Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Zwierzęta w potrzebie - Wsparcie świąteczne

Miła od Gucia - Sro 09 Gru, 2009 19:55
Temat postu: Wsparcie świąteczne
Tak sobie pomyślałam,
to po przeczytaniu pięknej opowieści, że może na Święta wesprzemy jakieś Stowarzyszenie, Schronisko, choć jakimś drobnym datkiem. Co o tym myślicie.
Tylko trzeba by było wyszukać jakieś bardzo potrzebujące, może na budę, no no nie wiem. Pomyślcie.

Mirka - Nie 13 Gru, 2009 21:57

Bogusiu tak w nawiązaniu do Twojego pytania
to Emir zbiera na budy dla psiaków
może ich można by wesprzeć jakaś cegiełka

http://fundacja-emir.pl/s...ronisko-akt.htm

cyt.


Zbliża się zima, a z nią deszcze, śnieg i mrozy. W ciągu ostatnich lat liczba psów w naszej fundacji powiększyła się trzykrotnie. Zabraliśmy m. innymi 43 psy ze "schronisk" w Krężelu i Maciejowicach. Ostatni nasz "przychówek" to 6 psów z wyrwanych z "kliniki" dra Klamczyńskiego....
Dla wszystkich podopiecznych starczy naszego serca i bezpiecznego miejsca, ale nie mamy dla nich schronienia - nie ma bud, a stare wymagają pilnego remontu.
W dniu dzisiejszym potrzebne jest dla naszych czworonogów 30 nowych bud!!!!!
Jeszcze nigdy dotąd nie zawiedliście Państwo naszych psów. Wierzymy, że i tym razem psy będą grzały się w budach będących darem Państwa gorących i współczujących serc.
Będziemy bardzo wdzięczni za wpłacanie nawet niewielkich kwot!!!!
Wszystkie przelewy wykonane za pomocą DotPay lub PayPal będziemy potwierdzać mailowo.
Równie mile widziane są oczywiście bezpośrednie przelewy na nasze konto - jednak takie przelewy - ze względów praktycznych - jest nam trudniej potwierdzać.
Prosimy o dopisek "na budy".




oczywiście niech wypowie się większość
bo nie mnie decydować o naszych funduszach
ja od siebie i tak dokonałam juz wpłaty na kawałek budy :wink:

gocha - Nie 13 Gru, 2009 22:10

Ja jestem za . Myślę, że możemy wesprzeć Emira, to dobry cel, a i oni nam już też pomogli.
zojka - Nie 13 Gru, 2009 22:10

jestem za
besta - Nie 13 Gru, 2009 22:22

Ja tyż jestem za
Dorti - Pon 14 Gru, 2009 08:46

Za, za, za :wink:
Magda i Rudolf - Pon 14 Gru, 2009 10:47

Ja tez jestem za a szczegolnie na te psiaczki z tego horroru (patrz "zwierzeta w potrzebie")
Miła od Gucia - Pon 14 Gru, 2009 13:45

Gdzie się człowiek nie rozejrzy, wszędzie tragedie.
Zaproponujcie proszę kwotę.
Orientowałam się co nieco, wiem, że jedna buda, to koszt około 200 zł.
Co do psiaczków z horroru, wiem, że tam jest duże wsparcie, ale oczywiście i my możemy się przyłączyć, np. 50 zł.
Czekam na Wasze propozycje.
Moja: budy Emir - 200,-
psiaczki bidulki - 50,-

Mirka - Pon 14 Gru, 2009 14:34

Miłka
jak dla mnie to Twoja propozycja jest ok :mrgreen:

Mirka - Pon 14 Gru, 2009 14:59

Bogusiu na to konto
z dopiskiem "na budy"


Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"
Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola
Bank Śląski O/Grodzisk Maz.
88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

Miła od Gucia - Pon 14 Gru, 2009 16:10

dobrze, to jeszcze poczekamy na wypowiedzi innych forumowiczów i na tę propozycję finansową czy się zgadzają.
Magda i Rudolf - Pon 14 Gru, 2009 16:16

