Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie, komentarze o sprzedawcach
Autor Wiadomość
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:34   

nie nie nie od 2 miesiecy, 2 miesiace temu ( 13 kwietnia dokladnie) doszly do nich moje pieniazki :)
kontaktu nie ma od prawie miesiaca
kontakt ostatni z panem Sebastianem byl 6 maja, byl to piatek, wtedy dostalam wiadomosc ze wszystko jest skompletowane i bedzie paczka wyslana w poniedzialek.
19 maja napisalam na gg z pytaniem czy moga mi podac numer przesylki bo chcialabym zadzwonic na poczte i dowiedziec sie gdzie sie teraz przesylka znajduje, odpisal mi ktos inny chyba, nie pan Sebastian, ze maja jakies zamieszanie z kurierem, i ze za jakas godzinke sie do mnie odezwa i podadza numer przesylki
nie odezwali sie, i od tego momentu nie ma z nimi zadnego kontaktu wlasnie
czyli troche mniej niz miesiac, ale mimo wszystko zdecydowanie za dlugo
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:42   

to i tak jest coś nie tak! jakby się wielce przejmowali sytuacją, to oni próbowaliby nawiązać kontakt i wyjaśnić sytuację, czyli przeprosić za opóźnienie - chociaż po taki czasie co komu po przeprosinach. może zadzwoń na policję i zapytaj co w takiej sytuacji, jeżeli nikomu z forumowiczów nie uda się z nimi skontaktować/podejść do firmy.i daj znać co się udało ustalić. albo sprawdź na ich stronie internetowej z jaką firmą kurierską pracują, zadzwoń do tej firmy, powiedz jaka jest sytuacja i czy przyjmowali jakieś paczki od żabanetu w maju (wtedy kiedy miała niby wyjść do ciebie)-ale nie wiem czy się uda bez nr przesyłki.
_________________
dominika
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:44   

kolus ja mieszkam w Norwegii i oni to mieli wyslac poczta polska, priorytetowa paczke
mysle ze poczekam kilka dni i zobaczymy czy moze odezwa sie do Bogumily, a jezeli nie to sprobuje sie skontaktowac z rzecznikiem praw konsumenta
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 13:52   

oj, sorki, jakoś nie doczytałam :oops: ale nie odpuszczaj.jak nikomu się nie uda,zgłoś sprawę na policji.
_________________
dominika
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 11:09   

z poslaniami nic sie nie wyjasnilo, nadal zadnego kontaktu a minely juz prawie 3 miesiace odkad zlozylam zamowienie, wiec bede probowala to teraz zalatwic przez rzecznika praw konsumenta (tak mi poradzila znajoma ktora tak cos kiedys zalatwiala)
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 11:20   

Tak, nie odzywają się.
Ja też wysłałam e-maile ze skargą i gg i nadal cisza. Telefonów też nie odbierają.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 13:07   

Muszą Ci oddać pieniądze Aniu, żabanet nie wywiązał się z umowy.
Pisz i działaj.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 16:33   

wyslalam wlasnie do zabanetu takiego maila:
Witam
Ostatni raz prosze o pilne wyjasnienine niesfinalizowanej przez Panstwa tansakcji. Chodzi mi o zamowienie nr 216 z dnia 7 kwietnia dotyczace zakupu 3 legowisk i 2 poduszek dla psow. Jestem w posiadaniu potwierdzenia ze przelew o wysokosci 580 zl dotarl do Panstwa przed 13 kwietnia. Paczka miala zostac wyslana w poniedzialek 8 maja, jednak po tym terminie zadna proba kontaktu z Panstwem mailowo, telefonicznie i przez gadu-gadu w celu wyjasnienia faktu ze przesylka nadal do mnie nie dotarla nie doszla do skutku, z powodu braku jakiejkolwiek odpowiedzi z Panstwa strony. Jezeli do dnia 8 lipca nadal bedziecie Panstwo unikac kontaktu, sprawa zostanie oddana do rzecznika praw konsumenta, ktory bedzie dzialal w moim imieniu i na drodze sadowej dochodzil moich praw. W zwiazku z tym ze od momentu zlozenia przeze mnie zamowienia minely prawie 3 miesiace, nie jestem juz zainteresowana towarem ktory zostal zamowiony, i zadam natychmiastowego zwrotu poniesionych przeze mnie kosztow w kwocie 580 zl.
Pozdrawiam serdecznie i licze na to ze szybko ustosunkujecie sie panstwo do powyzszego listu
Anna Bil-Jaruzelska

na oba adresy mailowe, biuro@zabanet.eu oraz info@zabanet.eu
ciekawe tylko czy w ogole dojda do nich te maile skoro strona www.zabanet.eu juz nie dziala i dziala tylko adres www.zabanet.pll
c
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 16:43   

tak jak myslalam, dostalam przed chwila maile zwrotne, zaden z ich adresow mailowych nie dziala
ktos ma pomysl co teraz? :)
 
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 18:02   

To jest tak jak na allegro, zostaje ci tylko zgloszenie tego na policje, nie mam innego pomyslu na to :roll:
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 18:57   

wyślij jeszcze na adres pocztowy, listem poleconym
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 19:02   

Możesz też iść u siebie na policję i zgłosić wyłudzenie przy zakupach internetowych.
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 19:05   

dziekuje za rady
ja sprobuje jutro zadzwonic do rzecznika praw konsumenta, wyjasnie krotko o co chodzi i zapytam co z tym robic, mozliwe ze bede mogla im wyslac ta dokumentacje jaka mam i oni sie tym juz zajma, no mam nadzieje ze sie obejdzie bez chodzenia na policje, skladania zawiadomien itd, bo pewnie by mi sie wtedy odechcialo to robic i bym olala ;p
zobaczymy co jutro powiedza i napisze tu na forum co i jak :)
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 20:42   

ja też jestem zdania że trzeba sprawę zgłosić na policję. to nie zaszkodzi, a może przyspieszy rozwiązanie problemu. a zapytać na policji co w takiej sytuacji zawsze można. daj znać co udało się załatwić
_________________
dominika
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 12:20   

rozmawialam z rzecznikiem konsumenta, bardzo sympatyczna babeczka powiedziala ze mam im wyslac to co tu wkleilam poczta, tak jak poradzila Milka, i dac im jakis termin na ustosunkowanie sie do tego
jezeli sie nie odezwa to wtedy musze sie skontaktowac z rzecznikiem praw konsumenta tam gdzie mieszkam, ale w zwiazku z tym ze mieszkam w Norwegii to moge to probowac zalatwic z pomoca mamy, podac wtedy jej adres (Bialystok) i zalatwiac to przez tamten oddzial
wtedy bede musiala napisac list wyjasniajacy co i jak, oraz dolaczyc wszystko co mam odnosnie sprawy (gadu-gadu, maile, i wyciag z konta gdzie jest pokazane ze wyslalam pieniadze na ich konto)
wiec bedzie to pewnie trwalo i trwalo i trwaalo
;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14