Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Wto 03 Lis, 2015 21:35
HRABIA/DRON TM, EMIR u Krysi
Autor Wiadomość
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Czw 15 Paź, 2015 22:55   

przed zakonczeniem pisania (jesli tekst jest dlugi ) skopiuj go, bo na bank cie wyrzuci, wtedy jeszcze raz sprobuj i wklej skopiowane i bedzie git albo opcja druga: pisz w wordzie, skopiuj tekst i dopiero wtedy wklej w post
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 08:00   

Hrabia :haha: :haha: :haha: imie akuratne.
Ciekawe co u niego?
Jak nocka minęła?
Te zdjęcie na kocyku niesamowite jest.
Już inny pies.
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 15:16   

teraz już wiem, a ja wczoraj taki długi laborat napisałam i mnie wyrzuciło :( ((
_________________
KLUSIA
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 15:22   

spróbuje jeszcze raz, a więc : we środę niestety nie udało się wyciągnąć Hrabiego, ponieważ adoptujący właściciele, olali to i w ogóle od naszej Bogusi dziad nie odbierał telefonu :( ((, zadzwoniła więc do pierwszych właściciele powiedziałam że piesek jest bardzo wychudzony,że adoptujący nie pojawili się,co tu robić aby go stamtąd zabrać? Raczyli podjechać pod schronisko, w oczekiwaniu na nich poprosiłam aby mnie zaprowadzili do Hrabiego, kucnęłam i płakałam razem z nim, on z zimna ( trząsł się jak galareta) i z tęsknoty za człowiekiem, jak z niemocy mojej i z żalu dlaczego on tak musi cierpieć:(((
_________________
KLUSIA
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 15:31   

CD opisu, gdy przyjechali właściciele (pierwsi), powiedzieli w biurze że skoro adoptujący złamali umowę, i pies znalazł się w schronisku oni chcą go odebrać. Niestety pani która tam pracuje, powiedziała że psa może odebrać tylko właściciel. I dół straszny mnie ogarnął, gdy pomyślałam że on kolejną noc spędzi w tej [wymoderowano] i zimnym betonie. Zadzwoniliśmy do adoptujących, powiedzieliśmy o co chodzi a facet odpowiedział że jego nie obchodzi co będzie z psem, bo on za godzinę wyjeżdża na pół roku do niemiec. To ja szybkow samochód, tam do dziada oddał mi umowę adopcyjną i przepisał Hrabiego na mnie. Z jego żoną umówiłam się że rano po nią przyjadę i pojedziemy do schroniska po Hrabiego. Zgodziła się, oczywiście tak wszystko przeżywałam że od 3ciej w nocy nie spałam i myślałam i modliłam się aby udało się go zabrać ze schronu. W środę rano jeszcze raz do iej zadzwoniłam i potwierdziłam naszą umowę,około 12tej w południe pojechałam po nią i pojechałyśmy do schroniska. CDN

---------
edit.jabluszko520
punkt 6 regulaminu
_________________
KLUSIA
Ostatnio zmieniony przez jabluszko520 Nie 18 Paź, 2015 14:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 15:43   

CD, w schronisku trzęsłam się z nerwów ,serce waliło jak młot i w myślach modliłam się tylko oby się udało. No i UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Urególowałam, opłatę za pobyt w schronisku i szybko poszłam pod kraty,i czekałam na Hrabiego. Bardzo się ucieszył jak mnie zobaczył, przytuliłam go mocno,i ucałowałm, a z widoku właścicielki za bardzo nie był zadowolony. Szybko uciekliśmy ze schroniska do samochodu, na zewnątrz czekała na nas Beatka która dała mu DT, pojechaliśmy do niej tak pędził po schodach,jakby wiedział że tam jest ciepło i milutko, rozgościł się szybko, pokładał się do przytulania, bawił się piłeczką, widać że szczęśliwy. Był bardzo głodny i spragniony, jedzonko powiedziałm aby mu Beatka dawała mało ale często, niestety pojawiła się mała biegunka ale poradziłam węgiel i się uspokoiło. Długo nie mógł zasnąć, kręcił się dreptał, aż w końcu zasnął;))))))) Całą noc spał jak suseł :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo CDN
_________________
KLUSIA
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 15:52   

