Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Elena i Jerry Slovakia
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:11   Elena i Jerry Slovakia

Kochani mamy nowych Gości
taki list dostałam

Elena już się zarejestrowała na forum

kto dokładnie przetłumaczy ???

cytuję list Eleny, oczywiście za Jej pozwoleniem

Dobrý deň pani Bogumila./Mila od Gucia/
Neviem písať po polsky, prosím, použite Google translator.
Volám sa Elena Moresová.Žijem na Slovensku.Neviem písať po polsky, ale rozumiem písanému textu a hovorenej reči, lebo som vyrástla v pohraničí.Veľmi som sa chcela s Vami skontaktovať. Vaš e-mail som našla na forum Nasze bassety. V lete, v júli zomrel môj milovaný basset Maxo a ja som začala v smútku surfovať na internete a našla som fórum Nasze bassety.Od vtedy pravidelne chodím na fórum a čítam o bassetoch. Maxa niekto vyhodil z auta a opustil. Mal 6 rokov keď som mu dala domov.Hladný, chudý, špinavý, ale srdečný a prítulný psík, neporazený svojim ťažkým osudom, veriaci, že raz bude lepšie. Do konca svojich dní bol taký. Nepoznala som dovtedy povahu bassetov, mala som milovanú sučku labradora menom Bruklyn .Maxo priniesol do našeho domu veľa radosti a keď zomrel, veľmi som plakala a už som nechcela ostať bez basiorka. Dnes už nežije Maxo ani Bruklyn, na oboch stále spomínam.Mám teraz basseta Jerry, ktorý hľadal nový domov, lebo žil sám na dvore kde nemali na neho čas a bol stále sám a smutný a sučku Taru, kríženec labradora a ovčiaka, ktorá prežila 6 rokov na reťazi.Čítala som celý Váš príbeh s Guciom, plakala som keď som prečítala že zomrel, plakala som znova a znova, podobne ako keď zomrela bruklyn a potom Maxo, viem ako veľmi to bolí a viem že nič a nikto nenahradí milovaného psíka aj keď dá človek domov aj lásku druhému psíkovi.V mojom srdci ostali už dve jazvy a viem, že pribudnú ďalšie a ďalšie, za každým ďalším psíkom, ale neľutujem ani jednu. Zvláštne ako môže človek milovať znova ďalšieho psíka a pritom stále smútiť za zomretým.Pomôže to, keď dá človek domov ďalšiemu psíkovi, každý si nájde svoje miesto v srdci .Viem, že ste dali domov Flipke-Majke, poznám z forum Nasze bassety príbeh Jaceka, Flapky-Agatky, Benia dlhovlasého.Prajem Vám veľa radosti s Majkou, veľa úspechov v pomáhaní psíkom, veľa šťastných koncov vhľadaní nových domovov a ďakujem za to, že som našla ľudí, ktorí milujú psíkov a špeciálne bassetov tak ako ja.
Elena Moresová, Žilina, Slovakia.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:14   

