Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Pią 24 Wrz, 2010 17:53
Piszą o nas: artykuły, filmy, reportaże, recenzje itp.
Autor Wiadomość
Buba 



Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 348
Skąd: Słabomierz
  Wysłany: Sro 30 Mar, 2005 11:49   Piszą o nas: artykuły, filmy, reportaże, recenzje itp.

Witajcie,
nie wiem czy wiecie, że nasz pupil jest już od bardzo wielu lat maskotką jednej z amerykańskich firm produkującej buty o nazwie HUSH PUPPY.
Kiedyś tych butów nie było w Polsce, teraz z powodzeniem można je kupić i u nas. Ale...oczywiście firma ma własne reklamy. Zajrzyjcie na stronę http://www.arnold-family....ason/index.html
gdzie można zobczyć jak powstawały jedne w fajniejszych. Polecam!
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Nie 24 Lip, 2011 23:13, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Dorota


Dołączył: 12 Mar 2005
Posty: 228
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 30 Mar, 2005 18:04   

Świetne zdjecia!!!! :lol:
_________________
Hectorek złodziej ciasta drozdzowego i naleśników :)
 
 
Daniel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Mar, 2005 18:38   

Ostatnio basset pojawił się w reklamie pedigree :D .Występuje po słowach o psich smutkach :cry: , był reż w reklamie jakiegś samochodów, chyba Fiata, ale widzę ,że większość reklam zajeły goldeny.
  
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sro 30 Mar, 2005 19:36   

No muszę to powiedzieć !!
Agato - wybacz że Cię uprzedzam ;)
A pamiętacie reklamę baterii GP ??
Daleko szukacie - a tu nasze bassety są w reklamach :D
W tej to właśnie reklamie brała udział Agatka - Agaty z Polany.
Mam ten film więc postaram się go wrzucić na stronkę bassetów - ale to jeszcze nie teraz...

Pozdrawiam Krzysiek.
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Mar, 2005 20:24   

Tak, Krzysiowi przekazałam filmik i od niego tylko zalezy czy go zobaczycie. Agatkę widać tam mało i tylko przez chwilkę, ale jestem z tego dumna, bo reklama puszczana była i jest na całym świecie. Prawie nikt nie zauważa tam basseta ale ja wiem, że to moja Agatka i to mi wystarcza.
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Mar, 2005 14:40   

Te zdjęcia na tej stronie są poprostu SUPER !!! ten basset jest bardzo ładny, najbardziej mi sie podobały zdjęcia jak wiatraczek na niego dmuchał :D
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2005 16:26   Piszą o nas....

Moi drodzy!
W najnowszym numerze "Psów myśliwskich" (2 [30] kwiecień-maj 2005) jest artykuł powiadamiający Czytelników o I Ogólnopolskim Zlocie Bassetów! (zob. str. 39 - zaproszenia)


Jeżeli zajrzycie do tego numeru znajdziecie również bardzo ciekawe artykuły na tematy poruszane i na tym i na naszym starym Forum:

- "Ciąża urojona: mity i rzeczywistość" autorstwa lek. wet. Arkadiusza Silnego, gdzie bardzo szczegółowo omówiono objawy oraz zapobieganie i leczenie,
- "Choroby uszu" autorstwa Aleksandra Gaya (tł. z niem. Paweł Wieland). Tam z kolei, również z weterynaryjnego punktu widzenia, mamy opisane najczęściej występujące symptomy zwiastujące choroby zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne ucha oraz to, co się stanie, gdy te objawy zbagatelizujemy.

Dziękujemy bardzo Pani Hannie Hubaj-Ludowicz - redaktor naczelnej Pisma za zainteresowanie naszą inicjatywą i pomoc w jej rozpropagowaniu!

Zajrzyjcie też - "Psy myśliwskie" www.psymysliwskie.com.pl
  
 
 
 
Paweł
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Kwi, 2005 18:21   

Mały skan jeżeli można, jakby ktoś mógł.
Bo w tej naszej dziurze żadnych specjalistycznych gazet nie ma . :)

pozdrowienia

Paweł

ps Bardzo dziekujemy Pani Hannie Hubaj-Ludowicz za zainteresowanie się Zlotem.
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2005 12:19   

Skanować nie mam gdzie, ale mogę zrobić ksero i przefaksować lub puścić pocztą tradycyjną :(
Dajcie znać na PW lub maila.
 
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Maj, 2005 11:58   

A w najnowszym numerze "Mojego Psa" (maj 2005) jest Agrafka Agaty!!
Jej zdjęcie umieszczono przy opisie ras "Psy do miasta". Jest tam whippet, sznaucer średni i basset hound:

"wyjątkowo przyjazny i towarzyski, łagodny wobec ludzi i zwierząt. Powolny, pod nieobecność właściciela najczęściej śpi. Lubi spacery, ale nie należy go zmuszać do nadmiernego wysiłku; szczenięta nie powinny chodzić po schodach".
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:54   

Ale ze mnie ślepota, chyba z tydzień "Mój pies" jest w domu, a ja przejrzałam z grubsza (na razie) i nie zauważyłam. No proszę, Gratulacje dla przedstawicielki bassetów, a jak zalotnie tu patrzy.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Maj, 2005 21:23   

Ja nie wiedziałam, ale dzięki, jutro kupię Agrafeczce gazetkę - dziewczynka się ucieszy :lol:
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Maj, 2005 15:23   

A w najnowszym, majowym, numerze "Przyjaciela Psa" w Konkursie Foto jest przepięknie ujęty Fredzio Marzyciel basset hound z Katowic - najprawdopodobniej bicolor (widać tylko pyszczek, uszy i trochę tylnej łapki).
Znamy Fredzia Marzyciela? (zdjęcie nadesłała Kaja)
  
 
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Maj, 2005 14:31   

Ja widziałem to zdjęcie w "mój pies" i wiedziałem ze gdzies juz wiedziałem tego basseta ale nie wiedziałem gdzie :D ale teraz już wiem i sie pochfale jakie to ja bassety znam :lol: :D :thx
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Maj, 2005 14:44   

W ostatnim numerze "Nad Wisłą" ukazał się krótki artykuł "Bassety poszukiwane".
Poprosiłam Redakcję o powiadomienie "nieinternetowych" posiadaczy bassetów z powiatu piaseczyńskiego o Zlocie i liczeniu do statystyki i na efekty nie musiałam długo czekać. Już znalazł się nasz sąsiad z pobliskiej miejscowości.
Zachęcam Was do dawania informacji do lokalnych gazet, nic nie kosztuje, a ile pożytku!
PS - Pomysł ściągnęłam od Bogusi, która zrobiła to dużo wcześniej, ale się nie pochwaliła.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16