Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie, komentarze o sprzedawcach
Autor Wiadomość
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 12:40   

jeszcze raz o zabanecie
podsumowujac - zamowienie zostalo zlozone 7 kwietnia, pieniazki doszly kilka dni pozniej
od okolo miesiaca nie ma z nimi ZADNEGO kontaktu, telefonu nikt nie odbiera, nikt nie odpowiada na maila, nikt nie odpowiada na gg (probuje 2 numery)
zaplacilam im prawie 600 zl, 400 zl za zamowienie i 180 zl za wysylke
czy jest cokolwiek co ja moge zrobic w tej sprawie? czy jedyne wyjscie to poddac sie, olac i zapomniec o tym ze jeszcze kiedys zobacze albo te poslania albo pieniadze?
czy ktos ma jakas rade jak postapic w takiej sytuacji?
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 12:48   

Ania - wydaje mi się, że we wcześniejszych wątkach pojawiła się taka sytuacja, ale na szczęście udało się ją rozwiązać pozytywnie - poszperaj w temacie. a może ktoś mieszka w miejscowości, gdzie jest siedziba żabanet i mógłby sprawdzić co się dzieje. ja bym raczej nie odpuściła, bo to spora kwota, a pieniądze na ulicy nie leżą i na każdą złotówkę trzeba zapracować. daj znać co się okazało
_________________
dominika
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 12:52   

widzialam kolus ze to Dorti pisala o tej sytuacji, po miesiacu jej sie udalo dobic do kogos na gg i p oslanie przyszlo po 2 dniach, no ale do mnie sie nikt nie odzywa od miesiaca w ogole, a zamowienie zlozone ponad 2 miesiace temu...
nie znam nikogo z ustki, myslalam nawet zeby gdzies, na dogomanii np, zapytac ludzi z ustki czy ktos by sie tam wybral, ja zamowilam 3 poslania wiec ewentualnie moglabym poprosic zeby mi ta osoba wyslala 2 poslania a jedno zostawila sobie w ramach podziekowania, ale tez nie wiem czy oni by im te poslania wydali? no i co wtedy z tymi pieniedzmi ktore tez zaplacilam za przesylke, 180 zl? oddaliby te pieniadze zeby ta osoba ewentualnie miala za co je wyslac?
nie wiem, srednio w to wierze jezeli ludzie sie zachowuja w taki sposob, tez nie bardzo moge prosic kogos kogo nie znam zeby tam pojechal i ewentualnie zostal odprawiony z kwitkiem...
 
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 12:53   

Jak ruszałam sprawę posłania dla Doga kolegi to udało mi sie skontaktować pod tym nr gg 13208832
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 12:55   

dziekuje Dorti, to ten nr gg z ich strony do biura, jak rozmawialam z panem Sebastianem to tez przez ten numer, i jak wybieralam kolory, materialy itd, albo mialam jakies dziwne pytania w srodku nocy (bez podtekstow:) ) to zawsze sie odzywal, a teraz od miesiaca z e r o. na ten nr gg tez oczywiscie pisze, i na ten drugi z ich strony..
 
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:00   

ania123 napisał/a:
dziekuje Dorti, to ten nr gg z ich strony do biura, jak rozmawialam z panem Sebastianem to tez przez ten numer, i jak wybieralam kolory, materialy itd, albo mialam jakies dziwne pytania w srodku nocy (bez podtekstow:) ) to zawsze sie odzywal, a teraz od miesiaca z e r o. na ten nr gg tez oczywiscie pisze, i na ten drugi z ich strony..


szukaj kogoś z Ustki i nie odpuszczaj to jest stanowczo za duża kwota pieniędzy aby dać sobie spokój
ja im powiedziałam co o tym myślę, nie odzywali sie przez ponad m-c do kolegi, on nie wiedział co o tym myśleć, nie mógł sie z nimi skontaktować
mnie sie tłumaczyli, że to ekstra zamówienie bo największe i całe w ekoskórze itp itd
wyjaśniłam im co ja o tym sądzę i ile mnie interesują ich tłumaczenia a za 2 dni posłanie było tam gdzie być powinno
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:03   

ania123 napisał/a:
jeszcze raz o zabanecie
podsumowujac - zamowienie zostalo zlozone 7 kwietnia, pieniazki doszly kilka dni pozniej
od okolo miesiaca nie ma z nimi ZADNEGO kontaktu, telefonu nikt nie odbiera, nikt nie odpowiada na maila, nikt nie odpowiada na gg (probuje 2 numery)
zaplacilam im prawie 600 zl, 400 zl za zamowienie i 180 zl za wysylke
czy jest cokolwiek co ja moge zrobic w tej sprawie? czy jedyne wyjscie to poddac sie, olac i zapomniec o tym ze jeszcze kiedys zobacze albo te poslania albo pieniadze?
czy ktos ma jakas rade jak postapic w takiej sytuacji?

