Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka szkoda....
Autor Wiadomość
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006 12:10   

Tylu nowych ludzi na forum a Zlotu nie będzie!!!!!????? To jak to tak?
 
 
=AsMiNn=
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Cze, 2006 18:13   Na temat zlotu

A więc. Jestem nowym człokiem tego fora. Mam swojego Basseta Artezyjsko-Normandzkiego. Ten zlot byłby świętną sprawą dla mnie jak i mojego psa. Fajnieby było jakby się odbył. To by była taka mała tradycja: Coroczne spotkania psów tej samej rasy. Uważam, że wspólnymi siłami mozna dużo zdziałać. W każdym razie: Ja jestem na TAK i bardzo proszę o zlot.
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 11:03   

Witamy witamy kolejnego pasjonata :)

Co do zlotu to sądzę, że jedynie mają szansę ci, którzy prywatnie gdzieś się zbiorą w całość.
Poprzedni zlot poprzedziła masa przygotować, a tegoroczny spalił na panewce w związku z kiepskim odzewem (sam osobiście byłem w grupie "niejadących").
Może do następnego lata ludzie się jakoś zorganizują i coś zrobią...
Teraz znalezienie czegokolwiek do wynajęcia i zorganizowanie graniczy raczej z cudem. Pomimo optymistycznego podejścia do życia, w tym temacie jestem sceptyczny.

Pozdrawiam
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 16:20   

Jakby ktoś miał czas i chęci to by znalazł.
Ja byłam w grupie chcących jechać , ale nie mam czasu teraz się tym zająć.
Muszę przyznać szczerze że Krzysiek z Bogusią świetnie to zrobili w zeszłym roku , bo potrafili nas wszystkich zdopingować ,a w tym roku brakuje takiego Kogoś taka jest prawda bo wszyscy byśmy chcieli ale.... sami nie umiemy wziąść się do kupy.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 19:44   

To fakt, przygotowania do zlotu ubiegłorocznego były długie, już od lutego, ale skutek i efekt był znaczny. Myślę (tak mi chodzi po głowie, gdyż już trochę się uporałam ze swoimi osobistymi sprawami), że może JESIEŃ. Porozmawiam jeszcze z Krzysiem. Z tego co widzę teraz na forum, wielu byłoby chętnych. A i jakoś zapał do działania powoli mi wraca. Przeżyłam naprawdę trudne i ciężkie chwile w tym roku. Myślę, że najgorsze już poza mną. Teraz pora działać, a więc ja jestem do dyspozycji. Teraz będę bombardować Krzysia, Ewę, Arletę i wszystkich chętnych.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 20:26   

Tak trzymać Bogusiu, cieszę się że wyszłas na prostą . Z tego co czytam to ten rok dla wielu z nas był przełomowy.
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 20:35   

My też się cieszymy Bogusiu, że pokonałaś problemy i... czekamy na jesienny zlot , w Tobie i Krzysiu nadzieja :thx
Pozdrawiamy
Krystyna i Donat no i oczywiście Czort i Colombo
Ps
A po wakacjach, we wrześniu będzie łatwiej z rezerwacjami. A może jednak Ślesin, wiele za nim przemawia, macie przetarte ścieżki no i zostałaby zachowana tradycja :D
Jeszcze raz pozdrowienia
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 08:02   

Krysia i Donat napisał/a:
A może jednak Ślesin, wiele za nim przemawia, macie przetarte ścieżki no i zostałaby zachowana tradycja :D

Ale do Ślesina z tego co pamietam Krzysiek mailował i nie dostał odpowiedzi, więc albo nas tam nie chcą, albo im nie zależy.
Zgadzam sie z Joanią - brakuje osoby, która wzięła by to wszystko w garść od strony organizacyjnej (dobrze, że wróciłaś Bogusiu :D , liczymy na Ciebie :D ). Ale fakt jest rówież taki, że odzew był marny. Zgłosiło się raptem koło 20 osób ( w zeszłym roku chyba koło 100 ? ), i ja do tej pory tego nie rozumiem :( , bo skoro w zeszłym roku wszystkim sie tak podobało, to czemu drugi raz jechać nie chcą ???
 
 
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 08:38   

To nie przejmujmy się tymi co nie chcą, ich problem. My chcemy bardzo i cieszę się, że jest iskierka nadzieji. W Bogusi i Krzysiu.
Bogusiu super, że uporałaś się ze swoimi sprawami, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 12:23   

:P pomysł kolejnego zlotu bassetów bardzo mi się podoba i jeśli tylko zgodzicie się na uczestnictwo w nim po raz kolejny dużego czarnego z długimi nogami i krótkimi uchami (którego wszak już większość z Was zna :wink: ) to ja chętnie! :P
[wcześniej w temacie się nie wypowiadałam bo jak niektórzy miałam "troche pod górke", teraz jest dobrze więc moge planować i się na to piszę 8) ]

jeszcze wcale nie jest za póżno - na przełomie lata i wczesbej jesieni możemy mieć nawet większą możłiwość rezerwacji miejsca!
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 12:37   

To może zaczniemy robić listę chętnych?a potem pomyślimy gdzie. Może Ślesin się uda? nieśmiało pytam :wink:
My się zgłaszamy tj. 2 osoby+ 2 psy
Donat
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14