CD. Dziś rano pojechałam z Olą Jutrzenką (wet) aby go zbadała, i obejrzała. Gdy weszłyśmy podbiegł do mnie i merdał ogonkiem, już taki pachnący wykąpany i czyściutki :yahoo ,Ola go obejrzała, obcieła pazurki, wyczyściła uszy, zajrzała do paszczy :) ) i powiedziała ze na takie błąkanie się po ulicach, nie wiadomo jak długo to jego skóra i w ogóle stan jest ok, niestety jest bardzo wychudzony :( (( jednego ząbka nie ma a jeden mu się rusza. <3 całe szczęście że jest ok :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo . Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak jestem szczęśliwa że udało się go wyrwać z tego piekła :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo Bardzo chciłam podziękować Evice, za puszki, smyczki, obrożę i kocyk, Martusi(Ciapkowa) za puszki i ciasteczka, Emilce (prezes) za jeżdżenie i szukanie go w niedzielę i wam że was mam I jesteście ze mną i mnie wspieraliście. Dziękuję bardzo :cmok: Bogusi wysłałam już fotki z dziesiejszej wizyty u Hrabiego
_________________
KLUSIA
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 15:57   

Grupa Szczecińska jesteście cudowni! Bardzo wam dziękujemy. Wiecie co? Należą się wam ogromne brawa :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :cmok:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Evika 
Evika



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 769
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 17:58   

Dodam ,że Ola Jutrzenka /vetka/ to też basseciara - ma suczkę Sendi / po moim nieodżałowanym Numerku/!
_________________
bassety -moje tygrysy kochane ....
 
 
 
BASSiBAWARIA 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 1075
Skąd: Wlkp /tereny wolnością płynące.
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 19:43   

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

:aniol: :aniol: :aniol: :aniol:

<3 <3 <3 <3
_________________
z Wami byłam najszczęśliwsza...
-Alice-
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 19:53   

Wyobrażam sobie jak ten biedak musiał cierpieć w tym schronisku. Mój łobuz jednej nocy na korytarzu nie mógł wytrzymać , a co dopiero w takim miejscu. Wielkie dzięki dla ratującej ekipy <3 <3
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Kamilqa 

Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 20:57   

Bardzo się cieszę, że basset szybko opuścił schronisko! <3 Beata, bardzo się ciesze, że mogłam Cię poznać, szkoda tylko, że w takich nie do końca miłych okolicznościach. Czekam na foty z domu stałego! Pozdrawiam, Kamila (wolontariuszka schroniska) :)
_________________
https://www.facebook.com/AdoptujAlboPodajDalej
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 21:44   

Witaj Kamilo
fajnie, że jesteś z nami

zaraz wstawię zdjęcia Beatko

a tymczasem skończyłam rachunki :D

215,00 HRABIA . Basset ze Schroniska Szczecin. Opłata za pobyt w Schronisku 115 (faktura) plus koszty organizacyjne 100. Przelew na Beatkę, "Klusię". 17.10.2015

to koszty podstawowe.

O kosztach za paliwo, za nerwy Klusi, za nieobecność w pracy, za wsparcie grupy szczecińskiej nie wspomnę, nie ma na to kwoty :D
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 22:28   

Zdjęcia nadesłane przez Beatkę "Klusię"
z dzisiejszej wizyty u Hrabiego

prawdziwy Hrabia

































_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 22:32   

Marta "Ciapciuszku"
cały dzień o Tobie myślałam, żeby do Ciebie zadzwonić
i zeszło, a już 23.oo za późno na telefon

Marta, z całego serca dziękuję, za tak ogromną pomoc, za transport Hrabiego
dziękujęęęę
życzę szerokiej i spokojnej drogi

w razie co wyślij sygnał, oddzwonię, zdjęcia możesz słać esemeskiem

Beatko widzę, że wyniunkałaś Hrabiego
On Ci tego nigdy nie zapomni, co dla niego zrobiłaś
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16