Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
EMI została zabita z premedytacją
Autor Wiadomość
FOSTER 
Fosterek



Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 344
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 11:35   EMI została zabita z premedytacją

Wczoraj po śniadaniu wielkanocnym spacerowaliśmy po naszej prywatnej drodze na działce. Wjechał samochód. Moja córka schyliła się aby wziąć Emi na ręce, a ten drań nie zatrzymał się!!!
Uderzył moją córkę w rękę i zabił Emi z premedytacją. Przyjechała policja, badanie wykazało, że jest pijany, po trzech wylewach i zaszyty. Nie stwierdzili u mojej córki urazów. Dzisiaj wyszedł siniak i jedziemy do szpitala na obdukcję.
Proszę o pomoc.
Co możemy zrobić aby ten człowiek poniósł kosnekwencję. ON POPROSTU ZABIŁ NASZĄ EMI.

Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Pon 21 Kwi, 2014 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 12:13   

Boże, nawet nie wiem co napisać
Jestem w z Wami po stracie Emi

Twoja Córka jest bardzo odważna i dała dowód swej wielkiej miłości do Emi

Dobrze, że przyjechała Policja, miejmy nadzieję, że ten pijany człowiek poniesie odpowiednią karę.
To Wam nie zwróci Emi, i nie odbierze Córce przeżytego stresu, i utraty zdrowia

ale uważam, że kara powinna być adekwatna do tego co zrobił.

Bardzo, bardzo mi przykro, że taka sytuacja spotkała Was w święta, gdzie zamiast się radować przeżywacie tragedię.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 17:21   

Czytam i nie wierzę!
Teraz jak będziecie mieli obdukcję można iść na policję albo założyć im sprawę w sądzie. Działajcie, policja powinna wam poradzić co dalej... Boże a gdyby tak trafił w waszą córkę? W głowie się nie mieści...
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 17:28   

Matko, horror, szczescie w nieszczesciu, ze dzieciak caly. Mysle, ze to coten gosciu odstawil to powazne wykroczenie, bo mogl dzieciaka zabic,albo okaleczyc, wiec najlepiej od razu z tym do prawnika i policji. Do tego to waszajak piszesz prywatna droga. Na domiar pozbawil was przyjeciela Emi. Kurcze, pewno swietowal pijak jeden caly weekend. Trzymam kciuki, zeby sprawiedliwosci stalo sie zadosc. Strasznie przykro, dzieciak i wypewno nie mozecie sie pozbierac.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
FOSTER 
Fosterek



Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 344
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 17:29   

To nie wszystko.
Sylwia drugą ręką trzymała Fostera i zdążyła go odtrącić.
Foster żyje, uratowała mużycie.
 
 
FOSTER 
Fosterek



Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 344
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 17:32   

Była policja zwykła i drogówka.
Nie zrobili zdjęć, spisali tylko męża i córkę, chociaż przy zdarzeniu była cała moja rodzina - spacer po śniadaniu wielkanocnym.
Policja stwierdziła, że teraz zajmie się nim sąd i on zdecyduje czy ktoś będzie przesłuchiwany.
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 17:34   

Zrobcie koniecznie te obdukcje, ogladnijcie dodatkowo psa, czy nie ma jakis obrazen. Nawszystko zbierajcie kwitki. Matko, jakona sobiez ta sytuacja radzi, przeciez to musial byc dla niej okropny szok.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 17:37   

FOSTER napisał/a:
Była policja zwykła i drogówka.
Nie zrobili zdjęć, spisali tylko męża i córkę, chociaż przy zdarzeniu była cała moja rodzina - spacer po śniadaniu wielkanocnym.
Policja stwierdziła, że teraz zajmie się nim sąd i on zdecyduje czy ktoś będzie przesłuchiwany.

no dobrze, ale ty cywilnie równiez możesz założyć mu sprawę, tak? Moim zdaniem sprawa utknie w miejscu i sąd nic nie zrobi draniowi. Ja bym powództwo cywilne wytoczyła i biegusiem do adwokata, nie bójcie się kosztów, to nie sa duże pieniądze, nas założenie sprawy kosztowało ok. 200zł a adwokat też dużo nie weźmie, powodzenia, trzymam kciuki.
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
BASSiBAWARIA 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 1075
Skąd: Wlkp /tereny wolnością płynące.
  Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 18:00   

Bandyta jeden.

