Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Legowiska, kanapy w tym ortopedyczne
Autor Wiadomość
Fanfan z rodziną
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 17:03   Legowiska, kanapy w tym ortopedyczne

Fanio w łożu wygląda tak:
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sro 31 Sty, 2018 13:25, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 20:15   

No, my tez się zastanawiamy. Nasze niby jest OK, nawet niedawno wszywałam nowy zamek błyskawiczny, bo Arosek z Ardunią się nudzili, tylko było zasikane kilka razy i po prostu śmierdzi jak zaraza. A pranie niewiele pomaga :roll: .
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 20:44   

Ale z drugiej strony w opisie aukcji nie jest napisane, że całe wyrko jest ze skóry, więc raczej wątpię, żeby reklamacja była uwzględniona.
Zadałam pani pytanie mailem z czego jest spód, zobaczymy co odpowie.
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 19:28   

Czy możecie podać mi wymiary legowiska na 2 bassety?

Dziś się trochę załamałam, bo jak podniosłam stare posłanie, to zaczął mi się sypać piach na podłogę - jak z klepsydry... Planuję zakup Fatty z ekoskóry. Mam nadzieję, że łatwiej będzie pozbyć się sierści, tylko nie chciałabym, żeby psie posłanie zawaliło mi pół salonu...
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 18:48   

Madzia,
ja chciałam kupić fatty, ale w końcu zamówiłam na allegro kanapę z ekoskóry

według mnie na dwa bassety starczy rozmiar pontonu 130x110

Ja moim czterem chciałam poczatkowo kupić jeden w rozmiarze 150x130, bo one i tak śpią na o połowę mniejszej powierzchni, ale chciałabym, zeby spały po królewsku.

Moje zmarszczuchy spią w takim wąskim "pokoiku" pomiędzy dwoma innymi - to takie wąskie na 130 cm "gardło" więc kupiłam im kanapę (130x110), żeby od ścian miały "odbojniki" i zamówię im jeszcze (tylko czekam na mniejszy rozmiar) ten ponton (130x110) - wtedy dwa się położą tu i dwa tam i bedzie spokój.
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Czw 14 Paź, 2010 07:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
troublemaker 



Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 21:53   

My mamy takie same. Duuuuuze!!! Krowka zadowolona. My tez. Jedyny problem, ze sie wyjmuje tylko poduszka ze srodka, jakby ze spodu. reszta zostaje i musialam prac recznie, bo do pralki sie nie miesci. A jest naprawde ogrooomne. I kolor strasznie puszcza tez, ale to pikus.
Wytrzymale bardzo, bo Krowka lubi kopac, drapac itd. na tym legowisku praktyczie nic nie widac.
Polecam. My mamy w rozmiarze bodajze 100x80x30 czy jakos tak.
 
 
Luna 


Dołączyła: 02 Sty 2010
Posty: 143
Skąd: wlkp
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 21:59   

No wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic 120/90. Maly ma juz 85cm dlugosci jak sie wyciagnie (nie liczac nog) :shock: a ma dopiero 4,5 miesiaca :shock: Niech troszku urosnie- choc to pewnie wieksze troszku bedzie , to giry za kanapa :~
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:11   

A ja już tylko kupuję fatty bo są ekstra.
I to nie dla mnie a dla sforki.
Uwielbiają te posłanka, bo one się pod nimi tak pięknie układają.
Tu jest link do ich strony http://sklep.fatty.pl/
Ja mam w ekoskórze.
Spokojnie mogę polecić :wink:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:15   

guciol jest olbrzym a kanape ma 80 x 100 x 35 i jeszcze jest miejsce
http://www.sklep-pupil.pl/
Sklep Pupil
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:16   

przy okazji się pochwalimy Gustaw w tym sklepie jest w Galerii
www.sklep-pupil
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:25   

a my to wcale legowiska juz zadnego
nie mamy :cry: :cry: :~
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:25   

Luna napisał/a:
No wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic 120/90. Maly ma juz 85cm dlugosci jak sie wyciagnie (nie liczac nog) :shock: a ma dopiero 4,5 miesiaca :shock: Niech troszku urosnie- choc to pewnie wieksze troszku bedzie , to giry za kanapa :~