i kolejny

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, oczywiscie budem rada ak basetiari v Poľsku budú vedieť že aj na Slovensku je basetí nadšenec.
Rada by som sa aj registrovala na fórum, ale niekde robím chybu, formulár nechce akceptovať meno užívateľa a heslo, ale skúsim znovu.Rada by som mala kontakt s basetiarmi a veľmi sa mi páči vaše forum.Možno sa naučím aj písať po poľský : -) Včera som celý večer čítala story o Monike, Snoopi, Ellen a Wojtekovi a samozrejme Tekle. ale najviac ma dojal Váš príbeh s Guciom. aj keď sa teším z nového basetka tak ešte stále sa pri čítaní o tom ako vieme smútiť za strateným priateľom rozplačem a spomínam, ale verím, že slzy liečia a tiež si poviem, že som rada, že moj Maxo už netrpí. preto je mi veľmi blízke čítať ako sa tešíte s Majou - Flipkou a ja teraz s Jerrym. Vedia dať toľko lásky tie naše bassety : -) Ešte raz ďakujem za odpoveď a posielam veľa pozdravov na fórum. elena, basset Jerry a sučka Tara

```````
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:14   

Z tego co czytam, to Elena się zapoznała już z naszym forum
i to rzetelnie

witaj Elena, rozgość się u nas
i pisz
bądź z nami
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:21   















_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:32   

Elena jak miło Cię poznać i jak miło wiedzieć, że Ty już nas znasz :serce: Witamy Cię bardzo serdecznie :lol:
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 18:48   

Witajcie na forum :D Wyglądacie nieziemsko w piżamkach, tak wszyscy razem przytuleni :serce: cudownie
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 19:24   

Witam, Cieszę się, że mogę przywitać wszystkich na forum. Czytam forum Nasze Bassets od lipca, kiedy umarł mój pierwszy basset Max.To jest w piżamie ze mną iz Bruklyn Labrador, który ma również nemám.boli moja największa miłość, która pokazała mi, co mogę psy.Teraz Basset Jerry, z czerwona piłka i Tara, umiłowani černošku.Obaja ubodzy, którzy znaleźli się w mojej domov.Pozdravujem wszystkich, proszę wybaczyć błędy, piszę przez Google tłumacz, nie mogę pisać w języku polskim, po prostu czytać i počúvať.ale w czasie może naučím.musím koniec, bo jestem w pracy, :cry: napiszę więcej jutro.
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 21:10   

Witamy i my z naszymi Leniuchami- czyli Leniuszek i Blanka. Super, że do nas dołączyłaś, masz śliczne pieski i wielkie serducho . Pozdrawiamy i czekamy na opowieści ;)
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 08:10   

Witaj Eleno,pozdrawiamy serdecznie razem z Goldie znad czeskiej granicy z okolic Krnova :mrgreen:
_________________

 
 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 10:27   

My przywitamy się z Wami w Waszym ojczystym języku.
Dobrodośli na forumu.
Lep pozdrav
:D :D :D
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 11:05   

I ja serdecznie witam z całą Ekipą :) :cmok: :pa:

Wprawdzie jestem już bezbassecia :cry: , bo moja ukochana Berta odeszła za TM w kwietniu tego roku, ale mam nadzieję, że kiedyś znowu adoptuję jakąś uchatą bestię, bo kocham tę rasę miłością wielką.

Rozgość się na forum i zapraszamy do założenia Twojemu bassetowi tematu tutaj:

http://www.forum.bassety.net/viewforum.php?f=34
_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 11:40   

Witam wszystkich. Dziękuję za miłe powitanie. Musimy tylko ustalić Lacota, Dobrodošli jest chorwacki i jesteśmy ze Słowacji, bliskich sąsiadów. Rozumiem Polski, ponieważ w dzieciństwie oglądałem polskich bajek i filmów, nauczyłam się dobrze czytać, ale nie mogę napisać. Dlatego piszę przez Google Translator. ale czasami występują błędy. Słowacja jest również forum na Bassety ale nie tak sympatyczny ludzie jak znalazłem na forume Nasze Bassety. Pozdrawiam, Wojteka, Teklu, basiorki i koty ;)
Joasika pozdrawiam. Kiedy zmarł mój ukochany Maxo więc została Tara. Ale ona nie jest basset.Życie z Bassettom jest jeszcze inna. Weselej. Mógłbym kupić szczeniaka z rodowodem, ale chciałem pomóc psu, który szuka nowego domu. I przyszedł Jerry. Mam nadzieję, że już wkrótce będzie można znaleźć nowy basset hound. Chociaż Berta zawsze pozostanie w Twoim sercu. :serce:
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 12:09   

Nie mogę napisać więcej teraz. Przyszłam dzisiaj z pracy, gdzie byłem cały niedziela i moje psy nie pozwala mi pisać. Jerry popycha głową na klawiaturze i wymaga uwagi. :D
Bassett są psy, które naprawdę chcą cały nasz wolny czas.
 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 12:12   

Ja też pisałam przez translatora i gdzieś się błąd wkradł.
Przepraszam.
Mam nadzieję, że nie użyłam jakiegoś obraźliwego słowa.
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 13:12   

My również witamy :) Ja i moje piękne panny
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14