Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Co wasze bassetki jedzą najchętniej?
Autor Wiadomość
zuziakrezel 
Melnia mój bassecik


Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 08:35   Co wasze bassetki jedzą najchętniej?

Co wasze bassetki jedzą najchętniej :?:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Sro 27 Lip, 2016 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Monia 



Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 175
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 09:08   

brokuł, banany, zielony ogórek, kiszony ogórek, marchew-gotowana, surowa, zieloną pietruszkę, szczypiorek, pomidory,
uwielbia ale już nie dajemy:
jajka surowe i ugotowane, jogurty, surowe mięsko- drobiowe, wołowe, rybę, ser biały, ser żółty,

Teraz ograniczamy się do karmy, warzyw i owoców.
_________________
Bartłomiej i Cora z obsługą Monią i Kuba
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 10:12   

Temat żywienia jest bardzo rozległy, najpierw poczytaj Zuziu, a potem zadawaj pytania, nie ma sensu powielać odpowiedzi.
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 10:30   

wszystko :shock: :shock:
tu nalezy zapytać
czy powinny :?: :?:
 
 
Monka i Miro 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 466
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 11:21   

A Chester to najchętniej zjada.... te rzeczy które nie należą do niego :twisted:
_________________

www.stalowezwierzaki.pl
 
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 15:45   

Monka i Miro napisał/a:
A Chester to najchętniej zjada.... te rzeczy które nie należą do niego :twisted:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Luiza
 
 
 
zuziakrezel 
Melnia mój bassecik


Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 13:40   

Monia napisał/a:
brokuł, banany, zielony ogórek, kiszony ogórek, marchew-gotowana, surowa, zieloną pietruszkę, szczypiorek, pomidory,
uwielbia ale już nie dajemy:
jajka surowe i ugotowane, jogurty, surowe mięsko- drobiowe, wołowe, rybę, ser biały, ser żółty,

Teraz ograniczamy się do karmy, warzyw i owoców.


Ja nigdy nie dawałam surowych jajek mojemu pieskowi
_________________

  
 
 
 
zuziakrezel 
Melnia mój bassecik


Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 13:42   

Batus napisał/a:
Monka i Miro napisał/a:
A Chester to najchętniej zjada.... te rzeczy które nie należą do niego :twisted:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Potwierdzam :wink:
_________________

  
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 13:51   

'surowego mięsa nie należy dawać psom, jeśli oczywiście chcesz mieć milutkiego pupilka domowego do przytulania itp. :wink:[/quote'

A to niby dlaczego Zuziu ?
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 14:56   

Użytkownik zuziakrezel pilnie proszony o przedstawienie się w dziale powitań :) :)
_________________
Luiza
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 16:37   

[/quote]

Potwierdzam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :lol: :mrgreen: :razz:[/quote]

Ja nie chcialabym byc niegrzeczna, ale mam wrazenie , ze pomylilas forum o psach z forum graficznym. Fajnie by bylo gdyby mozna bylo Twoje posty czytac, bo na razie to one dla oka barzdziej sa. Postaraj sie ograniczac te ozdobniki, bo to troche wyglada jakbys chciala cos wykrzyczec. Jesli nie jestes zorientowana, jak funkcjonuje nasze forum napisz, chetnie Ci pomoge. I zapraszam do mnie do Powitan na mala kawke, a moze Cole? Pozdrawiam Asia i BAsia
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 17:06   

Nie rozumiem....dlaczego surowego jajka nie?Jajko wystarczy sparzyć wrzątkiem i dopiero wybic ze skorupki moje tak jedzą i zapewniam salmonellozy nigdy nie miały.
A surowe mięso...hmmmm a o barfie słyszałaś(ja co prawda nie stosuję z lenistwa chyba :oops: :wink: )ale własnie ten sposób żywienia psów opiera się o surowiznę(tak ogólnie mówiąc).Moje dostaja od czasu do czasu surowe mięso .A kiedyś daaaawno temu ,gdy o suche karmy nie było wcale tak łatwo, miałam pudlicę której podstawą zywienia była surowa wołowina i zapewniam,że był to normalny ,łagodny pies a nie jakaś krwiożercza bestia.
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 17:32   

"Mit 4 - Od jedzenia surowego mięsa pies stanie się agresywny
Karmienie surowym mięsem nie ma wpływu na zachowania agresywne. Surowe mięso zawiera dużo substancji mineralnych, głównie fosfor, wapń, potas i sód oraz witaminy A, D i niektóre z grupy B, jest najlepszym źródłem aminokwasów egzogennych i żelaza. Surowe mięso jest dla psa smacznym pożywieniem, lekkostrawnym i dobrze przyswajalnym. Należy jednak mieć na uwadze, że dieta mięsna zawiera dużo białka. Pies dzięki niej ma dużo energii a brak warunków do spalania powoduje nerwowość, która może być mylona z agresywnością "

To cytat ze stronki weterynaryjnej na temat żywienia i zachowań psów. To, że surowizna powoduje agresję to taki sam mit jak to, że dziecko od jedzenia cukierków ma robaki, albo, że jak pies je trawę to będzie padał deszcz :mrgreen:
Ja sama znam kilku hodowców którzy z powodzeniem stosują BARF i nie mają problemów z zachowaniem psów, w tym jednego hodowcę bassetów (Poczytaj Zuziu co to jest BARF)
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 17:36   

zuziakrezel napisał/a:
[surowe jajka nie polecam bo może dostać salmonellę,a surowe białko nie jest dla psa najlepsze :neutral: a surowego mięsa nie należy dawać psom, jeśli oczywiście chcesz mieć milutkiego pupilka domowego do przytulania itp. :wink:



a co surowe mieso ma wspólnego z milutkim pupilkiem :?:
Zuzia zapytam wprost ile masz lat :?: :?: :?:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 18:51   

aż muszę otworzyć forum przez inną przeglądarkę żeby zobaczyć te cuda.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15