Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie ma takiej rzeczy, której basset mógłby nie zjeść...
Autor Wiadomość
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 20:37   

Taaa, on jakis rasowo podejrzany jest ;) :lol:
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
BASSiBAWARIA 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 1075
Skąd: Wlkp /tereny wolnością płynące.
  Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 17:24   Czy Wasze bassetony coś podobnego zrobiły w życiu?

Wczoraj Basik na spacerze /widziałam tylko jak wisiało na krzaczkach futerko/a on je złapał i niósł w pysku....dojrzałam,że to myszka...bleee...cholernik jak dorwie trofeum ,to nie jest skory,by oddać....warczy i nie chce puścić....choć doskonale wie,że baaardzo mi się to nie podoba....
jednak jak widzi,że ja "olewam"jego zdobycz i nie chce mu jej zabrać,to po niedługim czasie zostawia.....uf....

Niestety zrobił znowu to samo...dziś z posesji -musiał znalezć w trawie-przyniósł do pokoju-bleeeeee..leżała na podłodze....

Za 4miesiące stukną mu 4lata,nigdy z myszkami nie experymentował....

dlaczego teraz?

chyba to przez instynkt łowcy....Wasze też tak czasem świntuszą?

Z 2miechy temu dopadł na spacerze kawałek skóry z futrem sarny ,nosił,memlał..jakby zjeść chciał.... :evil:


No i jeszcze wywinął taki numer wędkarzowi-zajrzał mu do skrzynki i podwędził rybkę...surową rzecz jasna,świerzo złowioną...zacisnął w paszczy,położył się na trawie i spałaszował...była mała...może płotka..może oklejka....no nie znam się.......

do dziś ze śmiechu nie mogę wytrzymać,jak sobie przypomnę,jak facet przebierał w tej skrzynce i było widać,że liczba rybek mu się nie zgadza...widział jak Bass tam się kręci,przy pojemniku,ale do głowy mu nie przyszlo,że mu buchnął rybkę....nawet widać nie było,że ma coś w pysku...no Bawaria w tym czasie odwróciła uwagę swoim cielskiem i powitaniem,a Bass-bobas dokonał kradzieży. :lol:


A Wasze?mają podobne zboczenia myśliwego? :razz:
_________________
z Wami byłam najszczęśliwsza...
-Alice-
 
 
lora 



Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 488
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 22:00   Re: Czy Wasze bassetony coś podobnego zrobiły w życiu?

BASSiBAWARIA napisał/a:


Niestety zrobił znowu to samo...dziś z posesji -musiał znalezć w trawie-przyniósł do pokoju-bleeeeee..leżała na podłodze....




Nie chcę Cię martwić, ale uważaj na padłe gryzonie. Zwłaszcza teraz w sezonie zimowym istnieje ryzyko, że zostały "dokarmione" trutką. Konsumpcja takiej zdobyczy może być bardzo groźna dla psa.



Dwa lata temu na plaży Shila bardzo zaprzyjaźniła się z siedzącą na wydmie dziewczyną. Była zachwycona jej towarzystwem do momentu, gdy odkryła, że psia wykradła jej czekoladowe cukierki z kieszeni.
_________________
Kochaj basseta swego, jak siebie samego.
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 22:03   Re: Czy Wasze bassetony coś podobnego zrobiły w życiu?

lora napisał/a:




Dwa lata temu na plaży Shila bardzo zaprzyjaźniła się z siedzącą na wydmie dziewczyną. Była zachwycona jej towarzystwem do momentu, gdy odkryła, że psia wykradła jej czekoladowe cukierki z kieszeni.


:lol: :lol: :lol:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
klimaTequila 



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 10:12   

...za to w świecie bassetów nie do pomyślenia jest nie zjedzenie czegokolwiek... czy to gnijace, czy świeże:)))
dziwolągi Ci ludzie:)

dorzucę że hiszpanie także nie uznają kiszonych ogórków & kiszonej kapusty.
 
 
Kala
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 10:14   

klimaTequila napisał/a:
...za to w świecie bassetów nie do pomyślenia jest nie zjedzenie czegokolwiek... czy to gnijace, czy świeże:)))
dziwolągi Ci ludzie:)

dorzucę że hiszpanie także nie uznają kiszonych ogórków & kiszonej kapusty.


..a to akurat się zgadza :D moje basiory nie pogardzą niczym.. nie ma rzeczy niezjadliwej... śmieciożercy jedni :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14