Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Nie 19 Wrz, 2010 18:29
pies sam w domu
Autor Wiadomość
bartoszek200 

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: czarne
  Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:59   pies sam w domu

mam jeszcze takie pytanko czy jak wyjdę z domu a pies będzie sam w domu to pogryzie mi kable meble zdewastuje całą chatę proszę o odp
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Pią 09 Wrz, 2011 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 20:29   

To bardzo prawdopdobne.

Chociaż moja Enigma nie miała zapędów niszczycielskich. Raz tylko ogryzła oparcie od drewnianego, zabytkowego fotela i na tym poprzestała.

Za to wyła potwornie zostawiana sama w domu i dosyć długo się w domu załatwiała pod naszą nieobecność.
 
 
Krzyś i Aga 


Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 135
Skąd: Gozdnica
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 20:42   

Nieraz się zdarzy, że i nawet tapetę Ci poogryza, ale to nie tylko wtedy jak nas nie ma, bo łobuzuje też nieraz i przy nas, a później udaje zdziwionego :mrgreen: . Ale tak ogólnie to ten czas przesypia jak nas nie ma.
_________________
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 21:01   

Moje obecne bassety poza kapciami i wyciąganiem śmieci z kosza nic nadzwyczajnego nie robią, ale poprzednia bassetka zniszczyła mi bardzo dużo rzeczy :wink:
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 07:34   

Moja Berta przez pierwszy miesiąc po przyjeździe do nas (adoptowaliśmy ją) sikała 4-5 razy dziennie na panele i ściągała wszystko z półek, szafek, sofy, łóżek.

Rzeczy nie były poniszczone, no może z wyjątkiem koszulki i skarpetek małego oraz filtrów do kawy - sztuk sto. :twisted:

Po miesiącu zrozumiała, że jak wyjdziemy rano do pracy, to po południu wrócimy i przestała.

Teraz w godzinach naszej pracy śpi, a jak przyjdzie sobota, to jest głęboko oburzona, że budzimy ją wcześniej :wink:
_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 16:43   

U nas nie było za ciekawie, Batus strasznie histeryzował kiedy wychodziliśmy :( Ale już wyrósł, zrozumiał, sama nie wiem co się stało, bo teraz zero problemu, spokojnie czeka na nasz powrót do domu, nic się nie dzieje. Nigdy nic nie zniszczył. Ale do tej pory (to już 3 lata) nie zostawiamy go nigdy samego w nocy (np. imprezka do 1-2 w nocy) nie wchodzi w grę :( Ktoś musi być w domu.

Może jeszcze dodam, że u nas bardzo sprawdziło się tzw. olewanie psa przy wejściu i wyjściu z domu, ręką odjął cały strach, nawet nie łapaliśmy kontaktu wzrokowego. Potem dopiero głaski, ale to u nas...
_________________
Luiza
 
 
 
bartoszek200 

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: czarne
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 17:58   

mi też nie chodzi o to że pies będzie szam w domu a ja sobie pójdę na imprezę o 1-2 w nocy chodzi mi o to czy on mi nie pogryzie kablu nie pogryzie uszka i tp dalej pisać :mrgreen:
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 18:08   

Nie nie, ja mówię o zwykłym wyjściu do pracy.

A że w nocy, to już byliśmy, widzieliśmy co się działo i wolelibyśmy więcej nie wstydzić się przed sąsiadami...
_________________
Luiza
 
 
 
Bartek23 

Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 90
Skąd: Lwówek Wlkp
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 21:33   

hehehehe.czy kable pogryzie?hah jak będzie chiał to je wyrwie ze sciany,a z grzejników wode ci pospuszcza:D!!!! to jst rasa nieobliczalna:D ja juz przywykłem.juz sie licze z kupywaniem butów, kapci,dywanik sobie podgryzał jeden dzien,no a skarpetki to notorycznie!!!!:D załatwia się gdzie chce jak niema nikogo w domu:(, słuchaj się tych ludzi co Ci tu postują bo oni więdzą najlepiej i to cała prawda,(ja myślałem że przesadzają)ale teraz juz wiem:D i to jest jedyne mijsce gdzie mozna sie wyzalić hehehehhe pozdro!")
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 23:23   

tu masz przykład co basset potrafi zrobić w 15 min.
pod obecność opiekunów w domu :~

 
 
Joy 



Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 980
Skąd: Rumia
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 00:36   

ale urocze zdjęcie :mrgreen: :twisted:

Maniu dla odmiany jest bassetem pokojowym i łagodnie znosi naszą nieobecność.
tylko coś go zawsze głód łapie i zagląda do śmietnika :lol:
_________________

    Rocher ♥ (weird together since 2013) & Maniek ♥ (15.07.07 - 30.12.12)
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 14:10   

Takie coś też potrafią:







_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
Krzyś i Aga 


Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 135
Skąd: Gozdnica
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 14:35   

Łobuzy jedne :mrgreen: Ale za to właśnie je tak kochamy :grin:
_________________
 
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 14:58   

Brtek23 napisał/a:
hehehehe.czy kable pogryzie?hah jak będzie chiał to je wyrwie ze sciany,a z grzejników wode ci pospuszcza:D!!!! to jst rasa nieobliczalna:D ja juz przywykłem.juz sie licze z kupywaniem butów, kapci,dywanik sobie podgryzał jeden dzien,no a skarpetki to notorycznie!!!!:D załatwia się gdzie chce jak niema nikogo w domu:(, słuchaj się tych ludzi co Ci tu postują bo oni więdzą najlepiej i to cała prawda,(ja myślałem że przesadzają)ale teraz juz wiem:D i to jest jedyne mijsce gdzie mozna sie wyzalić hehehehhe pozdro!")



i dlatego twierdze że bassety to psy dla wybrańców :mrgreen:
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 16:46   

Bosze one nas kiedyś wszystkich zrujnują :razz:
_________________
Luiza
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17