Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia, relacje z VIII Zlotu Bassetów Lipiny 2012
Autor Wiadomość
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 12:07   

My również jesteśmy szczęsliwi, że byliśmy w końcu na zlocie. Nasz dwie dziecinki- Leniuch i Blaneczka spały całą drogę, tylko siusiu i ....chcemy już do swoich wyrek :lol: Padły jak niemoty do dzisiaj 8 rano :lol: Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie, zabawy, śmiechy i wspólny czas...zakochałam się we wszystkich psiunkach, moje serce skradła Trufelka i Puzonik i Doduś...no i wszystkie pozostałe :lol: :lol: :lol: Cudna jest Luneczka- taka malusia jak Trufla, z moją Blanką to takie trzy miniaturki :lol: A poznane Lala i Dynia- białe damy :wink: są cudne, słodkie, milusie i takie uśmiechnięte :wink: Dzięki Dona za wiele informacji i aby Lala była zdrowa jak najdłużej i jak najszybciej :wink: Potem wstawię też foteczki, a foilmiki muszę obrobić, to troszkę mi zajmie czasu :wink: Dzięki Organizatorom- Bogusi , Maciejowi i Gosi, Maryni- jesteście cudowni. Już myślę o fantach na nast zlot, chyba te w płynie też trzeba przygotowywać szybciej...i więcej, bo miały powodzenie :lol:
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 12:45   

Było cudownie i na pewno w przyszłym roku się stawimy,dziękuję wszystkim za super miłą atmosferę,fajnie było spotkać stałych bywalców zlotów i poznać nowych zarówno tych dwu jak i czteronożnych.Podekscytowana,zmęczona siadłam do komputera żeby wrzucić fotki i przez nieuwagę skasowałam :oops: :cry: dobrze że Joasika je skopiowała :lol:
Szczególne podziękowania należą się Maciejowi - jesteś WIELKI dosłownie i w przenośni :mrgreen:
_________________

 
 
 
Rogasowa 
&Trufla



Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 801
Skąd: Węgrów/Warszawa
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 13:13   

Dziękujemy Grażynko za miłe słowa:) Ja w Leniuszku również się zakochałam! Piękne ma oczyska! Wczoraj do domu weszliśmy około godziny 20.. Wszyscy padnięci na czele z Truflą która darowała sobie nawet wyłudzanie przy kolacji! Dziękujemy wszystkim na wspaniałe towarzystwo przez ten weekend! Szkoda, że tak szybko minął:( Oczywiście nie możemy się doczekać następnego zlotu i już myślimy o fantach na licytacje za rok !

A tak Trufla odsypia szaleństwa:
_________________
pozdrawiam, Trufla
 
 
 
tatar 



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 352
Skąd: Kazmierz
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 13:15   

Jak by coś miało umknąć to ja skasowane fotki mogę spróbować odzyskać - wystarczy podesłać mi kartę :)
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 13:41   

tatar napisał/a:
Jak by coś miało umknąć to ja skasowane fotki mogę spróbować odzyskać - wystarczy podesłać mi kartę :)


No i taki właśnie jest nasz Tatar,na razie dzięki,Boguś przesłał mi fotki co prawda końcówki brak,ale ogólnie jest ok.teraz główkuję jak wrzucić linka z Piccasa :wink:
_________________

 
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 13:58   

Chyba się udało :mrgreen:
https://picasaweb.google.com/maryniap1956/VIIIOgolnopolskiZlotBassetowLipiny2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIu-k8_VkZT3Cw&feat=directlink
_________________

 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 16:06   

świetne są wszystkie zdjęcia, w pełni oddają urok i szaleństwa zlotu :lol: :lol:

-----
a ja pragnę poinformować i potwierdzić, że na Zlocie dodatkowo (oprócz Aukcji) "do ręki" otrzymałam jeszcze pieniążki, celem zasilenia konta basseciego od :
50 zł - "Bianki" Bianki i Getty
10 zł od "Remus" Remuska
i 10 zł od "Jańcio67" Puzonka

pieniążki w Waszym imieniu przeleję na konto bassecie :lol:

bardzo dziękujemy :lol:
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 16:36   


zostawili mnie samego






















Bianka i Getta od rana się pakują


ulubione miejsce Lunki na zlocie


konkursy też były, na „wymalowaną twarz”






Zagościł do nas także 11-letni Fred z Alą i Zbyszkiem










w niedzielę dojechali, choć na parę godzin, na wspólny spacer Gosia, Grażyna i Adam z Norcią




_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Kamoos 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 558
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 17:06   

Ale Wam zazdroszczę :roll: super zdjęcia :smile:
 
 
 
mychaNora 



Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 313
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 18:45   