Bogusiu, rzeczywiscie na te pieski widze ze duzo pieniazkow poszlo z roznych akcji, min. z allegro, moze lepiej te 50zl przeznaczyc na inny cel, moze dolozyc do budy , moze wesprzec jakas inna bide z dogo.
zojka - Pon 14 Gru, 2009 18:44

A ja bym te 50 ziko puściła na psiaczki. Chyba dla podreperowania własnego ego :oops: na budy tyż się zgadzam
Asia i Basia - Pon 14 Gru, 2009 19:13

Akcja "Buda" juz zakonczona.
http://fundacja-emir.pl/

Nasza rodzina chcialaby czesc pieniazkow na gwiazdkowe prezenty przeznaczyc na maluchy. Dajcie znac, jesli forum bedzie slalo na nie, jesli nie przelejemy bezposrednio do Emira.

Miła od Gucia - Pon 14 Gru, 2009 19:29

Możemy tu pomóc - zobaczcie

http://www.dogomania.pl/t...arcie-finansowe

To co akacja budy zakończona ?????

Mirka - Pon 14 Gru, 2009 19:46

Asia gdzie Ty wyczytałas że akcja bud zakończona
cały czas brak 11 bud

Mirka - Pon 14 Gru, 2009 20:05

Asia cofam pytanie juz doczytałam :shock:
Miła od Gucia - Pon 14 Gru, 2009 20:05

w poznańskim emirze bud brakuje i przyjmują tam wsparcie.
Jeśli się zgadzacie to tam wyślę pieniążki na budy.

Mirka - Pon 14 Gru, 2009 20:16

pewnie slij Bogusia
z pewnościa każda złotówka im sie przyda

gocha - Pon 14 Gru, 2009 22:48

Ja potwierdzam to co już pisałam wcześniej przed ustaleniem kwoty. Ślij Bogusiu na te budy i na psiaczki-bidulki 50 zł też.
Miła od Gucia - Wto 15 Gru, 2009 08:16

A więc dobrze, po południu zrobię przelew
200 na budy emir Poznań
50 na Kangurka, znalazłam tę bidę na dogo - wymaga leczenia, ratują mu łapę
http://www.dogomania.pl/t...I-POMOCY/page26

Miła od Gucia - Wto 15 Gru, 2009 09:36

Kangurek potrzebuje pomocy

cyt. z dogo
tak, musimy płacić za DT, karmę, za konsultację, która się odbyła... :/
i pewnie za jego dożywocie, bo nie wiem kto go bedzie chciał skoro ma taką łapkę

ja odpisałam na dogo
cyt.
Idusiu
Miłośnicy bassetów, nasze bassety
www.forum.bassety.net
chcą przeznaczyć 50 zł na pomoc, jako prezent świąteczny.
W związku z tym proszę o konto, i jaki ma być dopisek.
Pozdrawiam w imieniu basseciarzy

i dziś jak pisałam wyżej zrobię przelewy

Niech idzie od nas na dobro, dla psiaków.

Mirka - Wto 15 Gru, 2009 10:12

ślij Bogusia slij...... :mrgreen:
Joasika - Wto 15 Gru, 2009 13:55

Wszystkie nasze ręce i łapki wyciągają się na TAK, TAK, TAK, TAK, TAK!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miła od Gucia - Wto 15 Gru, 2009 16:25

Oto nasze wsparcie świąteczne, niechaj idą z dobrą energią

- Fundacja dla Ratowania Zwierząt
Bezdomnych EMIR
Oddział Poznań - 200 zł
darowizna świąteczna na budy od
miłośników bassetów nasze bassety
www.forum.bassety.net

- Fundacja Międzynarodowy Ruch na
rzecz Zwierząt - VIVA! - 50 zł
Kangurek darowizna świąteczna od
miłośników bassetów nasze bassety
www.forum.bassety.net

