Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
WALKER TM, DAISY i DYZIO
Autor Wiadomość
Remus 


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 18:16   

O tak, to sama prawda. Ja zawsze pcham się tam gdzie ciepełko, bo ze mnie taki piecuch jest :mrgreen: Zawsze w nocy czekam na odpowiedni moment i przyczajam się z jednej albo drugiej strony łóżka. I pewnie sobie myślicie, że wskakuję na nie. Otóż nie!!! Czegoś innego się nauczyłem - stoję jak zjawa i jojczę dopóki któreś nie podniesie mi kołdry. Jak już to nastąpi to dopiero wskakuję po czym czekam aż zostanę nią dokładnie nakryty, jak zbyt długo się z tym ociągają to wtedy też jojczę :buha: Ale nie krzyczą na mnie, wydaje mi się że przez tyle czasu to się już przyzwyczaili :mrgreen:

A tak to sobie urzęduję jak żadnego w łóżku nie ma - moje największe posłanie tylko dla mnie :yahoo

[img][/img]


Hey! Jest tam gdzie jakaś maleńka chętna na rozmowę??? :komp: :buha:

[img][/img]
 
 
BasiaiHenry 



Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 171
Skąd: Irlandia
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 19:35   

Mój Henry robi identycznie a do tego mości się niemiłosiernie,kręci w kółko i rozpycha zanim przyjmie odpowiednią pozycję pod kołdrą :evil: poczym po około 15-20 min osiąga temperaturę odpowiednią i wyłazi na kołdrę kładąc się w poprzek :mur: no tośmy pospali :spi: i tak conajmniej z 10 razy w ciągu nocy-zaczynam spać na siedząco :shoot
_________________
BasiaiHenry
 
 
moni 



Dołączyła: 16 Kwi 2008
Posty: 892
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 21:10   

Banan identycznie sie zachowuje-tak długo będzie czekał aż kołdra nie bedzie uniesiona.Najgorsze jest to że grube cielsko uwali sie na mojej skromnej osobie,i ruszyc sie nie można :buha: :buha: :buha:
_________________
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 22:54   

A wy marudzicie :nio: zamiast cieszyć się, że basset pozwolił wam chociaż zdrzemnąć się na kawałeczku łoża .

:haha:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
katarzyna1234 

Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 22:57   

Hahahahahaaahaha :haha: Ja nie pozwalam wchodzić na łóżko.Czasem tylko się zdarzy he he,bo pózniej nie dałabym sobie z Nim rady.Ma swoje duże legowisko to powinno mu wystarczyć :mur:
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 21:00   

Ja też chciałam nie pyyozwalać, ale wyganiaj tego słonia po 5 razy w nocy ,jak się zaprze na łóżku. Więc sobie wchodzi i wychodzi , a nie wchodzi pod kołdrę, bo mu gorąco. Ostatnio śpi w nogach ,a jak się obudzimy pcha się między nas, normalnie naturalna antykoncepcja, trzeba by to do poradni naturalnego planowania rodziny podać :buha:
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 21:27   

Magdaa napisał/a:
Ja też chciałam nie pyyozwalać, ale wyganiaj tego słonia po 5 razy w nocy ,jak się zaprze na łóżku. Więc sobie wchodzi i wychodzi , a nie wchodzi pod kołdrę, bo mu gorąco. Ostatnio śpi w nogach ,a jak się obudzimy pcha się między nas, normalnie naturalna antykoncepcja, trzeba by to do poradni naturalnego planowania rodziny podać :buha:


identycznie jest u nas, z tą różnicą, że ona w nocy nie wchodzi, tylko nad ranem, taki jakiś zwyczaj ma.
z wyjątkiem pierwszych 2 tygodni pobytu Madzi u nas, spała co noc z nami, chyba chciała pokazać, że i tak ona gra pierwsze skrzypce :lol:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 16:17   

Myśmy z mężem postanowili że w żadnym razie Zonda spać w łóżku nie będzie.
Jak się szykujemy spać to mała kijanka łazi za nami i tylko się układa w rozmaitych miejscach patrząc smętnym wzrokiem. Jak się oporządzimy drepce za nami do sypialni, wskakuje przednimi łapami na łóżko i czeka aż ją wsadzimy, bo sama nie umie. Zupełnie i totalnie nie mam pojęcia jak to się stało że ona śpi z nami :shock: Żałuję że nie mamy większego łóżka, ale coś mi mówi że nawet jakby miało rozmiar piłkarskiego boiska to by basset zajmował prawie całe :buha:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 22:40   

to prawda, ja nieraz spałam na skrawku i to odkryta, bo kołdry nijak nie szło ściągnąć spod Gucia.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014 09:37   

Spanie to u nas najmniejszy problem ,gorzej jak sobie przypomni ,że trzeba ludziom wylizać stopy ,uszy ,ręce itp. jak się na łóżko w nocy właduje :buha:
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014 12:43   

Nic tak nie budzi jak basseci język w uchu. Moja chyba doszła do wniosku, że ja fleja straszna jestem i mnie regularnie myje :haha: W ogóle to ona chyba sądzi, że skoro ja jej czyszczę uchale to ona też powinna mi się odwzajemnić :buha: Czasem mam nawet włosy mokre :mrgreen:
 
 
BasiaiHenry 



Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 171
Skąd: Irlandia
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014 14:08   

A myślałam,że tylko mój jest taki pomysłowy zwlaszcza przed snem....a czasem jak mi ucho przygryzie to minę mam mniej więcej taką :shock: i już na pewno nie usnę i może dam sie namówic na spacer.. i tak próbuje do skutku......
_________________
BasiaiHenry
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014 20:30   

Mam taki olejek do ciała , ktorym się smaruję ,ale muszę następnym razem kupić inny bo bestia uwielbia jego zapach i jak się wysmaruję , to się muszę szczelnie pod kołdrę zawinąć , jak chcę ,żeby mi go nie zlizał :shoot :haha: :haha: :haha:
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Remus 


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014 21:22   

Ja też mam tak samo, uwielbiam wszystkie kremy i balsamy które używa moja Pańcia :D Ona też próbuje się przede mną chować, ale ja zawsze jestem sprytniejszy :yahoo Mówię Wam jaki miałem pracowity weekend - na sobotę zostałem zaproszony na grilla, i to tak z noclegiem bo wróciłem na chatę dopiero dzisiaj :lol: A teraz powoli zawijam się do wyra - zmęczony jestem wczorajszym polowaniem na gorące smakołyki z grilla (oczywiście udało mi się przekonać wszystkich, że też zasłużyłem na małe co nie co - pojadłem i zapiłem łykiem piwka :yahoo ), do tego wybiegałem się w wieeelkim ogrodzie, normalnie full wypas. A tymczasem idę :spi: :spi: :spi:
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014 21:36   

Wyśpij się wyśpij, należy ci się odpoczynek :lol:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14