Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
JERRY TM od Eleny, Slovakia/Słowacja, Cz. II
Autor Wiadomość
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 03 Lip, 2018 13:36   

Dziekuje wszystkim za wsparcie i za pytanie o stan Jerrego, szczescie ze wszystko odbylo sie szybko, Jurek...moj syn od razu bez czekania a pytania biegl z Jerrem do wera a i tam od razu decyzja o opercje wiec udalo sie uratowac szczesciarza. dziekuje Bogu za to. dzij Jerry juz jadl mielona gotowana wolowine, daje mu kilkukrotnie dzinne malutkie porcje, glodny jest, kupke zrobil juz wczoraj i wlasnie pierwsa byla juz drugi dzien po operacji, dzis jescie ta kupka taka malutka ale charakteru jak zwykle, ech, jakie cenne te psie kupki, Jerremu humor sie poprawia, mnie tez, choc obserwuje go ciagle, jak nie jest pod moimi nogami to juz go szukam...paranoja mnie dopada, jescie nie szczeka i nie biega, ale porusza sie juz szybczej niz w poniedzialek, rana pieknie sie goi, mam nadzieje ze najgorsze za nami. zebym troche uspokoila wszystkich znajomich vo obawiaja sie skretu bez powodu, to powiem ze chyba jestem tez winna, bo dziad kiedy pakowalm sie do Chorwacji otworzyk moja torbe gdie byla soczewica i poczestowal sie. nie bylo widac wtedy ze zjadl cos.... ale pozdniej w kupkach widzialam ze jest....a wiec moze dwie lyzky takiej surowej zjadl ale chyba gaz zrobilo. sochewice zjadl podwieczor a rano jedzonko swoje.... no i wynik byl. jestem szczera ze by wszystci wiedziali ze chyba mialo to udzial....wiec.... uwazajcie na te bestie....ja juz nie bedzie chtba soczewice, fasole i groszek i takie rzeczy w domku trzymala.
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 04 Lip, 2018 08:02   

Elenko
dopiero czytam
Tak skręt, to zakała
Dobrze, że reakcja była natychmiastowa
Już wcześniej gdzieś pisałam, że u starszych bassetów to często się zdarza, nawet jak nie są obżarte. Jelita nie są już tak elastyczne, niestety.
Zdrowiej Jerry
Wyobrażam sobie co przeżywaliście wracając z przerwanych wakacji.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 26 Lip, 2018 22:14   

Jerry dogląda prac

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 31 Lip, 2018 09:47   

dziekuje Boguniu za wstawienie zdjecja. Jerremiaszek juz zdrowiutki, doszedl do zdrowka. zrobil sie taki siwy, glowka koscista, troche wiekowy wyglada ale zachowuje sie jak dzieciaczek, biega i cieszy sie zyciem. razem z Tara.
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 31 Paź, 2018 23:27   

Kto znajdzie basseta w bassetach
szukamy Jerrego <3

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Czw 01 Lis, 2018 18:00   

Jerry jest tylko jeden i najpiękniejszy w tym gronie. Pozdrowienia dla właścicieli, których nie widać na zdjęciu
_________________

 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Sob 08 Gru, 2018 06:41   

Czesc kochani, u nas w Slowacji wszystko OK, cieszymy sie zwierzakami, wspolnym zyciem codziennym, troche pelno zrobilo sie w domku, bo dwa kociaky zameszkali.
Piesky przyzwyczaili sie do obecnosci kotkow, nawet raczej uwagy nie zwracaja, kotki biegaja i sie gonia i pieski seniorzy patrza ze zdziwieniem. tylko kiedy chodzi o jedzonko to wszystci biegaja wspolnie. jest wesolo, zwierzaki zdrowe, szykujemy sie na Swieta, ten rok troche nie wiem jak bedzie z choinka z powodu kociakow, ktore ciagle sie bawia i wszystko co wisi je interesuje do ciagania. myslalam ze by zabezpieczyc choinke w klatce kennelowej he he, ale nie mam taka klatke wiec dla choinky nie bedzie kupowala. jakos poprobujemy dac rade.
pozdrawiamy wszystkich, moze Bogunia wstawi jakies zdjecja kiedy bedzie miala troche czasu, za to bardzo dziekuje.
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 08 Gru, 2018 20:36   

Z przyjemnością Elenko
cieszę się, że u Was taka sielanka, widoki są rozkosze (zdjęcia)

Opis fotek pozostawiam Elenie



nie mogę się powstrzymać od komentarza, w większości domów bassecich tak właśnie wygląda. To najcudowniejszy widok, a ty człowieku na fotel





Zostaw to łobuzie


Tara Kochana
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Nie 09 Gru, 2018 18:54   

dziekujemy bardzo Milej za wstawienie zdjec :cmok: , u nas selanka naprawde, zyciem kieruja zwierzaky, szczerze mowiac, trzymaja sie najczesciej mojej obecnosci a ja zostawiam im lozko i naprawde usiadam na fotel i sledze jak one slodko chrapia, i kiedy wstane to one czesto...cala cztworka ida ze mna do kuchni albo do pokoju, no poprostu chodze po domku jak krolowa, zawsze mnie sprowadzaja, Karol sie bawi.
Musze napisac ze przygarniecie kotkow byla bardzo dobra decyzja, w koncu jakies dzieciaky co nas rozsmieszaja bo juz nasz dom byl taky seniorski troche :mrgreen:
_________________

 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Pon 24 Gru, 2018 13:11   

Kochani basseciarze, zyczymy wszystkim szczestliwych i spokojnych Swiat. U nas po raz pierwszy z dwojka kotkow, ech....dekoracje swiateczne sa sprawdzane, obok choinky pachnie woda z octem ze by ciagle pod choinka nie siedziali, choinka w doniczce bardzo ich ciekawi, sprawdzaja co to jest, czemu drzewo pojawilo sie w pokoju i staraja sie upolowac cos na zabawke i widze jak gonia po podlodze figurki z choinky, tam sa takie drzewniane figurky zamiast bombek, maja przynajmniej 20lat, nie wiem czy oby to nie jest ich ostatni rok :mrgreen:
Jerry i Tara leniuchuja jak na doroslych przystaje i czasami przeszkadzaja w kuchni ze by cos upolowac. pogoda smutna, cieplo, deszczowo, sniag stopnial.
Pozdrawiamy z Slowacji :pa:
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 25 Gru, 2018 21:44   

czyli typowo świątecznie
pozdrawiamy
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 26 Gru, 2018 00:07   







_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Nie 30 Gru, 2018 08:33   

dziekujemy Boguniu za wstawienie zdjec, to nasze Swieta, fotel musial zrobic miejsce choince no i ciagle jest zajety, myslalam ze tam sobie poczytam no bardzo podoba sie kociakom i Tarze wylegiwanie tam. Kociaki atakuja choinke i ja zbieram z figurek co na choince wisza rozne czesci.....raczky, stopky, skrzydla....wkoncu choinke wstawilam za kraty....kupilam specjalnie no niestety zdjecje nie wiem wstawic, choinka za kratami.
Pozdrawiamy wszystkich :pa:
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 30 Gru, 2018 10:34   

Biedne kotki, i jak teraz się tam dostaną, choć znając koty, to górą mogą przejść :P :D

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Patka 



Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 431
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Gru, 2018 16:00   

:haha: :buha:
_________________
Patka z Emmą i Birmą
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14