Gonia P - Sro 16 Gru, 2009 20:25

Witajcie! Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu naszych psiaków za Waszą świąteczną darowiznę! Bardzo, ale to bardzo nam się te pieniążki przydadzą!
Miła od Gucia - Sob 19 Gru, 2009 08:52

przedruk z dogo

Avatar idusiek


o rety super ! Bassety- wielkie dzięki za pomoc !!!!!!!!!!!!! Kochani jesteście! Buziaki dla wzystkich basseciarzy i basseciarek też



Odp: potwierdzenie wpłaty

jest !Dzięki ! idusiek

a tu temat Kangurka, gdyby ktoś chciał śledzić jego losy
http://www.dogomania.pl/t...I-POMOCY/page27

Mirka - Sob 19 Gru, 2009 11:03

fajnie ze sie cieszą......
szkoda tylko że nie mozemy więcej....wiecej :!: :!:

Buba - Czw 24 Gru, 2009 12:37

Dziewczyny, szukam ale nie mogę nigdzie znaleźć numeru konta basseciego wsparcia. Podeślijcie na priv albo wrzućcie gdzieś na forum.
:wink:

Miła od Gucia - Czw 24 Gru, 2009 13:39

Już Ci wysłałam na pw.
Pozdrawiam

Miła od Gucia - Pią 08 Sty, 2010 14:47

A oto i Kangurek
z zaleczoną łapką,
niestety dalej szuka domu, ale czuje się świetnie



troublemaker - Pią 08 Sty, 2010 15:11

ale on biedaczek nigdy nie bedzie mogl na te lapke stawac?
Miła od Gucia - Sro 13 Sty, 2010 08:07

Nie, już tak będzie miał.
on nie odczuwa bólu
z łapą nie będzie ani lepiej ani gorzej wg dr Janickiego

Ale widać, że jest szczęśliwy,
szukają na dogo dalej domku dla niego

troublemaker - Sro 13 Sty, 2010 11:06

Przynajmniej o tyle dobrze, ze go nie boli. A ze jest jeszcze mlody, to sie przyzwyczai i na pewno da sobie rade. Sliczny jest ten Kangurek.
Miła od Gucia - Sob 23 Sty, 2010 19:15

KANGUREK pojechał do nowego domu

cyt. z dogo:

zisiaj 17:24
idusiek


pojechał. i dojechał
I siedzi w duzym pokoju, yorki liżą go po mordce, Oliwka ( prawie goldenka ze schronu) zastanawia sie jak ma do tego wszystkiego podejść bo kolejny nowy lokator przyjechał a Muki - dogomaniacki pies - krzyczy na niego jak tylko może i na razie ( chociaz mniejszy od niego ze 4 razy) próbuje go zjeśc a Kangur się cieszy i chce bawic. Ale to dopiero pierwsze minuty. Państwo zakochani juz na maxa

Bedzie miał pewnie na imię Koleś, bo nie reaguje na swoje poprzednie imię.

Chciałam jeszcze napisać,że Kangurek miał jakis koszmar w trakcie jazdy- zasnał i obudził się z piskiem i w szoku - chyba jakaś trauma się odezwała z przeszłości....

Miła od Gucia - Nie 24 Sty, 2010 23:08

Kangurek

i buzi dla mojej nowej pańci !



pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich, którzy mi pomogli i pomogli znalezć domek !
Trzymajcie się ciotki i wujki i o mnie nie martwcie, lepiej być nie mogło


gocha - Nie 24 Sty, 2010 23:17

O jak cieszy taka uśmiechnięta psia mordka :grin:
Asia i Basia - Pon 25 Sty, 2010 08:10

:grin: Az milo tydzien po takich fotkach zaczac.
Miła od Gucia - Pon 29 Lis, 2010 19:04

Kochani, pewnie zwróciliście uwagę, że wpływają pieniążki na konto bassecie z dopiskiem "wsparcie świąteczne".
Chcę wyjaśnić, że jak co roku, chcemy być "Mikołajem", chcemy z głębi serca sprawić niespodziankę z okazji świąt.
Wybraliśmy już "Rodzinę" z naszego forum, którą chcemy wesprzeć.
Na dziś nie mogę ujawnić danych, bo cóż to by była za niespodzianka.
Ale zapewniam Was, że wybraliśmy zgodnie z sercem, wybraliśmy kogoś, kto ma wielkie serce.

