Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy nóżka pójdzie w górę???
Autor Wiadomość
larry 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 23
Skąd: Kraina Szczęśliwości
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 13:18   

My na ten "krok" również czekaliśmy.I pewnego pięknego dnia (całkiem niedawno zresztą) nasz klusek zaczął dumnie podnosić nogę.Pamiętam,że oboje z Mężem się wzruszyliśmy.I jesteśmy z niego od tego momentu dumni.dodam jednak,że własnie zaczyna 8 miesiąc :)
 
 
Bernard
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 13:39   

Ruf jest niezdecydowany ,fajnie się siśka , ale pańcia na karku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bernard zdecydowanie dzieło dokończył, niestety bez chęci na ucieczkę :roll: Kanapa całkowicie obsikana , próba jej wyczyszczenia róznymi srodkami dała w rezultacie zapach moczu połączonego z octem i proszkiem do prania co przebija nawet basseci zapach,wspaniały bukiet roznosi się :shock: po domu :mrgreen:
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 13:45   

Tak Cię Twoje dziecię zrobiło??? A to bestia łaciata...czasami się cieszę, że Stef nie wie co to łóżko, kanapa, fotel :)
_________________
Asia i Stefanek pozdrawiają
 
 
Kala
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 14:49   

oj kochana ciesz się ciesz :P bo ja juz standardowo po przyjściu z pracy szoruję ubłoconą kanapę :roll: fotel raczej z rzadka bo w końcu jest w 100% Toli :roll:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 14:51   

Bernard napisał/a:
Ruf jest niezdecydowany ,fajnie się siśka , ale pańcia na karku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bernard zdecydowanie dzieło dokończył, niestety bez chęci na ucieczkę :roll: Kanapa całkowicie obsikana , próba jej wyczyszczenia róznymi srodkami dała w rezultacie zapach moczu połączonego z octem i proszkiem do prania co przebija nawet basseci zapach,wspaniały bukiet roznosi się :shock: po domu :mrgreen:



polecam zakup u mnie pomaga :lol:

http://allegro.pl/neutral...1710614367.html
 
 
Kala
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 14:59   

Mirka napisał/a:
Bernard napisał/a:
Ruf jest niezdecydowany ,fajnie się siśka , ale pańcia na karku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bernard zdecydowanie dzieło dokończył, niestety bez chęci na ucieczkę :roll: Kanapa całkowicie obsikana , próba jej wyczyszczenia róznymi srodkami dała w rezultacie zapach moczu połączonego z octem i proszkiem do prania co przebija nawet basseci zapach,wspaniały bukiet roznosi się :shock: po domu :mrgreen:



polecam zakup u mnie pomaga :lol:

http://allegro.pl/neutral...1710614367.html


również polecam :D sprawdza się również jako roztwór :D
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 15:06   

oj tak ,ja takim roztworem przynajmniej 1 raz w tygodniu myję podłogi i nie śmierdzi psami
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 15:13   

Mirka napisał/a:
oj tak ,ja takim roztworem przynajmniej 1 raz w tygodniu myję podłogi i nie śmierdzi psami


Naprawdę? :shock: :shock:

My robimy podłogi na parterze. Właśnie teraz, dzisiaj nawet. I ustaliliśmy, że trzeba cały dół pokryć terakotą, bo Ruf :oops: :oops: (znaczy teren)
Nadmienię, że już od dawna (czyli przed bassetami) zakupiłam deski dębowe! Moje wymarzone ...
Ale doświadczenie z "piętra" uczy nas, że za dwa lata trzeba będzie je wywalić.
No a zapach na starych fotelach .... bezcenny :evil:
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 15:25   

Zojka ja tez na całym parterze mam terakotę ale nawet jak
na terakote pies nasika kilka razy to będzie śmierdziało,
wg instrukcji wsypuje tego proszku do wody i tym myję podłogę
i jest luzik
natomiast fotele,kanapy,dywany sypie sie tym proszkiem,wciera się go
np.szczotka i zostawia na co najmniej 6 godzin,po czym odkurzasz i smrodek sie ulatnia :wink:
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 16:02   

Super Laseczki, dziękuję, przyda się jak jasna cholercia, zwłaszcza w nowym mieszkaniu :)
_________________
Asia i Stefanek pozdrawiają
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011 07:06   

Zakupiłam!!
Zdam relację :mrgreen:
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15