Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asia i Basia
Czw 15 Sty, 2015 15:29
LENIUCH i BLANKA cz. I
Autor Wiadomość
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 22:28   leniuch

Moja Mania jest zdecydowanie bassetem w wersji rozrywkowo-sportowej. Jest niezmęczalna, ale w takie upały na długie spacery chodzimy po godzinie 18, wtedy chętnie biega i się bawi.W godzinach wcześniejszych też ma mniej energii, chyba, że jest chłodno. A do weta radzę pójść jak najszybciej, on najlepiej oceni stan psa. Jeżeli Leniuch był w schronisku tylko cztery dni, to pewnie nie został zaszczepiony, a zresztą "dziecięce" szczepienia trzeba powtórzyć kilkakrotnie.Moja Mania po zabraniu ze schroniska też musiała się zaaklimatyzować, zaczęła traktować nas jak rodzinę gdzieś po około 2 tygodniach.
Jeszcze jedno pytanie, skąd się dowiedziałaś, że Leniuch jest w schronisku i czy znasz jego historię, jak tam trafił ?[/i]
 
 
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 23:37   

Dopiero Leniucha mam od 27 Czerwca i zauwazylam,ze rzeczywiscie od godziny 18-stej zaczyna sie rozkrecac dlatego,ze jest troszke chlodniej.Wrocilam wlasnie od kolezanki u ktorej bylismy razem biegal jak opetany,za chwile mial cos w gebie a to kanapke,a to oŁowek nie wiadomo skad;PTylko w tym klopot,ze to jeszcze szczeniak i wymaga czestrzego wychodzenia na spacer.W schronisku bylam 3razy ale nie widzialam Leniucha dopiero za 3razem kiedy mialam juz kupic zupelnie innego psa zauwazylam jego i serce zaczelo mi sie krajac jedyny pies ktory nie szczekal ktory merdal ogonem i tak już został ze mna.Tak dokladni nie wiem nic o jego historii podobno jego wlasciciel zostawil go bo nie mial czasu i to moze sie zgadzac bo w ksiazeczce ze szczepieniami ma pieczatki raz z Torunia,raz z Plocka,Bytomia wiec psiak wedrowal tak po calej Polsce.Dziwie sie,ze takiego ladnego psa ktos zostawil w schronisku,wlasciciel jeszcze zostawil worek karmy dla niego,wszystkie jego zabawki itp.
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 23:44   

Nasze psiaki też ożywaja dopiero po godzinie 18. cały dzień śpią a jak przyjdzie wieczór to szaleją jak zające. Właśnie teraz zamiast isc spać i nie przeszkadzać to one po długim spacerku latają po domu z jakąś kostka (oczywiście popyt jest na jedną , tą którą akurat ten drugi ma w pyszczku). Nie wiem jak na to moi sąsiedzi ale mam nadzieję, że już śpią.
  
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 23:49   Leniuch

No to prawdopodobnie jest szczepiony i jakoś zadbany.To dziwne rzeczywiście, że został oddany, ale to lepsze niż wyrzucenie, a i tak się zdarza.Zyczę Wam dużo radości razem, zobaczysz dopiero będzie super jak zaczniecie się poznawać wzajemnie.Pozdrawiam, a dla Leniucha pysio od Mani.
 
 
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Lip, 2006 11:25   C.D fotek basseta Leniuszka :)

Leniuch jeszcze w schronisku:



A tu w kąpieli:



Leniuch myśliciel...



I Leniuch śpioch:



Ale przede wszystkim... Leniuch - leniuch :)

 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006 11:46   

Twój Leniuch jest prześliczny!

mały, pluszaty słodziak :D , ale ta fota za kratami :?
smutne to, że ludzie biorą psiaka a potem odkrywają nagle że nie znajdują dla niego czasu, i smutne że w tak młodym wieku poznał już smak schroniska :( jedyne co, że nie siedział tam długo.

Pozdrawiam
 
 
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 12:03   Leniuch skończył 7miesięcy :))

Dziś mój pupil skończył 7miesięcy:)))
sto lat Leniuchu !;]
 
 
bommel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 14:44   

Mój Azor też :D :D :D
Skąd jest Leniuch? Może Azor i Leniuch to rodzeństwo :shock:
:D :D :D
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:19   

Mania też, to już mamy trójkę w tym samym wieku.Wszystkiego najsmaczniejszego od Mani dla chłopaków :D :D :D
 
 
bommel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 18:06   

To super :D Mamy trojaczki :thx :thx :thx
Niech nam żyją jak najdłużej :D
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006 22:11   Leniuch w nowym domu!!

Witam. PIsalem w dziale Powitania.

Leniuch jest ogolnie bardzo grzeczny lecz gdy za bardzo sie rozbawi to bardzo glosno ujada i gryzie swoje poslanie, kocyki, kapcie i wszystko co sie znajduje w jego poblizu i jest luzem.jak go odwiezc od tego??

zabieram mu co prawda jelsi cos zlapie w zeby, wtedy jeszcze bardziej halasuje ale po chwili jak nikt sie nim nie interesuje to odpuszcza, boje sie ze jak go zostawie na moment w domu samego to cos mi wszamie i nie znajde pozniej tego :) )..


jesli macie jakis sposob opracowany na takie zachowanie to poprosze o podpowiedz:))

teraz leniuch smacznie spi...dzis w deszczu sie wyhasal na podworku az musil byc dokladnie wymyty z blota...a chrapie w nocy :) )...az mnie potrafi obudzic chrapaniem bo spi tylko przy moim wyrku...


pozdrawiam
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008 21:15   

Witam po bardzo dlugiej przerwie...nie mialem kiedy sie zajac pisaniem o moim leniuchu...wiec zrobilem mu stronke...jeszcze nad nia pracuje ale generalnie jakos powoli...

stronka to: www.leniuch.com - obecnie pewnie pojawi sie komunikat ze jest w trakcie realizacji ale jak ktos chce zobaczyc wypociny to zapraszam na www.leniuch.com/index.php

mozna tam zobaczyc galerie itp...

jesli ma ktos jakies propozycje odnosnie tej strony to zachecam do napisania...


Grzegorz
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008 21:21   

Super strona, ale ten Leniuch ma u Ciebie dobrze,
no i nie powiem, Pan przystojny
pozdrawiam cieplutko
Co do Twoich pytań, bassety uwielbiają rozrabiać, a jeszcze jak wyczują dobre serducho, to koniec.
Musisz w wolnej chwili poszperać po forum, jest dział o rozrabiających bassetach. Gustaw jeśli zabrał coś mojego, to swoje mu zabierałam ale od razu dawałam mu w zamian jego zabawkę. Długo to trwało ale poskutkowało.
Gucio też chrapie i inne bassety. Jak zagwizdam cichutko to przestaje :wink:
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008 21:27   

odnosnie zabierania itp to sprawa juz zalatwiona...pies kradnie tylko scierki wiszace na haczyku w kuchni i kapcie na podlodze zeby pobiegac za nim po domu...a jak nikt sie za nim nie rzuca to wyciaga ze swojego koszyka w ktorym jest jakies 40 zabawek ktoras z nich i wtedy krzyczy az sie ktos z nim nia pobawi...takze jest w pelni rozpieszczony i opanowany przez nas ;)
 
 
 
lotta 
bezbassecia

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 195
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 16:47   

Leniuch jest u tych samych właścicieli, którzy zabrali go ze schroniska w Toruniu w 2006r? Bo użytkownik forum się zmienił... :roll:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16