luluamelu - Wto 07 Gru, 2010 21:36

Ale niespodzianka!!!!
Barrrrrdzo,barrrrrrdzo,barrrrrrdzo dziekuje za moc cudownych prezentow jakie dzis przywiozła do nas AGATAW wraz z mezem!
Chcialabym podziekowac wszystkim i kazdemu z osobna za wspaniale podarunki!

Brakuje mi
słow ,zeby opisac jak bardzo sie ciesze i jestem mile zaskoczona!Jeszcze raz baaaaardzo dziekuje!!
Sprawiliscie nam OGROMNa,RADOSNA,CUDOWNA NIESPODZIANKE!

Dziekuje,dziekuje,dziekuje!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :oops:

Miła od Gucia - Wto 07 Gru, 2010 21:45

Bardzo się cieszemy, że mogliśmy sprawić Tobie i Twojej Rodzinie niespodziankę.
Nie pomijając czworonogów :wink:
Zasłużyłaś na to, za swe dobre serce dla zwierząt, za stosunek do ludzi.
Trzymacie się.

A tak na marginesie dodam, że to właśnie w "dziale zamkniętym" dyskutujemy o tego typu sprawach. Inaczej się nie da :smile: Także jak sama widzisz, służy on dobrym celom.

Cieszymy się razem z Wami.

Agataw - Wto 07 Gru, 2010 22:18

Muszę Wam powiedzieć, że bycie delegatem w takich sprawach to sama przyjemność. Możecie pozazdrościć mi widoku uśmiechniętych, zadowolonych buź.
Ja również wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję. Ta radość, to dzięki Wam.

Miła od Gucia - Czw 09 Gru, 2010 08:44

A ja w tym ferworze zapomniałam o podziękowaniu.
Agata, bardzo Ci dziękujemy, za zajęcie się sprawą z pełnym zaangażowaniem, a efekty tego widać i "słychać". Dziękujemy.
Każda forma pomocy jest bardzo cenna.

Asia i Basia - Nie 18 Paź, 2015 18:28

Zwracam sie z uprzejma prosba o pomoc dla dziewczyn, ktore mnostwo dobrego robia dla zwierzat w potrzebie. Mysle, ze ich sytuacja jest chwilowo na tyle trudna, ze nie ma co czekac do swiat, moznaby juz teraz je grosikiem wesprzec lub konkretna pomoca. Dodam, ze nie raz nam pomagaly i sa nam od lat znane.

Zalaczam link do ich apelu o pomoc z Facebooka.

APEL O POMOC

Damy rade? <3

jabluszko520 - Nie 18 Paź, 2015 19:43

Koniecznie trzeba pomóc <3
ElenaJerry - Nie 18 Paź, 2015 19:56

ja zawsze jestem za kazda pomoc dla zwierzakow w potrzebie <3
Miła od Gucia - Nie 18 Paź, 2015 20:17

tym bardziej, że znamy, wiemy co robią z jakim oddaniem ratują zwierzęta

zaproponujcie kwotę, to będzie jednorazowe wsparcie - przelew

ElenaJerry - Nie 18 Paź, 2015 20:22

tak dokladnie tez myslalam, jak tutaj forumowicze znaja i wiedza ze chodzi o prawdziwa pomoc dla zwierzeta, mam calkowite zaufanie. kwote nie proponuje bo te koszty w Polsce nie znam, wiec zgadzam sie na Wasze propozycje.
Asia i Basia - Nie 18 Paź, 2015 21:19

