Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Nie 13 Maj, 2018 21:34
FELEK, Fuks i Luka u Martyny
Autor Wiadomość
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Wto 26 Mar, 2019 15:58   

fantastyczne z tym jedzonkom. moja labcia Bruklyn tez czekala, Tare chyba bym nauczyla, ale po co kiedy wiem ze Jerrego nie naucze :mrgreen:
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 25 Lip, 2019 21:10   

Dziś pozdrowienia od adopcyjnego FELKA (ja takich wspomnień od adopciaków mam w zanadrzu dużo, ale będę Wam stopniować, codziennie jedna Rodzina hi hi).
Pamiętacie FELKA, basseta ze schroniska Magdalena B. Martyna z Andrzejem mieli i mają wyżła Fuksa i labladorkę Lukę i kogo im brakowało do kompletu, ano basseta. To była bardzo przemyślana adopcja i jak teraz widać, jakże udana Martynko Andrzeju ukłony w Waszym kierunku - dziękujemy, bo Felek znalazł swoje miejsce, a jak zobaczycie na zdjęciach jego przyjacielem jest Fuks, nie rozstają się.
Pozdrawiamy Was cieplutko i serdecznie.







_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Sob 27 Lip, 2019 23:35   

:yahoo :yahoo :yahoo <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
_________________
KLUSIA
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 27 Sty, 2020 21:25   

FELEK adopciak schroniskowy z Rodziną pozdrawia.
Pamiętam ten czas adopcji, długich rozmów z Martyną Martyna K., Andrzejem Andrzej W. Adopcja to odpowiedzialność, pies jest zdany na nas, nie zawsze rozumie zmiany i nie zawsze jest potulny od razu, trzeba czasu, pracy, a w przypadku basseta miłości. Uwierzcie mi, są trudne bassety, ale to nie one są winne, to przez nas ludzi, one wołają o pomoc swoim zachowaniem. Dobra rozpisałam się a ma być o Felku. Martynka pisze:
Felek zaaklimatyzował się w stadzie już w pełni, jest bardzo aktywny i otwarty na nowe bodźce i sytuacje, wciąż podejmuje próby przejęcia przywództwa, ale regularnie studzimy jego zapędy. Ponadto najstarsza sunia Luka swoim "urokiem osobistym" i stanowczością charakteru nie daje mu się rozpędzić w wybrykach. Felek doskonale czuje się podczas długich spacerów, jest zdyscyplinowany i przyjazny wobec ludzi i innych psów. Od kilku miesięcy spaceruje luzem w terenie leśnym, starając się nadążyć za swoim idolem Fuksem albo Melodią (chart polski), do której zapałał gorącą miłością niestety nie odwzajemnioną 😉 Na szczęście jamniczka Zuri i znajdka Mania, które dopełniają skład stada córki Andrzeja -Karoliny, chętnie podejmują zabawy.
A teraz porcja obrazowa, filmy, zdjęcia. Wielką rozkosz budzą we mnie zdjęcia Fuksa z Felkiem, cudowna z nich para.







































_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Wto 28 Sty, 2020 20:55   

Z takim stadkiem i wózkiem....podziwiam. Ja ledwo radzę sobie z moim jednym "potworem" :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16