Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Basset musi ....
Autor Wiadomość
RicoSB 



Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1428
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014 23:07   

wszystkie tak mają, to jest obszar odpowiedzialny za wybiórcze posłuszeństwo.

Jako cechę dodam:
Musi siedzieć akurat tam gdzie nie powinien np. tam gdzie chcesz odkurzyć, umyć podłogę, albo siedzi na kablu z odkurzacza. Ładujesz pranie do pralki, on musi być przy otwartych drzwiczkach uniemożliwiając załadunek i tak dalej i tak dalej...
_________________
Pies z promocji za pół ceny, trochę wybrakowany, ale kochany!

http://sfuriatowani.blogspot.com/

http://slowaduzeimale.blogspot.com/
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014 09:30   

RicoSB napisał/a:
Musi siedzieć akurat tam gdzie nie powinien np. tam gdzie chcesz odkurzyć, umyć podłogę, albo siedzi na kablu z odkurzacza. Ładujesz pranie do pralki, on musi być przy otwartych drzwiczkach uniemożliwiając załadunek i tak dalej i tak dalej...


To jest totalne nieporozumienie!!!

Bo basset POMAGA w obowiązkach domowych: pokazuje własnym ciałem, gdzie trzeba najlepiej odkurzyć, sprawdza, czy kabel nie ma zwarcia, albo nie przewodzi wibracji, no i musi przecież posegregować pranie, coby Pańcia białego z czerwonym na ten przykład nie wyprała :buha:
_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014 09:35   

Joasika napisał/a:

To jest totalne nieporozumienie!!!

Bo basset POMAGA w obowiązkach domowych: pokazuje własnym ciałem, gdzie trzeba najlepiej odkurzyć, sprawdza, czy kabel nie ma zwarcia, albo nie przewodzi wibracji, no i musi przecież posegregować pranie, coby Pańcia białego z czerwonym na ten przykład nie wyprała :buha:



Dokładnie! Basset pomaga i wykazuje zainteresowanie.
 
 
RicoSB 



Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1428
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014 20:18   

Patrzcie, przez tyle czasu nie rozumiałem Furiata :)
_________________
Pies z promocji za pół ceny, trochę wybrakowany, ale kochany!

http://sfuriatowani.blogspot.com/

http://slowaduzeimale.blogspot.com/
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pią 21 Lis, 2014 20:55   

Basset jest bardzo pobłażliwy do błędów w edukacji. Jeśli nie chcesz że by basset poszedł do łóżka, :nio: ale w przeszłości , kiedy był szczeniakiem mógł znajdować się tam :oops: , będzie spać w łóżku wyłącznie w twojej nieobecności. :oo:
_________________

 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 21 Lis, 2014 22:59   

ElenaJerry napisał/a:
Basset jest bardzo pobłażliwy do błędów w edukacji. Jeśli nie chcesz że by basset poszedł do łóżka, :nio: ale w przeszłości , kiedy był szczeniakiem mógł znajdować się tam :oops: , będzie spać w łóżku wyłącznie w twojej nieobecności. :oo:

albo poczeka cierpliwie aż zaśniesz i po cichu się wgramoli do ciebie hihi :lol: Majka ostatnio nauczyła się takiej sztuczki :lol:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
luluamelu 



Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 501
Skąd: krakow
Wysłany: Pon 01 Cze, 2015 09:57   

jabluszko520 napisał/a:
ElenaJerry napisał/a:
Basset jest bardzo pobłażliwy do błędów w edukacji. Jeśli nie chcesz że by basset poszedł do łóżka, :nio: ale w przeszłości , kiedy był szczeniakiem mógł znajdować się tam :oops: , będzie spać w łóżku wyłącznie w twojej nieobecności. :oo:

albo poczeka cierpliwie aż zaśniesz i po cichu się wgramoli do ciebie hihi :lol: Majka ostatnio nauczyła się takiej sztuczki :lol:

Nelka tez tak robi...nigdy,NIGDY,NIGDY nie sypia na lozku ;) ....tylko skąd te kłaki tam się biorą? ;)
_________________
"Kiedy inni przyjaciele odchodza,Twoj pies jest zawsze przy Tobie"
 
 
 
Maffcia 
Maffinowa


Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk - Rybnik
Wysłany: Sro 03 Cze, 2015 11:26   