Dorzucę i ja kilka fotek ze zlotu - nie byłam co prawda długo ale i te kilka godzin było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Miałam wreszcie okazję poznać Was osobiście :!:
Norcia wróciła wybiegana, zmęczona i szczęśliwa. Całą drogę spała, stanowiąc poduszkę na zmianę dla Grażyny lub Adama :mrgreen:
_________________
pozdrowienia od Norki & spółki
  
 
 
 
grejsi 



Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 136
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 18:46   

a ja się tak straaaaaaaaasznie cieszę, że byłam, i zobaczyłam wszystkie Bassiory, i Was mogłam poznać ;) że mogłam spędzić taki miły dzień ;) mam nadzieję, że już za rok będziemy na dłużej. I dzięki Wam wszystkim za ten fajny dzień, zwłaszcza Tobie, Bogusiu, za podróż powrotną :*
Buziaki i łapki
 
 
Piotr i Beno 



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 308
Skąd: Ligota Tworkowska
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 20:14   

Uff. Co tu gadać. Wspaniale się mieliście :roll:
_________________

 
 
 
jancio67 



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 69
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 20:18   



Uploaded with ImageShack.us
 
 
Remus 


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 20:53   

"a ja pragnę poinformować i potwierdzić, że na Zlocie dodatkowo (oprócz Aukcji) "do ręki" otrzymałam jeszcze pieniążki, celem zasilenia konta basseciego od :
50 zł - "Bianki" Bianki i Getty
10 zł od "Remus" Remuska
i 10 zł od "Jańcio67" Puzonka"

My tak tylko sprostujemy... 10 zł od "Remus" Walkerka, a nie Remuska :mrgreen:
 
 
jancio67 



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 69
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 20:58   

Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów po powrocie ze zlotu :smile: Po 5 godzinnej podróży zlądowaliśmy wczoraj do domu zmęczeni ale jakże zadowoleni :smile: Nawet Puzon przez całe 5 godzin spał (nie licząc postoju na rozprostowanie nóg pańciostwa) co mu się podczas podróży autem nie zdarzyło jeszcze ani razu :lol: Przyjechaliśmy trochę zdezorientowani bo byliśmy jako pierwsi :lol: Ale później było już świetnie :smile: Był to nasz pierwszy zlot, ale na pewno nie ostatni :smile: Poznaliśmy świetnych ludzi, mieliśmy okazje wymiziać wszystkie pasztety błąkające się po okolicy, więc czego chcieć więcej? :smile: Jak się później okazało nasz "królewicz" Puzon wiecznie siedzący z boku i obserwujący co te wszystkie dzikusy wyprawiają zdobył tytuł Mistera Zlotu :lol: Także dziękujemy wszystkim za licznie oddane głosy na naszego paszteta :smile: Oby tak samo dobrze poszło mu na zbliżającej się wystawie u nas w Rybniku - Kamieniu (na którą swoją drogą wszystkich serdecznie zapraszamy) :smile: Pozdrawiamy serdecznie wszystkich z którymi miło spędziliśmy czas, ekipy od Leniuszka i Blanki, Dodo, Tosi, Makbeta, Droopy'ego i wszystkich pozostałych również :smile: Mamy nadzieje że widzimy się również za rok :smile: Na koniec dodajemy parę zdjęć od nas (później może wrzucimy wszystkie zdjęcia jakie mamy żebyście je sobie mogli ściągnąć)


Gdzie oni mnie wiozą?


Zaczynamy podróż, wszystko widzę więc możemy ruszać


Puzon po lewej i Tosia po prawej, Mister i Miss zlotu :lol:


Pierwsze zdjęcie grupowe nad jeziorem w nieco deszczowy pierwszy dzień


Poranne harce


Porannych harców ciąg dalszy


Jedna ze zlotowych miłości Puzon u góry razem z Gettą


Integracja


Szef udziela wywiadu do telewizji


Kolejne zdjęcie grupowe, tym razem jest nas już więcej


Bardzo fotogeniczny Leniuch


Puzon z nagrodą za Mistera Zlotu


Zabawy nad jeziorem


Mało bassetowe, ale niech Ci którzy nie byli wiedzą jakie ich minęły też widoczki


Czy ja przypadkiem za dużo nie wypiłem?


Leniuch oczywiście znowu leży


Pasztety muszą pilnować nawet jak panciostwo gra w ping ponga


Puzon z Blanką buszują w trawie


Chyba nie muszę pisać kto to? :lol:


Czy ja nie jestem piękna? Tosia - Miss zlotu


Makbet pilnuje domku


Wyjście na grupowy spacer


Blanka i Leniuch


Brązowo mi...


Krótki postój...


... bo trzeba nabrać sił


No i ruszamy dalej


Ruszamy do domu, żeby się czegoś napić bo za ciepło się zrobiło


I na koniec dwa zdjęcie pozującego Puzona (co się rzadko zdarza :smile: )

  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14