Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Agatka jest chora
Autor Wiadomość
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 21:33   Agatka jest chora

Agatka jest chora. Jest bardzo chora. Jej stawy są w stanie katastrofalnym. Nie chodzi już na jedną nóżkę w cale. Dzisiaj tj. wieczorem jest najgorzej. Leży, nie może stanąć na nóżki. Jesteśmy pod opieką weterynarza ale rokowania są bardzo kiepskie. Wcześniej podawałam jej czarci pazur i różne suplementy na kości ale niestety okazało się, że nic nie pomaga. Zrobiliśmy jej zdjęcie łapki i wygląda to bardzo źle. Ma nawet jakiś odłamek uszkodzony. Opuchniętą łapkę. W chwili obecnej dostała zastrzyk w ten staw i ma podawane zastrzyki ze sterydami. Nie widać poprawy. Jestem załamana bo nie wiem co robić.
Bogusia zamówiła mi Hepp Dog Arthrfit i dalej będę podawała czarci pazur ale jak jej pomóc teraz??? Ona nie staje już na tą łapkę, jest smutna, bardzo ją boli, bezradność jest STRASZNA.
Kwas hialuronowy nie wchodzi w grę gdyż podaje się go w uszkodzony staw a ona ma wiele stawów uszkodzonych. Co robić? Dzisiaj dostała pierwszy steryd, wet mówi, że trzeba poczekać bo podaje się te zastrzyki raz na dwa dni. A Agatka ma chore serce. Muszę z nią pojechać do kardiologa a to jest 120 km we Wrocławiu. Jestem po operacji, pod koniec czerwca mam drugą operację i muszę czekać aż syn przyjedzie z Irlandii i z nią do kardiologa pojedzie. Czy te sterydy nie zaszkodzą jej sercu?? Nic nie wiem, kurde jak jej pomóc????? Jak ją jutro wyprowadzić. Dałam jej jeszcze tabletkę przeciwbólową pomimo, że w zastrzyku też był środek przeciwbólowy i nic nie pomaga. Boże co robić?
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 21:58   

Trzeba powoli etapami leczyć, tak jak lekarz prowadzi
Porozmawiaj jeszcze z Klusią Beatką na temat komórek macierzystych
i to też trzeba z lekarzem skonsultować.

Pisz dokładnie co dostaje Agatka, bierz zaświadczenia od lekarza o podawanych zastrzykach, żebyś miała kompletne dokumenty, bo każdy inny lekarz będzie o to prosił.

Trzymam kciuki z Flipą
a najważniejsze, żeby Agatka nie cierpiała
a odżywka w drodze, lada moment dojdzie
Trzymajcie się
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 22:11   

Tak zbieram wszystko, obłożyłam jej nogę altacetem. Już rozmawiałam na temat komórek macierzystych z moim weterynarzem ale zaczekamy na to jak zareaguje na leki :(
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
RicoSB 



Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1428
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 22:15   

nie wiem co powiedzieć, więc po prostu przytulę mocno i dodam otuchy i siły do działania. Trzymajcie się!
_________________
Pies z promocji za pół ceny, trochę wybrakowany, ale kochany!

http://sfuriatowani.blogspot.com/

http://slowaduzeimale.blogspot.com/
 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 22:52   

o rany !!!! bidulka wierzymy ze bedzie wszystko dobrze !!!! trzymamy kciuki !!!!
_________________
daria
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 22:53   

Agatko- trzymaj się kochana <3
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 06:36   

Mam nadzieję ,że już choć osrobinę lepiej się czuje <3 . Zdrowia dla was obu dziewczyny <3
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 15:28   

zmieniłam weterynarza bo szlaq mnie trafił. Ten niby dobry wet, gdzie robiłam zdjęcie w sumie nic mi nie powiedział, dał zastrzyki, które miałam podawać co dwa dni, steryda dał w staw i na tym koniec. A Agatka ma dzisiaj jeszcze bardziej spuchniętą nóżkę. Pojechałam do mojej wet., z którą współpracuję i przynajmniej dowiedziałam się więcej. Okazało się, że zastrzyki które mam zapodawać Agatce co 2 dni są słabe, coś podobnego do OPOKAN i nie wiadomo dlaczego co 2 dni? Więc dała mi CIMALGEX ( Bogusiu mówiłaś mi o tym leku), dostała dużą dawkę 80 na cztery dni, wet. zapozna się ze zdjęciem i zobaczymy co dalej. Liczę, że dzisiaj ten lek już trochę pomoże.
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 21:20   

