Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
NORA u Grejsi TM
Autor Wiadomość
grejsi 



Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 136
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011 23:45   NORA u Grejsi TM

Dotarliśmy!
Norka narazie zapoznaje się z domem, zrzuciła moje pastele suche (mam fioletową podłogę teraz ;) . Cały czas się drapie w jednym miejscu więc pewnie będzie trzeba sprawdzić what's that. W drodze powrotnej trochę pokazała nam swój głosik - jest świetny, ale straaaasznie wytłumiony, brzmi jakby była w jakimś pomieszczeniu :)
jest jeszcze trochę wygłupiona, ale wiadomo - ma czas. Chodzi za nami, ogląda wszystko, wskoczyła już na wyrko (hah xD) i zobaczymy jak spędzi pierwszą noc. Jesteśmy zachwycone.
Dzięki wam wszystkim za wiele ciepłych słów. Tobie, Miła za ciepłe myśli i wsparcie, telefony. Haniu, dziękuję Ci za opiekę i za to, że Norka naprawdę widać, że była u Ciebie szczęśliwa.
I bardzo dziękuję Patrykowi i Tedzikowi, z którymi niedługo będziemy pewnie śmigać na spacery :)

To była długa i męcząca podróż, ale warto było :)
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sro 01 Sty, 2020 21:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
julkarem 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 1368
Skąd: Międzychód
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 06:17   

życzymy wytrwałości i miłości z Norką :mrgreen:
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 06:58   

No i na same wejście pokolorowała Wasz świat :) szykuje się wspaniałe, wspólne, łaciate życie :D
_________________
Asia i Stefanek pozdrawiają
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 07:39   

Wszystkiego dobrego na nowej, wspólnej drodze życia :wink:
Niech Wam się wspaniale żyje :grin:
Wszystkie Cudeńka machają łapkami :mrgreen:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 09:12   

jak minęła pierwsza noc Norce :?:
pewnie z pańcią w łóżeczku :?:
 
 
grejsi 



Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 136
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 09:59   

Dzidzia spała z mamusią i siostrą :D rano mimo dwóch dłuższych spacerów posiusiała się w kuchni. Trudno - śmiejemy się, że ma rację, że trzeba w końcu wyprać ten dywanik :)
Daje się czesać. Jeść raczej nie chce :( Ale dajemy jej z ręki częściej i wtedy coś skosztuje:)
Jestem pełna wiary że niedługo zaufa nam i będzie lepiej a narazie - spokój i duuuuużo ciepła dla Norki, no i cierpliwości
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 11:21   

Wszystko się ułoży, zobaczysz. Trzeba trochę czasu.

Nasza Berta lała codziennie po 3-5 razy na panele przez miesiąc. Już ręce załamywaliśmy, panele się rozłaziły, a w domu śmierdziało okrutnie (adoptowaliśmy ją pod koniec października).

Jeszcze teraz siknie sobie czasem i tydzień pod rząd, ale to już naprawdę pikuś. Pan pikuś :mrgreen:
_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
julkarem 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 1368
Skąd: Międzychód
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 11:21   

grejsi napisał/a:
Dzidzia spała z mamusią i siostrą :D rano mimo dwóch dłuższych spacerów posiusiała się w kuchni. Trudno - śmiejemy się, że ma rację, że trzeba w końcu wyprać ten dywanik :)
Daje się czesać. Jeść raczej nie chce :( Ale dajemy jej z ręki częściej i wtedy coś skosztuje:)
Jestem pełna wiary że niedługo zaufa nam i będzie lepiej a narazie - spokój i duuuuużo ciepła dla Norki, no i cierpliwości



Bez nerwów ,jak ja zadoptowałam Jogiego to tez nie chciał jeść,i go karmiłam z ręki a teraz nie nadążam z żarciem :mrgreen:
Bo wcina codziennie jak niewiem :wink:
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 13:10   

Moja Tola (również adoptowana, tyle że bernardyn :P ) też nie jadła. Z tydzień albo i dłużej. Nie miała apetytu. A teraz?!

Trochę trwało zanim Tolka się zaaklimatyzowała. Zanim stała się nasza.

Życzymy Wam cierpliwości i miłości, a niunia odda Wam z nawiązką.
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 14:59   

NO i super wieści na otwarcie kompa dzisiaj :wink: NOreczka będzie szamała, aż miło, dajcie jej czas, dostanie apetytu, cieszymy się z Wami, że jest wszystko ok i że szczęśliwie dojechaliście do upragnionego domku, buziaczki dla wszystkich i duuuuuuuuuuuuże mizianki dla naszej królewny :lol: :lol: :lol:
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
grejsi 



Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 136
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 19:16   

drugi raz nasiusiała. okazuje się, że jest już strasznie zazdrosna o kontakt z innym zwierzakiem :) martwię się, bo ona nie sygnalizuje ze chce siusiu i chociaż duzo spacerów ma już teraz to nie wiem czy przestanie. mieliście swoje triki na to

a z innych rzeczy wytarzała się w błocie i bardzo trzymala się siostry na spacerze :)
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 20:54   

grejsi napisał/a:
drugi raz nasiusiała. okazuje się, że jest już strasznie zazdrosna o kontakt z innym zwierzakiem :) martwię się, bo ona nie sygnalizuje ze chce siusiu i chociaż duzo spacerów ma już teraz to nie wiem czy przestanie. mieliście swoje triki na to

a z innych rzeczy wytarzała się w błocie i bardzo trzymala się siostry na spacerze :)


Grajsi, jeżeli Norka nie jest nauczona sygnalizowania swoich potrzeb to będziesz musiała ją tego nauczyć.
Jeżeli nie wie, że to jest złe, że tak się nie robi to przed Wami nauka :wink:
Myślę, że tego wszystkiego się nauczy, to mądra dziewczynka :grin:
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 21:03   

Moze sie nauczy nie siusiac w domu, a moze taki juz jej urok (jak mojej wcale nie adoptowanej Barbary ;) ). Czasu potrzeba, zanim sie poznacie, obserwujcie, ona sie musi oswoic, wszystko przeciez takie nowe, ciekawe, moze nie ma czsu sygnalizowac, bo tak ja nowa sytuacja absorbuje. Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo w dobrym kierunku :)
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
  
 
 
dominik 


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 60
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 21:12   

trzymam kciuki mam nadzieje ze wszystko sie ułoży
czekamy na zdjęcia :lol: :lol: :lol:
 
 
Hania 



Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 497
Skąd: Kościerzyna/Norwegia-Molde
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 22:28   

U Hani Norka nie siusia�a wiec my�l� ze przestanie,czasami jak dosta�a sucha karm� to wysypa�a ja na ziemie i jad�a z niej.Lunka tez na pocz�tku robi�a siku i co� wi�cej z czasem przesta�a ale du�o cierpliwo�ci potrzeba.
_________________
DODO I LUNA 6-10-2010
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Sro 22 Lut, 2012 13:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16