Idź Ula do prawnika i niech facet radzi jak działać,by gnoja ukarać ile się da.


Brak słów,ale karę srogą trzeba mu wymierzyć nawet samemu.
_________________
z Wami byłam najszczęśliwsza...
-Alice-
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 18:41   

Ja znam swietna prawniczke, ale z Krakowa. Jest swietna, nie jest droga, moge podac namiary.
Ona od razu wam powie co zrobic, jak dzialac.
Bardzo wspolczuje :sad:
_________________

 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 19:25   

Ojej, nie wiem, co powiedzieć, to naprawdę szok i trauma... po śniadaniu wielkanocnym... bardzo Wam współczuję, trzymajcie się Kochani... Emi to życia nie wróci, ale ja też bym nie odpuściła i dobrego prawnika od razu szukajcie... policja jak to policja, zrobi albo i nie zrobi swoje i może rzeczywiście gdzies utknąć... oprócz pieska, córa mogła zostać kaleką i to na waszej działce... jak dobrze prawnik pokieruje to na pewno mu się nie upiecze i zapłaci drań...
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 19:33   

Tak mi przykro z powodu Emi...

Mogę się tylko domyślać, co przeżywacie :cry:

Mojego Barrego też potrącił samochód, ale kierowca ciężarówki nawet się nie zatrzymał.

Nie wspomnę nawet, że nie zwolnił, chociaż widział, że pies wbiega na ulicę.
_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 19:36   

Uleńko, a czy Wy porobiliście zdjęcia ??
mogą być dowodem w sprawie
skoro policja nie raczyła tego zrobić
a czy zgłoszenie od razu do prokuratury jest możliwe ??
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 08:49   

Boże dopiero czytam tak mi przykro :( Biedna Emi.
Nie odpuściła bym dziadowi idźcie do prawnika na pewno Wam pomoże
_________________

 
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 19:53   

W pierszej kolejności musicie się dowiedzieć, czy Policja wszczęła przeciwko temu człowiekowi postępowanie z urzędu. Z opisu wynika, że ewidentnie są ku temu podstawy. I nic na gębę. Wszystko na Policję trzeba składać na piśmi i w dwóch egzemplarzach tak aby jedno potwietrdzili. Czyli na poczatek pismo z zapytaniem czy zostało wszęte postępowanie prze ciwko temu człowiekowi. Musicie znać jego imię i nazwisko a przynajmniej nr rejestracujny samochodu. Nie piszesz nic czy robili mu badania na ilość alkoholu we krwi ale mniemam że robili. Wówczas napewno będzie miał postępowanie karne. Ważna kwestia możecie wstąpić do sprawy jako pokrzywdzeni i brać udział w czynnościach prawnych a potem możecie przystąpić do sprawy jako oskarżyciel posiłkowy. Sprawa jest na 100% do wyngrania ale w postępowaniu karnym. Musicie tylko przycisnąć policję bo oni bardzo opieszali są i najczęściej idą po najmniejszej linii oporo. In dużo łatwiej rowerzystów łapać niż zająć się poważną sprawą, bo wtedy statystyki im się nabijają. Tak więc 1) pismo na policję czy zostało wszczętepostępowanie z dnia...... przeciwko....... i na jakim jest etapie i że chcecie przystąpić do sprawy jako pokrzywdzeni
Bardzo mi przykro chyba nie nic gorszego dla dziecka jak zobaczyć śmierć włąsnego pieska , tragedia jeśli będę mogła w czymś pomóc służe
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15