Biedna Agatka :(

Z wetami to trzeba uważać, siostry pies kulał, chodziła do weta, wet nawet prześwietlenia nie zrobił, bo młody piesek więc pewnie kuleje bo rośnie itd, a potem się okazało że ma dwie łapy do operowania. Jakby szybciej zmieniła weta to raz że by się pies tyle czasu nie męczył a dwa, że tą operację najlepiej robić w jak najmłodszym wieku...

Trzymajcie się, oby dziewczynka jak najszybciej doszła do siebie :cmok:
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 21:45   

Marzannus, dopiero czytam, przykro mi, przytulam mocno, mysle o Was, trzymajcie sie, brak mi slow-chory pies kochany to straszne, mysle o Ciebie, staram sie wysylac pozitiwnej energii dla Was, jak cos bedzie pisz, dzwon <3 <3 <3
_________________

 
 
Cleopatra 



Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 38
Skąd: Holandia
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 22:31   

To straszne, gdybym tylko mogla pomoc.... Mozemy tylko z Carunia przeslac pozytywne emocje
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 00:02   

Dobrze, że zmieniłaś lekarza
nieraz warto
jak w tym przypadku i co najważniejsze Agatka nie będzie cierpieć
powodzenia w leczeniu
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 17:04   

Agatka zareagowała na lek. Nawet teraz chorą łapką ścieki sobie swoje posłanko. Za 3 dni mamy wizytę kontrolną ale wet zapowiedziała, że to będzie długie leczenie. Mailem dostała zdjęcie łapki dostała na maila i tak napisała "Ja rozważyłabym biopsję, niestety. Ja tu widzę zmianę wytwórczą, o ile to nie jest odczyn okostnej po urazie, na przyśrodkowej stronie odcinka dystalnego kości promieniowej, tuż nad stawem nadgarstkowym. I inne zdjęcie nic nie wyjasni.

Na razie najważniejsze że Agata dobrze zareagowała na leki."
Nic z tego nie rozumiem ale wytłumaczy mi to ona przy wizycie kontrolnej. Zaczęłam rozważać komórki macierzyste
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
BasiaiHenry 



Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 171
Skąd: Irlandia
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 18:01   

Biedna Agatka ale wierzę że będzie lepiej❤❤Co do nakłucia to moim
skromnym zdaniem lepiej się zdecydować teraz na taki krok I wiedzieć na czym się stoi niż przegapić tak ważny moment,ktòrego być może potem nie da się cofnać.Lepiej zapobiegać niż potem leczyć.Przesyłamy moc uściskòw dla wszystkich chorowitkôw z tego domu a Jacusiowi tak w bonusie,bo on teraz musi być dzielny I się Wami opiekować💋💋❤❤
_________________
BasiaiHenry
 
 
BASSiBAWARIA 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 1075
Skąd: Wlkp /tereny wolnością płynące.
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016 00:23   

O kurczę,właśnie czytam o Agatce i myślę....

bardzo współczuję,ale co tu po tym..

bądź twarda i silna,będzie dobrze początki zawsze są najtrudniejsze.

Jeśli masz możliwości na zapodanie komórek macierzystych to chyba to będzie najlepsze.
One wnikają w uszkodzone miejsca ,namnażają się i naprawiają .

Steryd to ostateczność i w końcu wykończy psa,choć fakt ma szerokie zastosowanie.

Pamiętam jak dr.Sekuła mi mówił,że jak Bawarii nie pomoże już czarci pazur i przestanie chodzić to uśpić,by się nie męczyła bo steryd ją załatwi.

Nie mogłam tego zrobić,chciałam by była jak najdłużej....poszło lawinowo...

Steryd działa przeciwzapalnie i dodatkowo p/bólowe się podaje coś ,ale co z tego jak to nie rozwiążę problemu i będzie wracać ,postępować i się pogarszać.

Najbezpieczniejsze będą te komórki,wierzę iż pomogą.

Będzie dobrze.Ściskamy Agatkę bardzo mocno. <3
_________________
z Wami byłam najszczęśliwsza...
-Alice-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15