My naszemu pozwalamy, bo mąż bardzo lubi jak go grzeje...Co ciekawsze Maffin leży z nami dopóki sie nie upewni, że już w łóżku zostajemy i go nie głaskamy, wtedy schodzi i idzie spać u siebie w legowisku, lub w drzwiach do sypialni. Często też wraca do łóżka, kiedy jedno z nas wstaje wcześniej. A tak przez dzień lubi sobie w nim pospać jak nikogo tam nie ma, ewentualnie pościelić po swojemu, czyli przerzucić pościel do góry nogami ^^

Bardzo dobrze wie, że kiedy na łóżku nie ma pościeli, lub jest poskładane, to ma nie włazić...


Ach...i albo sie nauczył, że w lewo to w lewo po wyjściu z bloku, albo rzeczywiście wie która strona to jest lewa. Muszę to jeszcze sprawdzić gdzieś, w terenie...


P.S Robił ktoś remont z bassetem? Przekonaliście się już jakie to są bardzo pomocne dusze?
_________________
 
 
Ania i Piotr 



Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Cze, 2015 13:18   

Maffcia napisał/a:

P.S Robił ktoś remont z bassetem? Przekonaliście się już jakie to są bardzo pomocne dusze?


My przeżyliśmy remont ;)
Basset bardziej niż pomocnik to jak Pan Kierownik się zachowuje :) wszystko musi obejrzeć, sprawdzić. Nadzoruje prace remontowe :) Czasem posmaruje podłogę farbą, którą nabrał na ucho i pomagał bardzo w zrywaniu tapety :mrgreen: Cudo nasze tymi ząbkami łapał kawałek tapety odstający ze ściany i zrywał :mrgreen: No boski widok <3
 
 
dorcialas 


Dołączyła: 09 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lip, 2015 09:49   

Dla niektórych może być to wadą, ale dla mnie jak najbardzije zaleta - baardzo uczestniczą w życiu domowników, są strasznie aż czasami nachalne, ale mi ani nikomu z mojej rodizny to nie przeszkadza :) taki urok <3
 
 
e_kelma 



Dołączyła: 12 Cze 2016
Posty: 150
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016 10:43   

luluamelu napisał/a:
jabluszko520 napisał/a:
ElenaJerry napisał/a:
Basset jest bardzo pobłażliwy do błędów w edukacji. Jeśli nie chcesz że by basset poszedł do łóżka, :nio: ale w przeszłości , kiedy był szczeniakiem mógł znajdować się tam :oops: , będzie spać w łóżku wyłącznie w twojej nieobecności. :oo:

albo poczeka cierpliwie aż zaśniesz i po cichu się wgramoli do ciebie hihi :lol: Majka ostatnio nauczyła się takiej sztuczki :lol:

Nelka tez tak robi...nigdy,NIGDY,NIGDY nie sypia na lozku ;) ....tylko skąd te kłaki tam się biorą? ;)


Ja z moim bassetem walczyłam o miejsce w łóżku spała w nogach a jak zasnęliśmy kładła się za moimi plecami w związku z tym ja spałam wciśnięta w plecy męża kiedy próbowałam ją przełożyć spowrotem w nogi wyła jakby ją ze skóry obdzierano ale za to jak wracałam rano z nocnej zmiany to już na mnie czekała i miałyśmy całe łóżko dla siebie. Doszłam wtedy do wniosku że to nie basset a mąż zajmuje za dużo powierzchni ale jego w nogi nie wystawię :oo:
 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016 20:56   

:haha: :haha: nasze kochane parowki
_________________
daria
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016 23:27   

Moja Klusia śpi z nami w łóżku :yahoo kładzie się w nogi ale nieraz przytuli się <3 Fakt miejsca troche zajmuje :D
_________________
KLUSIA
 
 
małgosia 



Dołączyła: 19 Lis 2016
Posty: 32
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: Pon 28 Lis, 2016 11:23   

To wszystko o czym piszecie jest cudowne, ujmujące a wymieniane wady piękne. :brawo:
 
 
Małgoś_Krk 

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 19 Gru, 2016 11:24   

Oj tak
Mój skubaniec jest strasznie leniwy! :)
Nie miałam nigdy tak leniwego psa! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15