<3 :cmok: czy 200 zl byloby ok? moze ma ktos zbedne rzeczy dla kotkow i psiakow (cyt. "Brakuje nam dosłownie wszystkiego: karmy, smyczek, obróżek, kociego żwirku, podkładów dla szczeniąt, psich i kocich zabawek, chociaż 1 drapaka, środków antykleszczowych i na pchły. Rzeczy mogą być używane! Może akurat leżą u Was w domach stare smyczki czy zabawki") , o ktore prosza dziewczyny, bylaby to dla nich duza pomoc i odciazenie
jabluszko520 - Pon 19 Paź, 2015 10:18

na pewno pomoże im w spłacie chociaż części obciążeń
klusia - Pon 19 Paź, 2015 10:19

Ola która ,wstępnie obejrzała Hrabiego ma zbędnę podkłady to poproszę ją o nie i prześlę na wskazany adres
jabluszko520 - Pon 19 Paź, 2015 10:20

klusia napisał/a:
Ola która ,wstępnie obejrzała Hrabiego ma zbędnę podkłady to poproszę ją o nie i prześlę na wskazany adres

pod linkiem sa wszystkie potrzebne dane <3
https://www.facebook.com/...18204339&type=3

klusia - Pon 19 Paź, 2015 10:23

dziękuję, jeszcze może coś zdobędę. Ostatnio zaniosłam dwa kocyki do schroniska ,także nie mam nic już zbędnego
Miła od Gucia - Pon 19 Paź, 2015 22:08

jak ktoś potrzebuje adres
podam na pw

Miła od Gucia - Wto 20 Paź, 2015 22:16

przelew na 200 zł wysłany

ale wcześniej pisałam Pauli o Waszej propozycji wsparcia

cytuję
````````````````
O rety !!!! Kochani jesteście, Bogusiu podziękuj ogromnie w imieniu naszym i naszych zwierzaków. Bardzo dziekujemyyyyy.

Jak Bogusiu możesz to bardzo bardzo mocno podziękuj jestesmy ogromnie wdzięczne i dziękujemy za pomocna dlon w ciężkich momentach - jesteście kochani

````

jabluszko520 - Sro 21 Paź, 2015 09:58

Podciągnę troszkę post Asi, gdyby ktoś miał karmy, smyczki, obróżki, kociego żwirku, podkładów dla szczeniąt, psich i kocich zabawek, chociaż 1 drapak, środki antykleszczowe i na pchły. Rzeczy mogą być używane. Niech się zgłosi do Pauli <3
Asia i Basia - Sro 21 Paź, 2015 11:14

z gory dziekuje <3
Miła od Gucia - Sro 28 Paź, 2015 21:46

200,00 PSY PILNE ADOPCJE . Wsparcie od forum Nasze Nasze" na psy w potrzebie, bardzo trudna sytuacja fundacji. 21.10.2015 przelew.

tu Paula składa podziękowanie

https://www.facebook.com/...?type=3&theater

gkoti - Pią 30 Paź, 2015 22:54

Ojej, a ja dopiero doczytałam tu... jesteście Kochane dziewczynki <3 choc ciut, ciut pomocy, zawsze lżej...
klusia - Sob 31 Paź, 2015 00:35

ja dziś tam dzwoniłam i wiem co jest na cito!!!! podkłady Ola ma jedną paczkę ja jeszcze dokupię i u mnie na osiedlu od sąsiadów żebram kocyki itp. co potrzebne , aby zrobić jedną paczkę i wysłać :)
jabluszko520 - Sob 31 Paź, 2015 14:13

klusia napisał/a:
ja dziś tam dzwoniłam i wiem co jest na cito!!!! podkłady Ola ma jedną paczkę ja jeszcze dokupię i u mnie na osiedlu od sąsiadów żebram kocyki itp. co potrzebne , aby zrobić jedną paczkę i wysłać :)

super <3 :cmok:

klusia - Czw 05 Lis, 2015 23:25

A więć, kupiłam dziś dwie paczki dużych podkładów, dołożyłam dużo podszewek z pościeli i prześcieradeł, a Ola Jutrzenka ( jeszcze się nie zalogowała u nas) jutro dołoży również dwie paczki podkładów i wyśle paczkę !!!! :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo a ja nadal nie zaprzestaje zbierania od ludzi niepotrzebnych ręczników prześcieradeł itp. na solarium ( tam pracuję ) przychodzą różni ludzie i niektórzy coś przyniosą i pomogą zwierzakom :brawo:
Asia i Basia - Pią 06 Lis, 2015 07:47

