Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
KLAPI 12 l. ze Schroniska w Nowym Domu
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 24 Lip, 2023 09:33   KLAPI 12 l. ze Schroniska w Nowym Domu

PILNE
w Gorzowie w Schronisku jest basset. Ma 10 lat.
Szukamy mu domu stałego.
Został oddany, starszy Pan nie może się nim opiekować, teraz w schronisku zostanie zaszczepiony.
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.
Rozmawiałam z Kierowniczką, i będziemy, jesteśmy w kontakcie. Iza dziękuję.
Basset ma coś z oczkiem.
W sprawie adopcji proszę dzwonić do mnie Bogumiła Rychwalska 694 409 059 i do Beatki Beata Kumiszcze

https://www.facebook.com/...8rELq9tiVVoyLYl

KLAPCIO Basset 10 lat do adopcji, obecnie przebywa w Schronisku Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.
Tu Klapcio, Panie ze Schroniska przysłały
https://www.tiktok.com/t/ZGJX83XeC/
Byłam dziś u Klapcia. Byliśmy na spacerku, wyczyściłam mu trochę uszka, zawiozłam poduszkę.
Szukamy domku, pełna procedura adopcyjna. Ankieta tu czuwa nasza Beata Kumiszcze, wyśle ankietę przedadopcyjną do wypełnienia. Potem sprawdzenie domku. Natomiast umowa oczywiście będzie podpisana ze Schroniskiem z Panią Kierowniczką Iza Kunicka.
Dobrze by było, żeby w domu nie musiał chodzić po schodach, jak dla Klapcia też fajnie by było aby był domek z ogrodem. On chodzi swoimi drogami. Podejrzewam, że ma problem ze słuchem. A poza tym klasycznie basset wszystkie typowe cechy.
Wymaga przeleczenia, z tym trzeba się liczyć, w Schronisku został zaszczepiony, będzie miał obcięte pazurki, zostanie odrobaczony.
Ma tam naprawdę dobrą opiekę, apetyt mu dopisuje. Nasze Gorzowskie Schronisko Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. jest otwarte dla każdego, Wolontariusze i wszyscy pracownicy od kierownictwa wyprowadzają psy, to cudowny Zespół Ludzi kochających Zwierzęta.
To odpowiedzialna adopcja, tak jak piszę, nie wiemy co jeszcze szczegółowe badania pokażą, na tyle ile ja byłam, to tak jak relacjonowałam na filmach.
On jest taki jak autystyczny, patrzy na Ciebie, jak czyściłam uszy i taki obojętny. Ale jak głębiej chciałam poczyścić zabolało, dał znać.
Został oddany, starszy Pan nie może się nim opiekować, teraz w schronisku zostanie zaszczepiony.
Rozmawiałam z Kierowniczką Iza Kunicka, i będziemy, jesteśmy w kontakcie. Iza dziękuję.
Basset ma coś z oczkiem.
W sprawie adopcji proszę dzwonić do mnie Bogumiła Rychwalska 694 409 059 i do Beatki Beata Kumiszcze 502 700 577 i oczywiście do samego schroniska 660 845 854.

https://www.facebook.com/...rigjdoeTzukwaMl

06.07.2023 KLAPI Basset 12 letni ur. 04.12.2011 r. ze Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. Iza Kunicka
ADOPCJA przez Olympia Olimpiada i Marcin Bagal, właściciele bassetów Karmela i Biszkopta – bicolorki, łatwo odróżnicie Klapiego i kotka Garfield.
Kochani KLAPI dziś już jest w nowym domku, już poznaje kolegów i Rodzinę.
Olimpia i Marcin mieszkają w Warszawie, ale ja zawsze powtarzam, że odległość nie ma znaczenia, jeden dzień podróży, zaangażowania wart jest dobrego domku dla basseta do końca jego dni, tym bardziej staruszka KLAPIEGO.
Ja z Tinką dziś wstałam o 5.30, około 7.oo już byłyśmy w Schronisku odebrać KLAPIEGO i dokumenty adopcyjne. Marcin z Olimpią też od rana ruszyli w drogę i spotkaliśmy się we Wrześni. Jaka radość była Klapiego jak się witał z Olimpią i Marcinem. W ogóle to jak siedziałam przy CPN (miejsce spotkania) z Klapim i Tiną na trawie ludzie podchodzili i zachwycali się Klapim. To miłe. Wypiliśmy kawkę, podpisaliśmy stosowne dokumenty, pogadaliśmy, pospacerowaliśmy i każde z nas ruszyło w drogę powrotną do domu, ja o jednego psa mniej, A Olimpia i Marcin z Adopciakiem.
Tak się cieszę, bardzo, bardzo, tym bardziej, że Rodzina Olimpii to Rodzina pokoleniowa bassetów. Mają domek, nie ma schodów, teren ogrodzony solidnie i znajomość bassetów.
Klapek jest łagodnym psem, zapoznaje się z Karmelem i Biszkoptem, ustawia ich już sobie. Kotka obwąchał, no dobrze pomyślał, nie zrobię Ci krzywdy.
Przed Rodziną czas także przebadania, leczenia, ale na teraz dają spokój Klapiemu, niech się zadomowi, a Olimpia i Marcin wiedzą co robić. Nam zaufała Iza Kunicka, a ja w pełni ufam Nowej Rodzinie.
Bardzo dziękuję Beatce Beata Kumiszcze, bardzo się zaangażowała w szukanie domku dla Klapiego, dziękuję. Beatka podarowała także Klapiemu rampę, co by mu dupsko wygodniej było wsadzać do łóżka hi hi czy samochodu.
Dziękuję tym, którzy dzwonili i pytali, którzy ewentualnie mogli dać domek Klapiemu. Dziękuję wszystkim, którzy nam od początku pobytu Klapiego w Schronisku towarzyszyli.
Pracownikom Schroniska Iza Kunicka za powiadomienie, za zaufanie i za mizianie Klapiego.
Dziękuję.
Zadeklarowaliśmy wsparcie dla Klapiego na leczenie, gdyby ktoś chciał wesprzeć Klapiego, to można wpłacać na Konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Darowizna KLAPI”.
Olimpia i Marcin są szczęśliwi, że KLAPEK jest ich Rodziną.

https://www.facebook.com/...cg9MYB92j2WXfKl

KLAPI W NOWYM DOMU
Klapi się socjalizuje w domku Olympia Olimpiada i Marcin Bagal.
KLAPI początkowo był zaborczy, jedynak w poprzednim domu, potrafił pokazać zęby w stosunku do Karmela i Biszkopta. Klapi chciał zawłaszczyć teren, Opiekunów dla siebie.
Niezwykłe umiejętności Olimpii i Marcina w przystosowaniu Klapiego w nowej Rodzinie, dały efekty. Dziś Klapi już leży razem z bassetami, kotkiem, zrozumiał, że to Rodzina i jemu niczego, ani miłości, ani miejsca na kanapie, ani jedzenia - nie zabraknie, ale trzeba się dzielić.
Olimpia i Marcin mają cudowny stosunek do zwierząt, wiedzą, jak bezstresowo wprowadzić psa do Rodziny, aby nie zaburzyć panującej dotąd harmonii.
W międzyczasie były urodziny Biszkopta i Karmelka, w których Klapi też uczestniczył. Najlepszego basseciki.
Dziękujemy Wam bardzo

https://www.facebook.com/...jbs4jAZ7B3PgBYl
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15