Co do rozmiaru:
Rozmiarowo mieszczą się na 120x90 swobodnie 3 bassety i kot (właśnie śpią sobie :) ) I to w samym środku - burty są wolne. Wcześniej spały 2 bassety i podhalan i też miały luzy. Mam jeszcze inne posłanie z ekozamszu 80x60 i tu też 2 bassety się zmieszczą i kot, ale miejsca jest mało. Reasumując: 120x90 zawala mi pół salonu. Także myślę, że spokojnie możesz kupić o rozmiar mniejsze (np.100x80).

Co do materiału moim zdaniem najlepsza jest ekoskóra, bo łatwa w utrzymaniu czystości. Ja nie piorę psich posłań - raz do roku wiosną płuczę powleczenie w ogrodzie wężem. Codziennie za to odkurzam i stwierdzam, że najlepiej sierść usuwa się z ekozamszu.
Mam dokładnie takie (90x60)
http://allegro.pl/item910...rane_zamsz.html

To większe jest z kordury i wbija się w nie sierść. W porównaniu do "zamszu" muszę więcej namachać się szczotką od odkurzacza :) No i to z kordury już trochę wypłowiało.

A fatty to moje marzenie, niestety bardzo kosztowne. Jak już kiedyś kupię, to nie będę musiała codziennie psiego wyrka odkurzać :D
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:26   

może zajączek /już niedługo/ jakie legowisko przykuca do Waszego domu :?: :?: :?:
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Luna 


Dołączyła: 02 Sty 2010
Posty: 143
Skąd: wlkp
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:47   

Miła od Gucia napisał/a:
guciol jest olbrzym a kanape ma 80 x 100 x 35 i jeszcze jest miejsce
http://www.sklep-pupil.pl...=produkt&id=346

Faktycznie bardzo ladne kanapy. Chyba sie zdecyduje na taka. Ja nie mam jakos wyczucia objetosci :mrgreen: Skoro starcza 100/80 to jeszcze lepiej. Mniej miejsca zajmie w mieszkaniu, a niedlugo sie przenosze do Danii i tez nie wiem jeszcze ile metrow bedzie. Sliczne kolorki legowisk, teraz dylemat ,jakie :~
 
 
Luna 


Dołączyła: 02 Sty 2010
Posty: 143
Skąd: wlkp
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010 22:51   

madzialinka napisał/a:

Co do rozmiaru:
Rozmiarowo mieszczą się na 120x90 swobodnie 3 bassety i kot (właśnie śpią sobie :) ) I to w samym środku - burty są wolne. Wcześniej spały 2 bassety i podhalan i też miały luzy. Mam jeszcze inne posłanie z ekozamszu 80x60 i tu też 2 bassety się zmieszczą i kot, ale miejsca jest mało. Reasumując: 120x90 zawala mi pół salonu. Także myślę, że spokojnie możesz kupić o rozmiar mniejsze (np.100x80).

Co do materiału moim zdaniem najlepsza jest ekoskóra, bo łatwa w utrzymaniu czystości. Ja nie piorę psich posłań - raz do roku wiosną płuczę powleczenie w ogrodzie wężem. Codziennie za to odkurzam i stwierdzam, że najlepiej sierść usuwa się z ekozamszu.
Mam dokładnie takie (90x60)
http://allegro.pl/item910...rane_zamsz.html

To większe jest z kordury i wbija się w nie sierść. W porównaniu do "zamszu" muszę więcej namachać się szczotką od odkurzacza :) No i to z kordury już trochę wypłowiało.

A fatty to moje marzenie, niestety bardzo kosztowne. Jak już kiedyś kupię, to nie będę musiała codziennie psiego wyrka odkurzać :D

Dzieki Madzialinka za rade. 100/80 wystarczy- moze i moj kot kiedys podzieli kanape z Harleyem :smile: Jak narazie razem spia na moim lozku :~ Lozko co prawda wielkie ale jak sie w poprzek poloza to wcale nie jest latwo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16