Dziekuje bardzo za takie pozytywne reakcje. Pozdrawiam serdecznie, dziewczyny na pewno bardzo sie uciesza.
klusia - Nie 08 Lis, 2015 01:42

paczka już poszła :yahoo
klusia - Pią 13 Lis, 2015 18:38

Paczka już doszła :yahoo dzwoniłam i spytałam się ,ale się cieszę :) ))))
jabluszko520 - Pią 13 Lis, 2015 19:14

klusia napisał/a:
Paczka już doszła :yahoo dzwoniłam i spytałam się ,ale się cieszę :) ))))
<3 :cmok:
Miła od Gucia - Sob 09 Gru, 2017 09:00

Witajcie, zbliżają się Święta
pomyślałam, że może sprawimy chwilę radości potrzebującym.
Mamy trochę pieniędzy i moglibyśmy w postaci karmy i innych rzeczy wesprzeć jakieś Schronisko czy też kogoś bardziej potrzebującego. Kogoś komu taka paczka sprawiłaby radość, a jednocześnie byłaby wsparciem.
Może ktoś wśród nas ?

Proszę Was o propozycje i wypowiedzi, jeśli w jakieś sprawie krępujecie się pisać, proszę o kontakt.

Razem z naszym zaprzyjaźnioną hurtownią Netfutter Asią i Pawłem przygotowalibyśmy paczki w postaci karmy i innych akcesoriów.
Paczka zostanie skomponowana w zależności do kogo będzie kierowana, czy do schroniska czy do osoby prywatnej.

Aśka - Sob 09 Gru, 2017 11:48

Ja tak sobie pomyślałam o Alinie. Ona ciągle bidom pomaga i ciągle za hoteliki mają rachunki do zapłacenia...
Miła od Gucia - Wto 12 Gru, 2017 09:08

i się stało,
dzięki Asiu za podpowiedź

Grzieś tam daleko w Zamościu jest ktoś, kto skromnie bez rozgłosu pomaga, ratuje, po nocach jeździ, aby pomoc, aby zwierzę nie cierpiało. Ratuje "bidy" nie ważne czy kot czy pies, trzeba pomóc. I to czyni. Płaci rachunki w gabinetach weterynaryjnych, szuka wsparcia, bywa rożnie, wówczas płaci ze swoich.
Tak taka jest Alinka, nasza Alinka od Bogdana
tak to ta, która wraz se swoją Rodziną przyjęła pod dach nie jednego nie dwa, nie trzy a więcej bassetów, tych ze schronisk, tych umierających na polu. To Ona. Skromna do bólu.

sześć bassetów Aliny

Dlatego ten Mikołaj od Forum Nasze Bassety jest dla Niej. To znaczy dla jej ratowanych zwierząt.
Zapłaciliśmy jedną cząstkę faktury, którą otrzymała za leczenie

w kwocie 308 zł. Rozliczenie jest w moich dokumentach.

To jest nasze wsparcie świąteczne.

Wesołych Świąt Alinko

Aśka - Wto 12 Gru, 2017 14:13

:tanczy:
ElenaJerry - Wto 12 Gru, 2017 17:57

Kochani ja zaproponowalabym swiateczne waparcie dla Moniky-Lacoty. Monika ma wiele adopcyjnych bassetow i naszego bylego forumowego Lilo, co naprawde wymagajacy bassecik. pozdrawiam wszystkich ;)
Miła od Gucia - Wto 12 Gru, 2017 20:57

I ja uważam, że do Ciemnogrodu, do Monikowa powinien zawitać Mikołaj do takiej sfory.
Nigdy nie odmówiła żadnemu bassetowi, zawsze ja mogłam liczyć w sytuacji "bez wyjścia" czy to dom tymczasowy, czy transport.
Adoptowała bassety i pomaga im nadal i mnie także.

