Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asia i Basia
Czw 15 Sty, 2015 15:29
LENIUCH i BLANKA cz. I
Autor Wiadomość
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 19:14   

nie...leniucha "sprzedali" mi...podejrzewam ze sie znudził poprzedniej włascicielce..nie bede za dużo mowił na ten temat ale takie jest moje zdanie...
 
 
 
marta_zbyszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 20:01   

zdjęcia na stronie super - widać że Leniuch ma jak w raju :mrgreen: .
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008 07:08   

Ależ on jest boski. Na wielu fotkach taki dostojny.
SUPER PSIAK. :wink: :lol:
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011 15:54   

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nie wiem, czy pamiętacie Leniucha, zaadoptowanego po ciężkich przejściach w wieku 9 mcy. Dawno się nie odzywaliśmy, bo jest to konto mojego syna, właściciela naszego Leniuszka. Syn w tej chwili od prawie 4 lat przebywa za granicą i jest tak zapracowany, że nie ma czasu na nic innego. Jestem jego mamą, która została z naszym pupilkiem w domku, a oni sobie często "rozmawiają" na skypie. Teraz to ja jestem jego pańcią, a muszę powiedzieć, że jest ważną istotą w naszym życiu. Jest bardzo poukładany, nie niszczy, nie siusia- no chyba, że jest podziębiony, za to chce szaleć ze ścierką ściągniętą z gazówki lub skarpetkami. Potrafi nawet nosem otworzyć sobie pufę i próbuje je wyciągać, ale dostaje górą pufy w nosa często, hehe. Gdy przychodzimy ze spaceru i ma brudne łapki- siada grzecznie przed wejściem,a ja myję je na mokro i wycieram na sucho- podaje je jak koń kopytka :lol: No i to, co chyba basety kochają najbardziej- spanie w łóżku- nie wejdzie, dopóki mnie tam nie ma, za to za mną , to jak po sznurku do łózka. Mąż czasami go okrzyczy, to obrażony idzie w kąt, ale tylko zaśniemy, jest na moich nogach. Ma swoją zapartą upartość :razz: i to w nim kocham. Nie wyobrażam sobie być bez niego, choć czasami jest "ciężarem", bo muszę do niego nianię zatrudniać, gdy wyjeżdżam na dłużej, ale czego się nie robi dla tych cudaczków. Czasami to myślę sobie, że on bardzo odwdzięcza się za to, że go przygarnęliśmy i pokochaliśmy.
Niema tu jego zdjęć, ale nauczę się i wtedy je wstawię, ale zapraszam wszystkich na jego stronkę www.leniuch.com , chociaż ciągle nie jest wykończona
Pozdrawiam
Graszka
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011 17:53   

Obwjrzałam zdjęcia Leniucha!
No przezież przecudny jest :grin:

I stronka superowa:)
Widać, że zawaładnął Waszymi sercami!
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
zuza i gabi 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 1726
Skąd: poznan
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011 19:16   

No no Leniuszek piękny a i jego Pan niczego sobie :grin:
_________________
Zuza, Gabi, cavalierka Fiona oraz koty Filemon i Miłka
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011 19:24   

zuza i gabi napisał/a:
No no Leniuszek piękny a i jego Pan niczego sobie :grin:


No właśnie, Leniuszek i pan, obaj w porządku ;)
_________________
Luiza
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011 19:38   

Dzięki Zojka za komplementy :wink: Dla nas jest to następny i następny cud świata;wróciłam z nim ze spaceru wieczornego i poinformowałam go, że zaraz pan będzie- tata- na to reaguje, na mojego męża tak;mąż jeździ ciężarówkami, więc w domu jest gościem, ale to jest jego PAN.Zrobi wszystko , co mu każe i nie musi na niego krzyczeć na spacerze, jak odejdzie za daleko, wraca grzecznie;a teraz siedzi i patrzy w drzwi, słucha czy samochód podjeżdża...tak ten czas leci- Leniuszek 12 stycznia skonczyl juz 5 lat, ale jest zdrowy i myśle, że zadowolony.Tak myslałam sobie, może bym wiosną podjechała na jakiś zlot...mam teraz więcej czasu, chcialabym zobaczyć zgraję tych cudaków naszych...choć ja to kocham wszystkie psy
a pro po pana Leniuszka...zajęty ...i to mocno, ale milo usłyszeć :wink:
pozdrowionka dla wszystkich
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sty, 2011 19:47   

Śliczne zdjęcia :grin: , jak ten czas leci, pamiętam tą adopcję, to już tak dawno :wink:
Na zlot przyjeżdżajcie, zapraszamy, jak zawsze w pierwszy (czasem drugi) weekend września.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 13:42   

Graszko w sprawie konta basseciego wysłałam Ci informację na emaila i pw
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 15:15   

Witam, mam pytanie dotyczące siusiania tych naszych cwaniaczków- czy istnieje taka możliwośc, że siusia w nocy( okolo polnocy albo krótko po) ze złości albo tęsknoty?Leniuszek jest zdrowy, nie podziębił nigdzie tego swojego królweskiego tylka i zdarza się, że jak mąż wyjedzie przez 2-3 noce potrafi mi podsikac jakąs szafke w kuchni...lazienkę juz zamykam, bo nie mam zamiaru ciągle prać chodników :evil: zaznaczam, że wieczorem sie dobrze wylata i załatwi, i jak nic sie nie dzieje, to potrafi spać do 10tej rano...wtedy dopiero sie wydziera, że sąsiedzi słyszą;jak słysze, że macie po kilka takich paróweczek w domu, to mi tak przykro, tez bym chciala, ale musimy poczekać, aż bedzie więcej miejsca, duży własny ogród, może w nast roku , bo w mieszkaniu to za ciężko..jak go zostawiam samego, to ma taką minę, jakbym mu co najmniej miche spaliła..
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
kerni 


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 58
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 20:25   

piękny, bardzo podobny do Teodora
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 20:36   

Graszka, ja Gustawa przyłapałam na siusianiu nocnym.
Ale co jest dziwne.
Są sytuacje kiedy chce na dwór w nocy wtedy daje znak, chodzi koło drzwi i wiem o co mu chodzi.
A rzadko bardzo rzadko bywało, że siknął w pokoju (podsłuchiwałam w nocy hi hi) i wracał do legowiska.
Zaczęłam analizować, kiedy w jakich sytuacjach to się dzieje.
To się dzieje wtedy jak dziadki przychodzą i odchodzą. Skojarzyłam poprzednie siusiu w nocy i wtedy też dziadki byli.
W Twoim przypadku może to być związane z nieobecnością męża.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 20:57   

No, ja tez tak myslę, że to z tęsknoty, moja sąsiadka czasami go wyprowadza i zagląda do niego, jak mnie nie ma,to tez mowi, że bardzo tęskni, widac to po nim;a najgorzej jest , gdy zjeżdżają się dzieci i oczywiście jego Pan ( mlody-hehe) i odjeżdżają, to masakra;Ja teraz tez mam wyjazd na nast wekend do hamburga do córy i będzie z nim całkiem kto inny, bo samego na całe noce nie zostawie, tez to chyba odchoruje, ale nic nie poradze;juz sie martwię o niego, moja serdeleczka :wink:
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 20:59   

oj, serce mnie rozbolalo, gdy czytam o biedaczkach, ktorym teraz pomagacie;wysłałam na konto kase na pomoc dla nich
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16