Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
JERRY i Tara TM od Eleny, Slovakia/Słowacja
Autor Wiadomość
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 19:45   JERRY i Tara TM od Eleny, Slovakia/Słowacja

Eleno, zakładamy ci temacik Jerrego i pozostałego zwierzyńca. Tu możesz opisywać wasze przygody :D

_________________________
ElenaJerry napisał/a:
Witam, Cieszę się, że mogę przywitać wszystkich na forum. Czytam forum Nasze Bassets od lipca, kiedy umarł mój pierwszy basset Max.To jest w piżamie ze mną iz Bruklyn Labrador, który ma również nemám.boli moja największa miłość, która pokazała mi, co mogę psy.Teraz Basset Jerry, z czerwona piłka i Tara, umiłowani černošku.Obaja ubodzy, którzy znaleźli się w mojej domov.Pozdravujem wszystkich, proszę wybaczyć błędy, piszę przez Google tłumacz, nie mogę pisać w języku polskim, po prostu czytać i počúvať.ale w czasie może naučím.musím koniec, bo jestem w pracy, :cry: napiszę więcej jutro.




Jerry


_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Nie 25 Lip, 2021 20:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 20:51   

Jabłuszko wydaje mi się ,że w obu tytułach tematów Elen wkradł się błąd ,jest napisane ,że jest ze Słoweni ,a z jej postu wnioskuję, że jest ze Słowacji. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

Ciebie Eleno serdecznie witam ! Oczywiście razem z Baskiem.
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 20:53   

Pozdrawiam wszystkich. Po pierwsze, chciałbym jeszcze raz napisać, co poprzedza, że dziś basset Jerry mieszka ze mną.Mój pierwszy pies był labrador Bruklyn, kobieta a drugi basset Max. Oba są na zdjęciach. Niestety żadny z nich nie żyje. Nadal jestem smutna przez Max i przez Bruklyn i chciałbym napisać trochę o nich na forum. Zanim poznałem Max, niewiele wiedziałem o Basset Hounds, i nigdy bym nie zdecydował się Basset Hound. Byłem entuzjastów labradory i owczarków niemieckich. Maxo przyszedł do mojego życia sam, ktoś wyrzucił go z samochodu i wędrował ulicą. Sam, brudny, biedny, głodny, ale niepokonani. Był wojownikiem, który wciąż wierzył i miał nadzieję w dobre zakończenie i reszta jego życia nezrezygnował i był na zawsze wojownikiem. Dał mi wiele radości i to bardzo trudno było się pożegnać. Żyliśmy razem przez 6 lat. Wspólnie oplakali Bruklyn która zmarła jako 9-letni nagle na zapalenie płuc. Wspólnie zdecydowaliśmy się zabrać do nas Tary, krzyż labradora i owczareka niemieckiego,/ moja ukochana czarna dziewczyna/ która mieszkała pięć lat na łańcuchu. Po sześciu latach wspólnego życia Maxo zmarł na raka węzłów chłonnych, w wieku około 12 lat. Maxo nie był aniołem. To był pies, który zawsze robił tylko to, co chciał. Ale jego serce biło mocno jak dzwon do mnie. Chciałem o tym wspomnieć, bo on pokazał mi o basset hound i teraz dzięki niemu nie chcę być bez basseta. i tym samym znalazł się w naszym domu Jerry / zdjęcie z czerwoną piłkę /.Jerry jest ukochany basset drugi. Jego miejsce w naszych sercach ale najpierw wytwarzal Max. Ale dosyć żałoby, teraz po prostu zabawna historia z Jerrym.
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 20:59   

Magdaa napisał/a:
Jabłuszko wydaje mi się ,że w obu tytułach tematów Elen wkradł się błąd ,jest napisane ,że jest ze Słoweni ,a z jej postu wnioskuję, że jest ze Słowacji. Jeśli się mylę poprawcie mnie.


:oops: , napisałam tak jak w Powitaniach, jeśli się mylę to poprawię :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owenia
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 22:05   

Nie mogę skopiować, ale zajżyj do listu Elen w powiataniach.
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 06:46   

przepraszam Was i Elen, to ja Elen rejestrowałam, i to mój błąd :oops: , ja źle w profilu Elen wpisałam. Już poprawiłam.
Miejsce zamieszkania Elen to:
Slovakia/Słowacja
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 10:17   

Bogusiu nie ma za co przepraszać ,to drobne przeoczenie, myślę ,że Elen się nie gniewa.
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 18:47   

Oczywiście wszystko jest w porządku, zdałem sobie sprawę, że jest jakiś mały błąd, ale to naprawdę nie jest ważne. Istotne jest, że jesteśte w stanie mi pomóc zarejestrować i że mate cierpliwości do mojego języka polskiego. A najważniejsze jest to, że wszyscy kochame Bassety i inne psy i zwierzęta. ;)
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 19:25   

Dziś u nas cały dzień pada deszcz. Spędzamy całe popołudnie w domu. Jerry sprawdza, czy ugotować coś dla niego. To zabawne, jak basset myśli, że świat kręci się wokół nich i tylko dla nich. I nie wiem, czy mają one prawdę. W naszym domu, życie naprawdę kręci się wokół psów. Szkoda, że nadal nie jestem w stanie podać na forum kilka zdjęć, muszę dowiedzieć się, jak to zrobić, ponieważ jest to najbardziej piękne, spójrz na te przytulanki. :serce:
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 22:38   

ElenaJerry napisał/a:
Szkoda, że nadal nie jestem w stanie podać na forum kilka zdjęć, muszę dowiedzieć się, jak to zrobić, ponieważ jest to najbardziej piękne, spójrz na te przytulanki. :serce:

przeslij na maila Bogusi a poradnik jest tutaj, poczytaj http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=2598

-ja chwilowo korzystam z "pożyczonego" laptopa (mój padł) więc nie pomogę ze wstawianiem, chwilowo



ElenaJerry napisał/a:
To zabawne, jak basset myśli, że świat kręci się wokół nich i tylko dla nich. I nie wiem, czy mają one prawdę.

ach jaka to prawda nad prawdami haha :lol: Maja rację albo sukcesywnie nam to wmawiają hihi
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 12:57   

Wstawiam foteczki od Elen. Opisz moze,jesli masz ochote Elen w nastepnym poscie :)



_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 20:16   

Elen witamy Ciebie i Jerrego i całą Twoją ekpię na Naszym Forum - teraz już i twoim forum. Bardzo się cieszymy, że nasz krąg zatacza coraz szersze kręgi i dotarł aż do Słowacji. Pokazuje to nam, że miłośnicy bassetów są na całym świecie. Masz cudownne zwierzaki i bardzo jesteśmy szczęśliwi, że jesteście z nami :serce:
Pozdrawiamy Marzka, Jacek i Agatka
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
moni 



Dołączyła: 16 Kwi 2008
Posty: 892
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 25 Paź, 2014 09:53   

Bananek z pańcia równiez wita bardzo ale to bardzo serdeczne :serce: :serce: :serce: :serce:
_________________
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Sob 25 Paź, 2014 14:35   

piękne fotki :D
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Nie 26 Paź, 2014 08:14   

Teraz staram się wstawić zdjęcie mojej ukochanej černošky. Ak widzisz czarnego psa, to świetnie. :yahoo Jeśli nie, będę szukać błędu w procesie. :mur: [img]bassety.net/images/forum/elenajerry/tara.jpg[/img]
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16