Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Elena i Jerry Slovakia
Autor Wiadomość
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:18   

Nie Lacota, nic obraźliwe, wszystko jest w porządku, ;) oczywiście. dzięki jeszcze raz za privítanie.S Tłumacz często występuje błąd, ale najważniejsze jest to, że mogę być przynajmniej trochę w kontakcie z basetiarmi. :yahoo
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:37   

Jeszcze raz wrócę do tematu drugiego basset. Nadal jestem smutna przez Max i muszę napisać trochę o nim na forum. Zanim poznałem Max, niewiele wiedziałem o Basset Hounds, i nigdy bym nie zdecydował się Basset Hound. Byłem entuzjastów labradory i pasterzy. Maxo przyszedł do mojego życia sam, ktoś wyrzucił go z samochodu i wędrował ulicą. Sam, brudny, biedny, głodny, ale niepokonani. Był wojownikiem, który wciąż wierzy w dobre zakończenie i koniec swoich dni był wojownikiem. Dał mi wiele radości i to było bardzo trudne do pożegnać. Żyliśmy razem przez 6 lat. Wspólnie oplakali Bruklyn który zmarł jako 9-letni nagle na zapalenie płuc. Wspólnie zdecydowaliśmy się zabrać do nas Tary, który mieszkał pięć lat na łańcuchu. Po sześciu latach wspólnego Maxo zmarł na raka węzłów chłonnych, w wieku około 12 lat. Maxo nie był aniołem. To był pies, który zawsze robił tylko to, co chciał. Ale jego serce biło mocno jak dzwon do mnie. Chciałem o tym wspomnieć, bo on pokazał mi o basset hound i teraz dzięki niemu nie chcę być bez basseta :serce:
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:43   

Dziś żyjemy razem suka Tara, czarny labrador skrzyżowanie owczarka niemieckiego i Jerry, basset, który szuka nowego domu. Jego właściciele nie mają czasu dla niego i był w większości sam i smutny. Na szczęście, postanowiłi znaleźć basetovi nowy dom i tak żyjemy razem szczęśliwy i wesoły. :yahoo
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:57   

Osoba może po prostu kocham stare i nowego psa. Ale jest jedna różnica. Przynajmniej dla mnie. Dziś było o wiele bardziej martwi się o psa. Wiem, jak ciężko to boli, gdy chodzi pożegnanie i tak boję się choroby, wypadku, stracił wszystko, i wiele więcej. Ale takie jest życie miłośnikiem psów. Dobranoc wszystkim priatelom Bassettov i słodkie sny dla wszystkich psów. My już mamy.
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:04   

Chciałam wstawić zdjęcie, ale nie wiem jak. Ktoś proszę wysłać mi instrukcje jak przesłać zdjęcia. To jest bardzo poważna sprawa udowodnić Basset Hound spania :lol: :spi:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:47   

Możesz przez taki hosting

http://www.iv.pl/

a jak masz problemy wyślij mi na emaila, chętnie wstawię
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 19:31   

Więc wydaje mi się, że to nadal będzie mały problem dla mnie, aby poruszać się po forum, bo zupełnie nie rozumiem wszystkie zasady. Dzisiaj chciałem oprzeć temat Jerry w "Moj basset", ale nie udało. Czy te zdjęcia do mnie to równiež nie jest łatwe. Więc proszę o cierpliwość.
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 19:46   

ElenaJerry napisał/a:
Więc wydaje mi się, że to nadal będzie mały problem dla mnie, aby poruszać się po forum, bo zupełnie nie rozumiem wszystkie zasady. Dzisiaj chciałem oprzeć temat Jerry w "Moj basset", ale nie udało. Czy te zdjęcia do mnie to równiež nie jest łatwe. Więc proszę o cierpliwość.


Eleno, tu masz swój temat http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5534
:mrgreen:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 20:00   

Dziękuję bardzo. :yahoo
Trochę wstyd, że za każdym razem potrzebuję pomocy. Ale powodem jest nie tylko język polski, ale również pracować z komputerami nie są dla mnie dość łatwe. :mur:
Ale cieszę się, że mogę być tu z wami.
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 20:01   

ElenaJerry napisał/a:
Dziękuję bardzo. :yahoo
Trochę wstyd, że za każdym razem potrzebuję pomocy. Ale powodem jest nie tylko język polski, ale również pracować z komputerami nie są dla mnie dość łatwe. :mur:
Ale cieszę się, że mogę być tu z wami.


nie przejmuj się, jestem tu od tego aby pomagać :)
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 22:32   

Chciałabym powiedzieć wszystkim, że dobrze czuję się z wami na forum i cieszę się, że tu mogę podzielić się z wami moim życiem z bassettem Jerrym. Nawet mogę śledzić wesołe przygody z innymi bassetami. Czuję się dobrze w wirtualny rodzinie ludzi, którzy kochają bassety. Rada czytam wesołe przygody na temat incydentów z naszymi psami. Jestem zaniepokojona niepewnym losem bassettov v potrzebie .Przykro mi, że nie mieszkam w pobliżu. Nemogę pomóc, jak chciałabym. Zrobię co najmniej co może. Pomoc finansowa. A może przychodzi czas, że będę basset w potrzebie w strefie przygranicznej i ja będę w stanie dać bassetovi tymczas, lub nowy domek.
.Lubi spędzać czas na forum. Co gorsza, nie mogę wyrzucić dzieci z ich komputerów, gdy siedzę sama w każdej chwili. :komp:
_________________

 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 23:38   

Molly z panciostwem tez wita serdecznie !!!!!
_________________
daria
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014 17:57   

I my się cieszymy, że jesteś z nami, każda dobra duszyczka jest na wagę złota :serce:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 06:28   

Eleno rzeczywiście basseciarze to wspaniali ludzie ,więc i ty do nich należysz. Planuj sobie przyjazd na zlot w przyszłym roku ,to ich poznasz osobiście polecam bardzo ! :serce:
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 27 Paź, 2015 18:03   

Kochani, jak szybko czas mija, 19.10. rok od tego czasu jak znalazlam forum wspanialych ludzi i pieskow, dziekuje bardzo za wiele przyjemnych wspolnych chwil, nawet nie wiem jak ten rok minal <3 :pa:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14