Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
ZUZIA, wcześniej KROPKA, odeszła
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2020 19:58   ZUZIA, wcześniej KROPKA, odeszła

Ola tak pięknie napisała:

Za szybą w przenośni i dosłownie. Zuzia już pewno jest z Labusiem w Pieskowym Niebie jak dziś powiedziała Pani Doktor. niestety w grudniu Labuś ,dzisiaj Zuzia odeszła. Leczyliśmy ja,ale choroba i starość zwyciężyła.Pustka . za dużo strat. kochałam Zuzię bardzo. Pamiętam jak przejmowałam ją od Magdalenki Dróżyńskiej. Zuzia była po przejściach. Była niechciana i wyrzucona z jakieś pseudo hodowli. Skradła całkowicie nasze serca. Labuś był jej wiernym przyjacielem. Teraz pewno sa już razem na zawsze.

Przeżyliśmy chwile grozy zaraz po adopcji. ,kiedy połknęła orzecha. Najpierw miała operację usuwania orzecha z jelit. potem kolejna operacja bo zrobiło się wgłobienie jelita. Pamiętam,że zaden lekarz nie potrafił zdiagnozować czemu coraz gorzej się czuje. Dopiero Pani Doktor Dobija zaryzykowała otwarcie brzucha i okazało się że ma śmiertelne wgłobienie jelita. Cud.Udało się i tym razem. Zuzia wiele lat była z nami już zupełnie zdrowa.Dopiero miesiąc temu zaczęło jej "chwytać tylne łapki. Nie pomogły sterydy,od kilku dni już zupełnie łapki tylne miała niewładne. Starość i choroba która była nie do pokonania.

Olu, dziękujemy, za wszystko co zrobiłaś dla Zuzi
Odszedł Labuś, odeszła Zuzia i pustka w Twym sercu - tak nam przykro
Jesteśmy z Tobą myślami.




jak ktoś jest zainteresowany historia adopcyjną Zuzi zapraszam

http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5061
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2020 20:19   

Za szybko kruszynko odeszłaś, w naszych sercach pozostawiłaś ogromną pustke😥 Maialam nadzieję, że jeszcze kiedyś Cię przytulę, spojrzę w Twoje piękne oczy niestety nie uda się już.
Byłaś wyjątkowa, czuła i delikatna, zakochała się w Tobie cała moja rodzina, bardzo często Cię wspominaliśmy.
Dziękuję Olu za Twoja miłość i za to co zrobiłaś Ty i Twoja rodzina dla Zuzi.
Do zobaczenia kochana jesteś już w krainie szczęścia, mam nadzieję że dziewczyn Cię już znalazły Jaffcia i Eni
Do zobaczenia kruszynko
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15