Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Sob 13 Lis, 2010 22:23
Alba 2-letnia sunia do adopcji/
Autor Wiadomość
aniapiotr 



Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 16:57   Alba 2-letnia sunia do adopcji/

Czy mogę umieścić nowy temat w dziale zwierzęta w potrzebie ?

Robiąc ogłoszenia dla Milorda natknęłam się na ogłoszenie : http://ale.gratka.pl/oglo...zka_2_lata.html

"BASSET HOUND śliczna sunia 2 letnia wysterylizowana bardzo grzeczna łagodna czysta uwielbia dzieci szukam dla niej dobrego domu Bydgoszcz tel. 698695581"

Napisałam do pani i otrzymałam informację, że pani chciała przekazać psa do adopcji w dobre, odpowiedzialne ręce. Zaprosiłam panią na forum.

Zdjęcia suni, na razie z alegratki, ale poprosiłam o więcej.






_________________
"Pies powinien mieć więcej praw niż człowiek, jest bowiem jednostką zdecydowanie szlachetniejszą."
Joanna Chmielewska
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sob 13 Lis, 2010 22:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 17:08   

Zadzwoniłam do pana Leszka, który był zainteresowany adopcją suni , ma dać znać córce, która jest u nas zarejestrowana (basulkaKaja)
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 17:28   

W ogłoszeniu jest podana też miejscowość Łochowo a to jest koło Bydgoszczyi tam właśnie, czasami rodzą się szczenięta bezpapierowe.
 
 
basulkaKaja 


Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 17:36   

Bardzo dziękuję za informację, tato skontaktuje się z właścicielką suczki. Pozdrawiam.
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 17:43   

To prosimy o informacje czy adopcja doszła do skutku, powodzenia :grin:
 
 
basulkaKaja 


Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010 12:27   

Jutro jedziemy odwiedzić Albę i jej włacicielkę- ogromnie się cieszę!!! :grin: Mam nadzieję, że wrócimy całą rodziną w komplecie - z bassetkiem! Oczywiście dam znać jak sprawa się zakończyła.
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lis, 2010 12:35   

Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za powodzenie "akcji", czekamy na wieści :grin:
 
 
lora 



Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 488
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010 12:45   

Wspaniale, że kolejny bassecik znalazł nowy dom :grin:
Czy ktoś wie dlaczego sunia była do oddania?
_________________
Kochaj basseta swego, jak siebie samego.
 
 
basulkaKaja 


Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 15:54   

Alba - śliczna, spokojna, o ufnym spojrzeniu i pogodnym charakterze sunia jest już z nami!!! :grin: Na nasz widok od razu przybiegła się przywitać, posikała się z radości jak szczeniak :wink: cały czas podczas rozmowy z właścicielką siedziała przy nas- od razu poczułam, jakbym znała ją od szczeniaka.W drodze powrotnej leżała przytulona do mnie - spokojna i zrelaksowana zasnęła. Czuję, jakby zawsze była z nami. Na wejściu "ochrzciła" mieszkanie - pewnie z emocji.... :wink: Spisaliśmy umowę z właścicielką - zobowiazałam się co jakiś czas wysłać zdjęcie Alby i udzielać informacji, jak piesek się ma.
Chciałam bardzo podziękować za przekazanie informacji o tym,że piesek jest do adopcji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Alba znalazła u nas nowy dom.
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 16:01   

No to i ja bardzo się cieszę, bo powiem szczerze jak dzwoniłam do Was to nie wiedziałam czy się zdecydujecie, bo Tato chciał młodszą suńkę
Dobrze, że się dogadaliście i że Alba do Was tak szybko przylgnęła.
Moja nieśmiała prośba, bardzo bym chciała , chociaż raz na jakiś czas, dajcie znać co u suni i może zdjęcia jakieś :grin:
A może w ogóle zagościcie na dłużej na naszym forum ?
Witamy Albę i zapraszamy do naszego grona :grin:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 16:03   

super wiadomość :lol: :lol:
 
 
basulkaKaja 


Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 16:25   

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Zacznę chyba od Tęczowego Mostu - pożegnam obie Kaje. Ostatnia odeszła od nas 1 września - i wtedy zapadła decyzja - żadnego psa, nie chcemy przez to przechodzić kolejny raz :cry: Ale jak ktoś przez całe życie mieszkał z psami, to dom bez nich jest potwornie smutny i pusty. Pojawiła się myśl - może jednak.... Może mniejszy piesek, mieliśmy kiedyś jamniczkę, może beagla... Ale to nie basset !!! 16 lat z bassetami jednak wpływa na psychikę człowieka :wink: Zaczęliśmy szukać suczki (zawsze mieliśmy baby), znalezlismy kontakt do Państwa, potem bardzo szybki odzew - i jest Alba. Taka spokojna, ufna, łagodna. Cudny psiak!!
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 18:15   

Wspaniale! :grin:
 
 
Kamoos 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 558
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 18:21   

Kolejna szczęśliwa psina :smile:
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 18:46   

Tempo załatwiania, decyzji niesamowite, bardzo się cieszę, że sunia będzie z Wami.
Oczywiście zapraszamy zostańcie z nami wraz z Albą.
U nas jest wesoło i porad wiele.
Tu Cię zrozumiemy, bo ludzie, którzy nie mają bassetów, nie potrafią zrozumieć dlaczego jesteśmy tacy szaleni na punkcie swoich psów i za co je tak kochamy.
Bardzo Cię proszę o fotkę Alby już w Waszym domu, umieszczę Was w naszej galerii.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16