Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprowadzka
Autor Wiadomość
portenito4 

Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 195
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 15:09   Przeprowadzka

za 2 tygodnie przeprowadzamy się z Rudolfem. W związku z tym czytałam, że dobrze jest psa wcześniej zawieźć w nowe miejsce oraz że powinien się zmęczyć na spacerze w dniu przeprowadzki, tak żeby po wejściu do nowego domu najbardziej chciało mu się spać. Macie może jeszcze jakieś rady, co powinnam zrobić, żeby przeprawadzka nie była dla zwierza traumą tylko miłym przeżyciem?
magda i
_________________
Rudolfik
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 13:52   

ja mysle ze wszystko sie odbedzie bez zadnych problemow :)
z tego co piszesz o Rudolfie to to jest wesoly, pewny siebie i bezstresowy chlopak, wiec jak wejdzie do nowego do domu to pewnie wszystko sobie obwacha, stwierdzi ze to jego i pojdzie spac :)
co do zmeczenia go na spacerze to nie jestem pewna, z jednej strony wydaje sie ze to dobry pomysl, ale z drugiej strony psy wcale nie jest latwo zmeczyc tak zeby po prostu padly po powrocie do domu. on wtedy na pewno bedzie zmeczony fizycznie, ale jak wejdzie do nowego miejsca to mimo wszystko beda to nowe wrazenia, bedzie itak mimo zmeczenia fizycznego chcial wszystko obwachac i sprawdzic, i wtedy w takim stanie moze sie nakrecic strasznie psychicznie. nie wiem czy mam racje, raczej tak glosno mysle tylko
 
 
 
Rogasowa 
&Trufla



Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 801
Skąd: Węgrów/Warszawa
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 19:32   

Madziu, nic się nie martw.. bassety chyba nie przeżywają takich rzeczy, aby było im ciepło, miękko i pełno w brzuchu :razz: Trufla w ogóle się nie przejęła naszą przeprowadzką:)

Lepiej pochwal się nam gdzie będziecie teraz mieszkać:P Szczerze mam nadzieję że jakoś bliżej nas :)

Buziaki
_________________
pozdrawiam, Trufla
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 09:01   

Byle mial ze soba swoj ulubiony kocyk, fotel i Was ;)
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
portenito4 

Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 195
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012 19:45   

przeprowadzka obyła się bez żadnych kłopotów, chociaz pierwszego wieczora Rudolf wydawał się nie być bardzo zadowolony... ale szybko mu przeszło:-) Ogródek wszytko wynagradza:-) Dodatkowo na podwórku jest drugi basset, z którym Rudolf się nie bawi, ale trzyma sztamę, gdy trzeba kogoś napaść:-) bądź gdy pojawia się ich ukochana labradorka (próbują ja "zdobyć" obydwaj na raz, więc wszyscy właściciele psów mają niezły ubaw...)
Asia, chyba nie mieszkamy bliżej Was, bo na Natolinie, ale jak macie ochotę na spotkanie w Królikarni to my bardzo chętnie:-)
_________________
Rudolfik
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012 19:49   

super!!!! :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14