Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asia i Basia
Czw 15 Sty, 2015 13:05
Sucha karma cz. I
Autor Wiadomość
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Cze, 2012 17:42   

Super, dzieki za info i link, ja chyba ta dla wrazliwcow kupie, 20 kg :)
 
 
witokret 

Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Lip, 2012 18:40   

koluś napisał/a:
Niestety,ale wlaśnie Platinum i Josera - 2 karmy, które Kolusiowi zasmakowły, uczuliły go, miał łupież :( a karmy smakowały mu bez dodatków


Która wersja Platinum Natural uczuliła Kolusia? Dostępne są 2 wersje tej karmy dla dorosłych psów: jedna z jagnięciną i ryżem - ta ma dobry skład dla alergików i druga: z kurczakiem i kukurydzą - ta ma wszystkie predyspozycje do uczulania ;) bo ma i kurczaka i zboże (kukurydzę) w składzie.
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 04 Lip, 2012 19:51   

witokret napisał/a:
koluś napisał/a:
Niestety,ale wlaśnie Platinum i Josera - 2 karmy, które Kolusiowi zasmakowły, uczuliły go, miał łupież :( a karmy smakowały mu bez dodatków


Która wersja Platinum Natural uczuliła Kolusia? Dostępne są 2 wersje tej karmy dla dorosłych psów: jedna z jagnięciną i ryżem - ta ma dobry skład dla alergików i druga: z kurczakiem i kukurydzą - ta ma wszystkie predyspozycje do uczulania ;) bo ma i kurczaka i zboże (kukurydzę) w składzie.


Kolusia uczuliła właśnie wersja z jagnięcina :( inne karmy zamawiam też w tej wersji
_________________
dominika
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 20:18   

Już ponad tydzień testujemy juniora Sam's Field(tzn Camaro testuje) i jestem baaaardzo zadowolona,karma smakuje(ale to znowu nietakie wazne,bo jemu wszystko smakuje :mrgreen: ),kupy małe no i dawkowanie jest ok. musiałam zmniejszyć porcje w stosunku do tej z tabelki na worku,bo młody utył mi przez tydzień 2kg :shock: :shock: .Sierść jak na razie ładna,ale to trochę wcześnie żeby coś powiedzieć czy to od karmy.Tak więc jestem zadowolona i jak bassetki będą kończyć swjego brita to im też kupię Sam's Field.Plecam karmę i sklep też (na dzień dobry dostałam 5% rabatu i próbki karm dla bassetek gratis).Nie wiem czy mogę podać nazwę sklepy żeby nie narazić się na gromy :wink: .
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 21:45   

Na gromy się nie narazisz, a sklep, sprawdzony przez Ciebie możesz polecić innym.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 21:49   

Miła od Gucia napisał/a:
Na gromy się nie narazisz, a sklep, sprawdzony przez Ciebie możesz polecić innym.


Ale upewnić się warto :wink: :lol: .
Sklep to makaki.pl
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 07:48   

Ja wczoraj zamawiałam karmę i się wahałam między sam's firld i tym co Magda polecała ostatnio.
Dawaj znać, jak worek skończysz, jestem ciekawa, pewnie też zamówię dla swoich :)
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 07:36   

Nie lubi Barnaba tej karmy, ech!
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 13:57   

Koluś ma być teraz na karmie weterynaryjnej-smakowały mu nawet próbki Trovet,ale ostatecznie zdecydowałam się na Hill's d/d z kaczką odnośnie tych jego alergii skórnych,czy będzie jadł to się okaże (niech spróbuje nie jeść przy tej cenie :twisted: ), a chwilowo jest na Boschu Sensitive
_________________
dominika
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 21:12   

Wiesz co moj pies zre najchetniej? Purine dog chow z lososiem. Tak!A ja cuduje, szukam, zmieniam, wymyslam, a on najchetniej byle co by wcinal. Zeby chociaz purine pro plan tak samo chetnie jadl, to nie, tym sie nudzi juz po chwili. I badz tu madry i pisz wiersze :(
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 21:35   

Moje po purinie mega łupież mają.
Zamawiam kolejne worki sam;s Fielda u mojego stadka rewelka.Dawkowanie z worka nawet musiałam odrobinkę zmniejszyć.Sierść ładna,kupy malutkie.Bardzo nam podpasowała ta karma a i kontakt ze sklepem jest dobry.Jeszcze raz polecam.Aaaaa wysyłaja też próbki.
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 21:37   

Haha ciesz się Aga że Purinę Dog Chow chociaż bo jaśnie pan Koluś raczyłby się najchętniej Pedigree :shock: (wiem,wiem,kupione raz jak się karma skończyła),im większy szajs,tywm bardziej smakuje :twisted:

Hill's jest też w wersji z łososiem,ale najpierw zobaczymy jak mu z kaczką pójdzie :?:
_________________
dominika
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 25 Lip, 2012 09:00   

Normalnie w szoku jestem :shock: Koluś od soboty je z chęcią (tak,tak dobrze czytacie z chębcia) Hill'sa z kaczką,bez żadnych dodatków,do ostatniej kuleczki,2x dziennie :shock: (na efekty dermatologiczne trzeba poczekać). Udało mi się też kupić karmę w necie za 100zł taniej niż u weta. Mam nadzieję że tym razem trafiliśmy z karmą,i smakowo,.i zdrowotnie... Może Pimpkowi jagnięcinka nie smakowała :?: :razz:
_________________
dominika
 
 
Czikosz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Lip, 2012 04:53   

Witam!

Ja jak na razie karmię szczenię Royalem Maxi Junior. Szukam dobrej miary do karmy, prócz tych dołączonych do karmy.

Ile dawaliście 2 miesięcznemu szczenięciu gram karmy o ile ktoś karmił właśnie Royalem? Ktoś pamięta?

Zastanawia mnie jak skutecznie odmierzyć 300g tej karmy. Mam z tym problem jak nie wiem.
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012 07:29   

Czikosz napisał/a:
Witam!

Ja jak na razie karmię szczenię Royalem Maxi Junior. Szukam dobrej miary do karmy, prócz tych dołączonych do karmy.

Ile dawaliście 2 miesięcznemu szczenięciu gram karmy o ile ktoś karmił właśnie Royalem? Ktoś pamięta?

Zastanawia mnie jak skutecznie odmierzyć 300g tej karmy. Mam z tym problem jak nie wiem.

Mała waga kuchenna? :cool:
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16