SNOOPY, ELEN, MANIA, LILO, TORRES

Poprosimy Mikołaja aby podjechał do tej ferajny

ElenaJerry - Wto 12 Gru, 2017 21:00

:tanczy:
Aśka - Wto 12 Gru, 2017 21:39

Oj tak. Też o Lacocie pomyślałam, tylko że wydawało mi się tak oczywiste, że nie trzeba o tym wspominać 😉
moni - Sro 13 Gru, 2017 12:02

OJ TAK jestem za :tanczy: :tanczy:
Miła od Gucia - Sro 13 Gru, 2017 23:54

dziękuję
Trzeci Mikołaj pojedzie do Rodziny gdzie adoptowano trzy bassety



jak napisała Małgosia
Nasze basseciaki też szczęśliwe. Tak się cieszę, że Zosia nie zazna już zimowego chłodu, Jacuś nigdy nie będzie głodny, Fionusia zostanie ze swoim synkiem Burbulem, a Burbuś może bezkarnie psocić, spać na stole(bo to uwielbia)

a ja dodam
a ja razem z Wami cieszę się całym sercem, dziękuję za adopcje, za serce, za domek. Te bassety już są szczęśliwe juz mają swój dom. One swoje przeszły, Zosia która wyszła z ziemianki jak Małgosia Malgorzata po nią pojechała, i tak by można pisać.... <3

Alina z Bogdanem - Czw 14 Gru, 2017 21:05

Dziękuję Wam serdecznie za wsparcie :) To jest prawdziwy Mikołaj! Nie spodziewałam się, nawet do głowy mi nie przyszło, że taka niespodzianka mnie spotka !!!!!! Zrobiło mi się tak cieplutko na sercu, poczułam,że nie jestem sama z tymi finansowymi problemami. W ubiegłym roku też dostałam pomoc od Was, wtedy dla Pucka... Walczyliśmy wtedy razem z jego chorobą, ale nie udało się :( Teraz biega szczęśliwy za TM.

Faktury wetka jeszcze mi nie przysłała, obiecała zrobić to jutro. Jak ją dostanę, od razu prześlę Bogusi, niech będzie porządek w papierach. Dzięki wielkie raz jeszcze :)
I przepraszam,że tak rzadko tutaj zaglądam. Nie mam po prostu czasu, tyle się dzieje: i moje zwierzęta chorują i tych bezdomnych nie ubywa :(
Kilka tygodni temu nasza Florcia była w bardzo złym stanie, badania wskazują na nowotwór złośliwy rozsiany na wątrobie i śledzionie... Żyłam w strachu z sercem w gardle :( Teraz jej stan polepszył się i tego będę się trzymać !

Miła od Gucia - Czw 14 Gru, 2017 23:23

Florcia tyle bidulka przeszła w swoim życiu
jeszcze z Wami zostanie, gdzie jej będzie lepiej
choć z tego co piszesz to stan jest poważny.
Pozdrawiam serdecznie

Alina z Bogdanem - Pią 15 Gru, 2017 15:56

Bogusia, wysłałam Ci na maila fakturę z przychodni, sama nie potrafię jej tutaj wstawić.'
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim :)

Miła od Gucia - Pią 15 Gru, 2017 22:02

Alina z Bogdanem napisał/a:
Bogusia, wysłałam Ci na maila fakturę z przychodni, sama nie potrafię jej tutaj wstawić.'
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim :)

tak Alinko wydrukowałam i dołączyłam do dokumentów. To wystarczy, dziękuję

Lacota - Sob 23 Gru, 2017 11:21

Dziękujemy bardzo za świąteczne wsparcie.
Akurat jesteśmy w takim momencie, gdzie Wojciech i Elżbieta generują spore koszta, więc tym bardziej wdzięczni jesteśmy :cmok:
Życzymy Wam spokojnych, dobrych świąt <3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group