Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje bassety
Autor Wiadomość
Juskaw 

Dołączyła: 25 Cze 2018
Posty: 30
Skąd: Wodzislaw
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 10:52   Moje bassety

Witam, od jakiegoś już czasu obserwuje Wasza stronę, a dopiero kilka dni temu postanowiłam się zarejestrowac🙂 otóż mam trzy psiaki, dwa bassety: Astre i Forda oraz labradora Mazde, którego mamy od szczeniaka. W 2014 roku dołączył do naszej rodziny Ford. Dwa lata swojego życia spędził w klacie. Pierwsza jego rodzina pozbyła się go po roku, ponieważ w nocy glosno szczekał... roku później trafil do myśliwego, ale tez pies mu nie odpowiadał, bo nie przynosił upolowanej zwierzyny...
W związku z tym był ciagle trzymany w klacie. Od znajomych dowiedziałam się, ze pan myśliwy nie ma skrupułów żeby pozbyć się psa w bardzo okrutny sposób, wiec w ten sam dzień zabrałam go do siebie i zakochałam się w tej rasie od pierwszego wejrzenia🙂 jesteśmy jego trzecia rodzina i nie jestem w stanie zrozumieć jak można było zgotować mu taki los przez dwa lata... Ford jest typowym bassetem - rozpieszczonym do granic możliwości leniuchem. Obecnie ma 6 lat, uwielbia wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, czyszczenie uszu, kąpiele w cieplej wodzie i przytulanie to coś co uwielbia! Od poczatku wiedziałam, ze to nie będzie nasz jedyny basset. W zeszłym roku znalazłam ogłoszenie na  OLX o sprzedaży dwuletniej suczki bassetki z Lublina. Jej rodzina podobno wyjeżdżała za granice i szukała jej nowego domu. Astra trafiła do nas w złym stanie. Miała zapalenie oczu, wrośnięta obroże w szyje i była świeżo po urodzeniu szczeniaków. Właściciele "zapomnieli" nas poinformować o wszystkich tych sprawach. Astre odbieraliśmy późno w nocy, mielismy obawy jak wrócimy do domu, bo mielismy do przejechania 600 km, ale wszystko było ok. Pierwszego dnia od razu jechaliśmy do weta żeby sprawdził stan ogólny psa, najgorsze okazało się leczenie oczu. Teraz wszystko jest już w porządku. Astra chodzi za nami krok w krok. Nie chowa już jedzenia po kątach i co najważniejsze nie reaguje na gwałtowne ruchy i podniesienie reki leżeniem na plecach z podkulonym ogonkiem i piszczeniem... W pierwszych miesiącach był z tym niestety problem... Teraz cała sobą pokazuje jak bardzo jest wdzięczna za nowy domek🙂
_________________

  
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 15:28   

Jesteście cudownymi ludźmi dającymi psom to co im się należy miłość i opiekę.Bardzo się cieszymy, że do nas dołączyliście. Prześlijcie zdjęcia swojego zwierzyńca.
_________________

 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 17:38   

Witajcie!
Wszystkie Wasze psy są piękne, ale Astra jest obłędna :cmok: -strrrasznie mu się podoba.
A Wy jesteście WIELCY :brawo:
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 18:13   

Kochani jesteście ❤ a wasze stado cudowne! Witajcie!
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 20:14   

Witajcie, cudownie, że jesteście z nami
Jesteście wspaniali,
i zbasseciali <3
to co czytam o tym świadczy
rozgościcie sie u nas,
i zapraszam do działu "Mój basset"
załóż tam już Wasz temat, i tam będziesz pisać o wszystkim co u Was -
w razie problemów - jestem
ściskam Was
a psiaki obłędne
i zapraszam do działu urodzinowego, podaj daty urodzenia wszystkich psiaków, bo o ich urodzinach nie zapominamy
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 21:16   

Witajcie w naszej szalonej i sfiksowanej rodzinie Kochających bassety na MAXA !!!! :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo Całuski od KLUSKI <3 <3 <3 A może zlocik w sierpniu?Zapraszamy :cmok: Pieseły cudo <3
_________________
KLUSIA
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 22:53   

Ale ekipa, cudowne te Wasze psiaki. Witajcie u nas serdecznie i proszę o więcej zdjęć😊
_________________

 
 
 
Juskaw 

Dołączyła: 25 Cze 2018
Posty: 30
Skąd: Wodzislaw
Wysłany: Sro 27 Cze, 2018 19:55   

Bardzo dziękujemy za miłe słowa:) niestety urlopy zaplanowane mamy na lipiec i na zlot mam nadzieje, ze uda się wybrać w przyszłym roku - będziemy śledzić termin🙂
_________________

 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 02:32   

zasadniczo prosze obejrzec zdjecia mojego Jerrego....wedlug mnie to blizniak Forda. na 4. i 5. zdjeciu przynajmniej....na pierwsze spojrzenie myslalm ze moj piesek...gdos skopiowal, hi hi
_________________

 
 
Patka 



Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 431
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 23:25   

Ojejejejejej.... przegapiłam coś?!?! Witajcie!!! Piękne wszystkie Wasze psiątka <3
_________________
Patka z Emmą i Birmą
 
 
Aśka 



Dołączyła: 31 Mar 2016
Posty: 449
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 03:10   

<3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14