Zostaje chyba tylko zgloszenie tego na policje, z tego co sie nie myle to bylo ich konto na allegro
http://allegro.pl/show_user.php?search=726456146
189 negatywow :~ i konto zawieszone!
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:05   

Wysłałam do Sebastiana informacje o z prośbą o pilny kontakt.
Skoro polecamy jego firmę na forum, takie sytuacje nie mogą mieć miejsca.Taka sytuacja była w przypadku Marzanny i Jacka, legowiska otrzymali po długim okresie oczekiwania z przeprosinami.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:07   

Dorti, ja mam potwierdzenie zamowienia na mailu, razem z numerem zamowienia, mam maila gdzie pan Sebastian mi wyslal wszystkie dane do wyslania pieniedzy
nie mam na mailu potwierdzenia ze pieniadze doszly bo to bylo na gg a nie mam niestety archiwum gg
no ale mam to na koncie, jako wykonana transakcje na ich konto z opisem razem...
jezeli znalazlabym kogos z Ustki kto by tam podjechal, i umowila sie z ta osoba ze wtedy dostanie jedno poslanie za fatyge a mi wysle 2, to dadza tej osobie w ogole te poslania? jezeli bedzie miala wydrukowane potwierdzenie zamowienia i ewentualnie screena z mojego konta z tym ze pieniadze byly im wyslane..
no i myslisz ze wtedy by oddali tez te 180 zl ktore mialy byc na wyslanie tego do Norwegii?
jezeli nie to mi sie nie oplaca tego robic tak naprawde, 600 zl to jest duzo pieniedzy dla mnie, ale jezeli mialabym wyslac osobie ktora by to ewentualnie odebrala kolejne 180 zl na koszty wyslania paczki, do tego ponad 30 kosztow transkacji (tyle u mnie bank pobiera) no i dac tej osobie jedno poslanie za fatyge (bo inaczej sobie tego nie wyobrazam) to tak naprawde mi sie nie oplaca nawet :(
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:09   

tu Marzanna opisuje swoją "przygodę" z legowiskami z żabanet
http://forum.bassety.net/...ighlight=#76364

Także, ja też sprawę Twoich legowisk będę drążyć w żabanecie
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:11   

dziekuje bardzo wszystkim za rady i pomoc naprawde
ciekawe czy sie do kogos innego odezwa ;p
bo ja naprawde probuje od miesiaca, dzwonie po 2 razy na 2 numery telefonu (jeden ktory byl podany w mailu od nich, jeden ktory mi kolega jakos wyszperal przez google), maila napisalam do nich tak naprawde tylko raz, ale na gg pisze tez praktycznie codziennie na 2 numery, no wiem ze to dobre numery bo z obydwu sie do mnie wczesniej odzywali..
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:18   

no to może ich postrasz na gg albo w mailu, że albo otrzymasz posłania/zwrot całej gotówki, albo policja... :evil:
_________________
dominika
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:20   

o mam jednak archiwum na gg, bylam pewna ze nie mam ;p
czyli ewentualnie mam potwierdzenie od pana Sebastiana ze pieniadze doszly, 580 zl, 13 kwietnia. i tego samego dnia zapytano mnie czy nie ma problemu jezeli wysla poslania na poczatku nastepnego tygodnia, bo costam costam, ja powiedzialam ze nie ma zadnego problemu, podziekowano mi za wyrozumialosc
13 kwietnia dokladnie to bylo, pozniej jeszcze o ile sie nie myle zapytano mnie czy moze to potrwac jeszcze chwile bo kompletuja kolory, czy cos takiego, ja powiedzialam znow ze nie ma najmniejszego problemu
mi po prostu zalezalo zeby poslania doszly do konca tego tygodnia tak naprawde, bo odbieram Kapciucha z Polski w nastepnym tygodniu i bardzo chcialam zeby mial juz wlasne poslanie jak przyjedzie
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:21   

glupio mi to pisac wszystko tak naprawde, bo pan Sebastian byl baardzo sympatyczny za kazdym razem jak rozmawialismy i polubilam go, ale naprawde mimo dobijania sie do nich codziennie od miesiaca na rozne sposoby nie ma z nimi zadnego kontaktu, 13 kwietnia doszly do nich pieniadze...
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:28   

ja w takiej sytuacji bym się raczej nie zastanawiała...jeżeli prawie od 2mcy nie ma z tym panem kontaktu, to jest to co najmniej dziwne i jednoznaczne...
_________________
dominika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15