Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka szkoda....
Autor Wiadomość
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 12:43   Wielka szkoda....

że nie będzie zlotu :cry: :cry: wogóle na forum i nie tylko psuje sie atmosfera :cry: :cry: tez szkoda,resztę zostawiam bez komentarza
 
 
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 13:42   

Bardzo, bardzo mi przykro. Nie rozumiem dlaczego tak się stało. Tak liczyłam na to spotkanie, jeszcze raz powtórzę, że ubiegłorocznym Zlotem byliśmy zachwyceni i ciągle nie mogę uwierzyć, że w tym roku nic z tego nie będzie.
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 14:14   

Ja chyba jakaś tępa jestem bo nic z tego nie rozumiem. O jakiej psującej sie atmosferze mówicie? Przecież od dłuższego czasu jest tu spokój i cisza jak makiem zasiał (bez obrazy ale momentami aż nudą wieje :wink: ) - żadnych kłótni, awantur itd.
I do tego to zdanie Krzyśka, że na spotkanie nie przyjedzie, bo może komuś jego osoba przeszkadza. Nic z tego nie rozumiem :oops: :cry:
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 14:15   

My też :cry:
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 14:16   

Ps.
Moja odpowiedź dotyczyła ostatniego postu Bachy :)
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 14:19   

my też, a tak liczyłam że Gapa spotka nowych kolegów
  
 
 
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 15:01   

Tak jak Jaga, też nie rozumiem o co chodzi Krzyśkowi. Może wydarzyło sie coś o czym nie wiemy?
Krzysiu, czy wiesz, że wycofaniem się ze zorganizowania spotkania i odmówieniem udziału w nim ukarałeś tych co są Ci bardzo życzliwi i chętnie by się z Tobą spotkali? A tych pozostałych, jeśli tacy są to należy mieć w nosie.
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 15:23   

I jeszcze raz całkowicie zgadzam się z Bachą i Jagą, Krzysiu dlaczego,o co chodzi ? :shock:
Donat
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
Daniel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 19:58   

Ludzie weście się w garść. Mi nikt nie przeszkadza bo znam Was tylko on line.Fiona miała obiecany zlot bo w 2005 przegapiliśmy.No faltycznie na forum bywaja momenty cisz,ale myśle,że jest to spowodowane pogodą,wyszło słońce ludzie od komputerów odeszli na łono natury.
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 20:42   

no właśnie weżmy się w garść ,nie rozumiem o co własciwie chodzi, kto kogo nie lubi i dlaczego?
po co te bzdurne awantury nasza proza codzienna jest tak przykra że myślałam że wspólne zainteresowanie NASZYMI PSIAKAMI spowoduje że świat stanie się bardziej kolorowy i że te NASZE ZLOTY będą tradycją na które się czeka z utęsknieniem cały rok a tu ............................... :?: :evil: :evil: :cry: :cry: o właśnie to
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 22:30   

O rany. Nie mieliśmy neta przez kilka dni a tu taka sprawa. Krzyśku co sie dzieje? My też nic nie rozumiemy z całej tej sytuacji. Oczywiście my nadal chcemy się spotkać i nikt nam nie przeszkadza. No cóż a może to wygląda tak że naprawde z jakiś przyczyn ludziom nie pasuje jechać, nie mogą czy coś. Nie wiem nie chce generalizować. Zobaczcie jak mało ludzi ostatnio jest na forum. Może jakieś nagłośnienie w prasie by pomogło. W końcu nie wszyscy maja neta. My w tamtym roku na wakacjach spotkaliśmy ludzi którzy bardzo chetnie by przyjechali ale nie maja internetu i nic nie wiedzieli.No nie wiem może tu tkwi problem. My mimo wszystko bardzo chcielibyśmy sie z wami spotkać i jest nam bardzo przykro że tak sprawy wyglądają.
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006 23:29   

wiecie co, do tej pory nie pisałam w tym temacie ani słowa - bo z racji posiadania ni-basseta nie bardzo mam do tego prawo.( w temacie złotu), jednak jest mi szkoda że tegoroczny zlot się nie odbędzie.
W zeszłym roku było naprawde fajnie! :) Dwa dni totalnego psiarstwa, tyle pięknych psiaków, tylu fajnych ludzi, okazja do poznania się i porozmawiania na żywo, i miało to stworzyć nową tradycje dorocznych spotkań...
ech, szkoda by było powiedziec że zlot bassetów odbyl sie raz, a właściwie dwa razy - pierwszy i ostatni.

w sumie pisze to wspominając poprzedni zlot, bo pewnie w tym roku i tak bym nie przyjechała. Ja basseta nie mam, więc moja obecnośc na zlocie byłaby niepożądana.
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki żeby jednak udało się coś zorganizować :)
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2006 08:32   

Aleksander napisał/a:
My mimo wszystko bardzo chcielibyśmy sie z wami spotkać

My również, więc może jednak coś wspólnymi siłami zorganizujemy - dla tej garstki chętnych :)
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2006 08:51   

no to do roboty
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Kwi, 2006 09:00   

Proponujcie miejsca - może Beskidy, albo Jura?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9