Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Szczeniaczki GUMKI !!!
Autor Wiadomość
joania
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Maj, 2007 09:53   

Tu zuzia od joani mama się myli bo to isia będzie nasza ja to się w niej zakochałam jest taka śmieszna i taka biała :) hehe Pozdrowienia dla Oli :)
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Maj, 2007 23:29   

Aleksander napisał/a:
Nie mylą ci sie mioty? Oczywiście żartuję ty je pewnie znasz lepiej niz one siebie. każda plamkę i każda fałdkę.


Olku, mioty nie mylą się, bo "misie panda" są troszkę mniejsze, w końcu to 8 dni różnicy a w tym wieku to szmat czasu 8) poza tym jeszcze są oddzielnie. Przygotowuję im wybieg i tak gdzieś za tydzień już razem powinny biegać. Gumkowe łobuzy rozróżniam wiadomo, bez problemu, tylko z kilkoma "miśkami" Agatki mam problem czasem, bo bardzo podobne niektóre do siebie. Maluchy były już 3 razy odrobaczone, bo przygotowujemy się do szczepień, w przyszłym tygodniu tatuaże i później przegląd.
Problem jest z niektórymi osobami, nowymi właścicielami, którzy już jak najszybciej chcą zabierać małe. No ja im się wcale nie dziwię, ale mi to tak bardzo się nie spieszy by opuściły Polanę, chcę by posiedziały tak przynajmniej 12 tygodni. Małe częściowo porezerwowane z jednego i częściowo z drugiego miotu. Zobaczymy jak uda mi się przekonać nowych rodziców, by ich dzieciaki posiedziały tu u mnie jeszcze trochę, bo jak na razie to straszny problem.

Zuzia, Olę pozdrowię, dziękuję :D
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Maj, 2007 18:31   

Zuzia z tej strony. A ja mame namawiam na Isie ale coś ciężko to idzie bo mama mówi że bombelek jeszcze jest i żeby go nie męczyć a mi się wydaje że bombelek to nawet by nie zwrócił uwagi że nową siostre ma tak jak z królikiem było :( ehh ta mama ale dalej będę próbowała bo isia jest cudowna
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 19:50   

Witamy Wszystkich z gorącej Polany :D
Upał niesamowity, ale jakoś sobie radzimy :lol:
A wszystkiemu z uwagą przygląda się rozleniwiona jak zawsze Cebulka :lol:
































 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 19:56   

Rany! Jaka słodka banda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thx Chyba nie widziałem jeszcze takich cudownych zdjęć. Agato rób im jak są jeszcze wszyscy razem jak najwięcej fotek i wklejaj, wklejaj, wklejaj........ Są po prostu boskie. Brak mi słów. To chyba ta ilość ...............
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 20:02   

Olku, telewizji to ja chyba od tygodnia nie oglądałam, bo nie mogę od nich oczu oderwać :lol:
Są niesamowite :lol:
Całymi dniami zabawa, szaleństwa :lol: Spędzam z nimi każdą minutę dnia, coś fantastycznego, mówię Ci :lol:
 
 
Kinga&Kefir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 20:28   

Ech, to już wiemy, gdzie jest raj na ziemi :D Marzenie po prostu,taka banda ucholi....
Co Ty zrobisz, jak one się wszystkie wyprowadzą???
Zdjęcia są przecudne, przyłączam się do prośby Olka: więcej, więcej, więcej :!: :!:
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 00:19   

Może jutro uda zrobić się kilka indywidualnych zdjęć, zobaczymy czy czasu starczy. W każdym razie wczoraj pojechała Indian Summer, w sobotę jedzie Ikea i Hilary, więc dzieciaki zaczynają znikać.
Oba mioty zgadzają się ze sobą bez problemu, ale w tym licznym stadzie jeszcze szefa nie ma :lol:
 
 
Fanfan z rodziną
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 10:42   

Ten ( Ta ) w białych skarpetkach...ze strzałką na pysiu.na ostatnim zdjęciu...cudo :D
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 11:00   

Agata napisał/a:

Oba mioty zgadzają się ze sobą bez problemu


No właśnie zauważyłam, że pomieszałaś szczeniaczki :)
Ja już nawet nie staram się zastanawiać, który najładniejszy - wszystkie są super po prostu :)

I fajnie mają na Polanie psiaki - widzę, że przedszkole ładne, ładnie ogrodzone i domek elegancki. I już z mopem nie trzeba w kółko latać :)

Więcej zdjęć też proszę... Tyle mojego, co sobie pooglądam :)
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 16:04   

Zdjęcia super, przedszkole też, szkoda tylko, że tak szybko rosną :roll: :roll:
ale co się nacieszysz to Twoje, tylko pozazdrościć.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 15 Cze, 2007 00:07   

Najbardziej mi się podobają, jak leżą, takie śpiochy, i jest ich tak ddduuużżoo. A jeden tam nie śpi.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Cze, 2007 00:38   

No właśnie, ten co nie śpi to HABIBI (po Arabsku - kochanie)
To jest chłopak, imie bezosobowe, bo właśnie dosłownie brzmi - kochanie.
Jak byłam na długim kontrakcie w Afryce to tam dużo piosenek było, w których to słowo się przewijało i pomyślałam, że jak będę miała psa to tak właśnie go nazwę. Zapomniałam później o tym i jak teraz trafił się miot na "H" to jest Habibi :lol:
A najlepsze, że on zawsze tak, tzn bardzo często tak siada i myśli, długo myśli, wszyscy pousypiają a on dalej myśli, potem oczka zaczynają się kleić i Kochanie pada. Ale my do niego nie mówimy Habibi, tylko Kochanie. On jest taki słodki i grzeczny taki.

A maluchy już gotowe - odrobaczone, poszczepione i zatatuowane, metryczki przygotowane i w ogóle wszystko, ale ja jeszcze chyba nie gotowa jestem :roll:
Jakoś tak nie myślę o sprzedawaniu ich, tzn nie pomyślcie sobie, że one zostają u mnie 8) , nie, nie, ale chcę się nacieszyć jeszcze trochę nimi :D bo jest czym :lol:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 15 Cze, 2007 11:00   

To już teraz wiem, dlaczego Kochanie jest taki słodki z najsłodszych.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Kinga&Kefir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Cze, 2007 14:52   

A na którym zdjęciu Kochanie nie śpi? Tutaj?
Jeśli to on, to oświadczam, że po dłuuuuuugich przemyśleniach dochodzę do wniosku, że wszystkich polanowych szczenioli ten właśnie jest najpiękniejszy. Rozbraja mnie ta jego jarmułka. :) :) :)
I co, i Ty już masz domki dla tej całej bandy? :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14