Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Edycja własnego profilu
Autor Wiadomość
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011 15:06   

Wszedłem w Twój profil jako Ty i faktycznie masz jakieś dziwne artefakty. Czarny pasek pokazuje się pod listą menu nie zamiast niej, ale to nie ważne. Powodu w tej chwili nie znam - będę szukał.
Sprawdziłem spójność danych forum i wszystko jest OK. Na razie dopóki nie znajdę rozwiązania (wyjaśnienia) sytuacji jesteście skazani na edytowanie danych przeze mnie - na szczęście profilu nie zmienia się co dzień, a co najwyżej raz na długi czas jak się komuś znudzi Avatar. Problem jest ciekawy, bo na innych forach go nie mam, a robiłem te same aktualizacje i zabezpieczenia, być może ma to związek ze "skórką" forum chociaż w tej chwili takiego związku nie widzę, ale to też sprawdzę.
K.
Edit
Problem się wyjaśnił po zmianie "skórki" - w tym czarnym prostokącie był komunikat że masz za długą nazwę "skąd" - poszerzyłem ją w konfiguracji do 40 znaków i już wszystko działa. Mam nadzieję że pozostałe osoby też nie będą już miały problemu. Wszystko przez standartowe ustawienia niektórych funkcji, bo skąd nazwa miejscowości większa niż 20 znaków? Programista nie przewidywał w standarcie wpisywania więcej informacji niż nazwa ( w tym przypadku). Coś podobnie do tytułu wątka z tym że tamtej wartości nie da się zmienić w tej wersji forum.
K.
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lut, 2011 17:14   

O.K maile nieaktualne zaczęło działać!
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011 10:16   Modyfikacja profilu uzytkownika

Dlaczego z mojego poziomu , tj. poziomu normalnego uzytkownika nie jestem w stanie wprowadzić zmian w swoim profilu ?

W odpowiednich polach wprowadzam zmiany , "klikam" wyślij i nic sie nie zmienia a w górnym pasku zamiast info " Twój profil został zmieniony' mam czarny pasek .
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011 13:16   Re: Modyfikacja profilu uzytkownika

Grzegorz napisał/a:
...w górnym pasku zamiast info " Twój profil został zmieniony' mam czarny pasek .

To już było - znów mam wyjaśniać?
http://forum.bassety.net/...ighlight=#81409
Zmień sobie na chwilę wygląd forum (skórkę na subsilver w profilu) i zobacz co jest w komunikacie w tym czarnym polu - będziesz wiedział co masz znów źle ustawione - wtedy może coś pomogę. Ja z poziomu admina nie mam problemu ze zmianami w Twoim profilu (bo mam wyższe uprawnienia), ale poprzednio było tak samo.
K.
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 06:51   

A jak sie zmienia skórkę - gdzie mam to znaleźć w profilu ?
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2011 10:30   

Chciałbym według instrukcji Admina dowiedzieć się co mam "źle " ustawione w swoim profilu. Najciekawsze jest to że nie dokonywałem żadnych zmian w profilu od jakiegoś 1.5 roku. Chciałbym , ale nie potrafię bo nie dostałem odpowiedzi od Admina ; na zadane przed tygodniem pytanie :jak mam wykonać instrukcję .
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2011 11:55   

Użytkownik który od x lat jest na różnych forach, zna podstawowe funkcje jakie są na tych forach używane (tym bardziej moderator). Pisanie że nie wiesz jak zmienić opcje w profilu jest cokolwiek "naciągane", tak samo jak informacja że od 1,5 roku nie zmieniałeś profilu, a już na podstawie tej dyskusji widać że to nie prawda.
Do Twojej informacji - ja nie jestem od skakania na każde Twoje życzenie, bo coś Ci nie pasuje na forum. Do moich zadań należy dbałość o całe forum, a nie "misie" każdego użytkownika. Piszesz, że od 1,5 roku nie zmieniałeś nic w profilu i zarazem, że Ci tam coś nie działa - to co "z nieba" się to wzięło?.
-----------------
Profil/preferencje/styl forum - zmienić (na chwilę!) FGRP na SubSilver (nie żaden inny) odczytać co jest w tym komunikacie i włączyć ponownie FGRP. Zaznaczam to szczególnie - korzystanie z innego stylu może powodować problemy - tylko FGRP jest w tej chwili właściwym stylem z dołączonymi zabezpieczeniami.

K.
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2011 12:55   

Bardzo dziekuję........... a nawiasem mówiąc jesli uzytkownikowi coś nie działa i prosi o pomoc Administrację , to wydaje mi się że Administracja winna pomóc a nie miec pretensje do uzytkownika że śmiał się zapytać .
Ale zostawmy to , bo są Świeta.
Uprzejmie informuję Admina że po dokonaniu zmiany w Preferencjach na sub...... i kliknieciu wyslij na ekranie nic sie nie zmienia a u góry nadal jest czarny pasek. Nic nie moge zmienic w swoim profilu , skórki również.Zmiany w profilu są w gestii jego właścicieli czyli użytkowników , chyba że cos się zmieniło.

Tak więc chyba cos nie działa w Forum.

Wesołych Swiąt i Mokrego Dyngusa !
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2011 14:06   

To może napisz co właściciwe chciałeś zmienić? Może być na PW jeśli nie chcesz aby wszyscy wiedzieli. Sprawdzę jaki jest problem, bo w tej chwili nie wiem o co chodzi.
K.
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Maj, 2011 08:33   

zgodnie z sugestią - wysłałem Adminowi PW.
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Maj, 2011 08:55   

Dziękuje za dokonane zmiany.

opcja " ZMIANY PROFILU " jednak nadal nie działa.

Przy próbie uruchomienia STATYSTYKi nadal wyświetla mi sie cos takiego poniżej '

Couldn't retrieve words data

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT COUNT( swm.word_id ) word_count, swm.word_id word_id, swl.word_text word_text FROM (phpbb_search_wordmatch swm, phpbb_search_wordlist swl) WHERE swm.word_id = swl.word_id GROUP BY swm.word_id ORDER BY word_count DESC LIMIT 100

Line : 97
File : module.php
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sro 04 Maj, 2011 13:21   

Kto jeszcze ma problem ze zmianą danych w profilu? Potrzebuję jeszcze innego "walniętego" konta do porównania, bo nie widzę żadnego problemu z poziomu forum.
Statystyki są wyłączone - był link, ale go też usunąłem.
K.
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Maj, 2011 21:33   

U mnie nie ma problemów ze zmianami.

Jeśli to ważne, to moją przeglądarką jest Opera.
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 19:41   

Mam pytanie :czy można zmienić swój login? Bo rejestrował się mąż ,a mi nie do końca pasuje i chciałabym go zmienić jeśli to możliwe.
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 22:12   

Tak, oczywiście, jeśli masz jakieś problemy, napisz mi jaki chcesz mieć "nick"
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15