Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przemyślana Intryga - szczenięta
Autor Wiadomość
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 20:32   

Piękne klusiory :grin:
 
 
Intryga 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Sieradz
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 20:37   

Dziękuję bardzo w imieniu Naszych Klusek ;)
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 08:19   

dzięki za zdjęcia Paulina :)

oglądaliśmy wczoraj te fotki, porównywaliśmy, dyskutowaliśmy i Kobra jest zdecydowaną kopią Stefcia z pyszczka. na zdjęciu u Twojej siostry na rękach wygląda tak, że prawie bym sobie coś uciąć dała, że to nasza parówka :)ciekawa jestem ile ważą, bo Stefan dosyć szybko dobija do 13kg :)
w niedzielę, jedziemy do Bernarda i jego Państwa,w odwiedziny.na pewno będę robić za nadwornego fotografa i po powrocie do Poznania wstawię zdjęcia, myślę, że będzie się działo.
pisałaś kiedyś w mailu, że Karbon chyba zamieszka w Poznaniu...rozumiem, że temat umarł, skoro nadal mieszka z Wami? kurdę szkoda, że do Sieradza spory kawałek mamy, bo z chęcią bym się do Was na małe odwiedziny wybrała.
nadal mocno 3mamy kciuki, żeby reszta "intrygantów" jak najszybciej znalazła nowe domki!
mam nadzieję, że jesteśmy w kontakcie!?


Pozdrawiamy

Asia, Maciej i Stefcio
 
 
Intryga 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 14:00   

...heh...więc ani Kobra ani Stefcio by się siebie nie wyparli ;)
...super, że się odwiedzacie - ale jeśli kiedyś będziecie chcieli wpaść do Nas to drogę już znacie ;) nasze parówy również "grubną", i niebawem o wzięciu na ręce mowy nie będzie ;p
...niestety temat umarł - nie wiemy dlaczego....cóż...może po prostu tak miało być...
...nie mogę doczekać się fotek z rodzinnego spotkania ;)

Pozdrawiam całą Waszą trójkę! ;)
 
 
Bernard
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 22:48   

Pozdrawiamy kochane rodzeństwo,a szczególnie Karbona ,bo do konca nie było wiadomo czy to on nie przyjedzie z nami do domu. :roll: Benek waży 11 kilo i wiedzie prym w całym naszym stadzie.Najbardziej podporządkował sobie mojego męża :shock: ,który miał solenne postanowienie , nie rozpieszczac , wychowywać, otóż ci dwaj panowie ,śpią razem,jeżdzą do pracy razem,czekam tylko kiedy pójdą razem na mecz i piwo :mrgreen: ogólnie wielka męska przyjażn,a Benuś niestety to wykorzystuje i pan jest na kazde jego zawołanie :lol: Teodor też powoli przekonuje się do Benka,sA juz pierwsze objawy sympatii :mrgreen: a w niedziele braterskie spotkanie :wink: przesyłamy całusy dla Karbona,Kazuro,Kiary i Kobry.
 
 
Ania i Piotr 



Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 23:01   

Jak dla mnie Kenzo rządzi :mrgreen:
Ten jęzorek cudny :razz:
 
 
Intryga 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 08:21   

Hehe - Benek widze nieźle sobie radzi...nawet Teodor zaczyna zmieniać zdanie ;)
nie wiem tylko czy Benek to dobre towarzystwo na mecz - praktycznie wychowały go 3 kobiety, więc nie wiem czy wie co to jest spalony....chyba, że takie rzeczy mężczyźni mają we krwi ;)
...czekamy na zdjęcia ze spotkania;)

i taka mała pomyłka zaszła...u Nas został Karbon, Kenzo, Kobra i Kiara, a Kazuro to teraz Benek ;)

Pozdrawiamy! ;)
 
 
Intryga 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 08:22   

Kenzo stwierdził, że nie będzie pozował do zdjęć tak jak reszta rodzeństwa - chciał być oryginalny ;P
 
 
Ania i Piotr 



Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 09:57   

Intryga napisał/a:
Kenzo stwierdził, że nie będzie pozował do zdjęć tak jak reszta rodzeństwa - chciał być oryginalny ;P


I bardzo dobrze mu to wyszło :wink:
Taki kluskowaty indywidualista :mrgreen:
 
 
Intryga 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 11:08   

Jest w tym całkiem naturalny ;D
 
 
Intryga 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon 07 Mar, 2011 17:42   

Przypominam, że Kobra, Kiara, Kenzo i Kabon nadal szukają nowych rodziców, którzy się Nimi zaopiekują. Są cudownymi psiakami, więc zalaży Nam, żeby znalazły cudownych rodziców ;)
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Pon 07 Mar, 2011 18:21   

Taaaaaaaaaak, psiaki czekają na nowe domki, a my czekamy na kolejnych super-bassetowych-znajomych, którzy będą odwiedzać nas, a my ich! :)
 
 
wesołe smutasy 


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 172
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011 08:06   

:) Miło poznać właścicieli i naszych maluszków ;p Tatuś pozdrawia rodzinki!
A może jakieś nowe fotki w wolnej chwili? Bo brygada teraz bardzo szybko rośnie. :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14