Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie w Warszawie ?
Autor Wiadomość
Ania i Piotr 



Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2012 21:40   

My Mokotów :-)
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Kwi, 2012 21:52   

Zrobmy sobie mini- zlocik, a co :)
 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Kwi, 2012 21:02   

Tylko kiedy i gdzie? :wink:
_________________
 
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2012 07:36   

Tylko nie na Polach Mokotowskich, plizzzz! Warszawiacy, gdzie tu sie mozna spotkac? Pomyslimy i sie zorganizujemy :)
 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Kwi, 2012 11:03   

No to nie jak na polach mokotowskich to myślcie nad innym miejscem :) Ja jestem spod Warszawy, mało ją znam ale mam nadzieję że wybierzecie jakieś fajne miejsce które będzie też nam pasować :mrgreen:
_________________
 
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 16:54   

Ja bym miala taki pomysl: w tym hoteliku, gdzie zostawaly Tola i BuBu maja co niedziele zabawy socjalizacyjne dla psow, koszt 35 PLN. Moze moglibysmy sie na takie cos umowic? To jest w Janczewicach, w strone Magdalenki, trzeba dojechac samochodem. Pasowaloby Wam takie cos? Teren do zabawy bylby, opieka i bez stresu, ze tu psow spuscic ze smyczy nie wolno, a na Polach zawsze tlumy i ja osobiscie wcale nie lubie sie tam spotykac. jakby ktos mial inny pomysl, zawierajacy jakies fajne miejsce, to ja bede jak najbardziej na TAK :)
 
 
justyna i lejdi 


Dołączyła: 18 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 16:58   

witamy wszystkich serdecznie
mam propozycje moze park skaryszewski??
 
 
Rogasowa 
&Trufla



Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 801
Skąd: Węgrów/Warszawa
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 17:43   

Myślę, że to bardzo fajny pomysł Aguś.. niestety z parkami jest taki problem że jest tam dużo ludzi a bassety to ciekawskie psy ;/ trzeba poczekać aż będzie trochę lepsza pogoda.. bo psy popadają nam w 15 minut przy 30°C
_________________
pozdrawiam, Trufla
 
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 18:10   

eufrazyna napisał/a:
Ja bym miala taki pomysl: w tym hoteliku, gdzie zostawaly Tola i BuBu maja co niedziele zabawy socjalizacyjne dla psow, koszt 35 PLN. Moze moglibysmy sie na takie cos umowic? To jest w Janczewicach, w strone Magdalenki, trzeba dojechac samochodem. Pasowaloby Wam takie cos? Teren do zabawy bylby, opieka i bez stresu, ze tu psow spuscic ze smyczy nie wolno, a na Polach zawsze tlumy i ja osobiscie wcale nie lubie sie tam spotykac. jakby ktos mial inny pomysl, zawierajacy jakies fajne miejsce, to ja bede jak najbardziej na TAK :)


Aga tak sobie pomyślałam czemu wcześniej nie wpadłyśmy na pomysł aby iść tam z psami jak byłam u Ciebie :roll: :?:
Ale ja coś wymyślę i podjedziemy do Was na 2 dni tylko umówimy termin ok :?:
Weżmiemy psy na takie zabawy, ja już sie bardzo cieszę :grin:
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 18:17   

O! Super :) Dorota, pojedziemy, przy okazji to psie spa zobaczysz :)

Co do parku Skaryszewskiego, to nie jestem pewna, wlasnie z tego powodu, ze to park, ludzie i psy, a nas bedzie spora grupa... Ale niech sie wszyscy zainteresowani wypowiedza, to wtedy zadecydujemy :)
 
 
justyna i lejdi 


Dołączyła: 18 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012 15:52   

wszedzie sa ludzie i psy a im nas wiecej tym lepiej niech inni takze naciesza oczy naszymi szczesciami :mrgreen:
czekamy z niecierpliwoscia tak malo dlogich uszek w wawce chetnie bym zobaczyla tyle pieknosci na raz co do ich ciekawstwa to fakt mojej to wszedzie pelno a spacery to czasem koszmar reka boli bo mala wszedzie musi zajrzec wszystko obwochac popowrotach ze spacerow to ja wracam padnieta a Lady smialo by nadal hasala :lol:
_________________

 
 
FOSTER 
Fosterek



Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 344
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012 16:10   

weszłam na stronę hotelu w Janczewicach - coś fantastycznego!
Jutro jedziemy na basen, a na spotkanie zapisujemy się na sobotę - duże psy mają spotkania w soboty chyba, że Bassety mają ustalony inny termin?
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Maj, 2012 17:37   

Kurcze, nie pomyslalam, ze duzy ;) Barnaba tam byl na socjalizacji w ktoras z niedziel. Ja proponowalam, ze jakbysmy sie chcieli spotkac, to byloby fajnie sie tam umowic w ktoras niedziele( lub sobote). Sam hotel/spa rewelacyjne, korzystalam pare razy i stuprocentowo polecam :) Nawet psia taxi maja :)

Jezeli chodzi o ta sobote, to mi odpada, niedziela moze byc :) Dajcie znac, co myslicie :)
 
 
FOSTER 
Fosterek



Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 344
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012 20:14   

Foster może socjalizować się w sobotę i w niedzielę też :mrgreen:
Ale wolimy niedzielę.
 
 
troublemaker 



Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012 20:40   

My tez chetnie :) Krowce sie socjalizacja przyda i to bardzo :) Nam odpowiada w sumie kazdy dzien, wiec sie dostosujemy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15