Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Powitania - Witam z Lublina

Aśka - Czw 31 Mar, 2016 11:43
Temat postu: Witam z Lublina
Witam Wszystkich! Jestem z Lublina. Razem z Mężem jesteśmy miłośnikami bassetów i wszelkich kłapouchych niskopodwoziowych psiaków. Do lutego br mieliśmy naszego ukochanego miksa basseta - niestety weterynarz popełnił błąd przy kastracji i w wieku 3 lat odszedł od nas nagle za TM :( Ponieważ życie bez psa było dla nas nie do zniesienia przygarnęliśmy szczeniaka jamnika, Vincent ma w tej chwili 10 tygodni. Wciąż jednak pragniemy mieć basseta i jak Młody trochę podrośnie będziemy się rozglądać za drugim psiakiem :)
Miła od Gucia - Czw 31 Mar, 2016 12:12

Witaj Joasiu, pamiętam o Was
i ciągle mam w uszach rozmowę z Wami, z Twoim Mężem, sama płakałam.

A bassecik dla Was już gdzieś się kręci, to tylko kwestia czasu
nic na siłę, co ma być to będzie

to basset sobie wybiera człowieka i trzeba mu na to pozwolić.

a to psiaki Joasi Rodziny

RicoSB - Czw 31 Mar, 2016 13:09

Serdecznie witam. Mam nadzieje, że psiak dla Was szybko się znajdzie i więcej nie skorzystacie z pomocy tego Veta. Piękny jamnior :)
Aśka - Czw 31 Mar, 2016 13:56

o nie, tego Veta omijam szeroooookim łukiem... i innych przed nim przestrzegam, bo jak się później okazało to nie jego jedyna taka wpadka - szkoda tylko, że się już po fakcie o tym dowiedzieliśmy :( Jeszcze mi się zdarza płakać z tęsknoty i żalu... mam wrażenie, że ta żałoba nigdy się nie skończy... Na szczęście Vincent nas ciągle rozbawia i pociesza :D
jabluszko520 - Czw 31 Mar, 2016 14:02

witamy na forum, rozgośćcie się :)
Joasika - Czw 31 Mar, 2016 20:36

Witamy serdecznie :mrgreen:

Cieszymy się, że do nas dołączyliście :yahoo

Molly i Gosia - Czw 31 Mar, 2016 22:21

my rowniez serdecznie witamy w klubie :yahoo
gkoti - Pią 01 Kwi, 2016 21:35

Witają i Leniuszki- Leniuch i Blanka z rodzinką :)
Tak mi przykro, straszne... ale wierze, że bassecik juz Was szuka , tak- jak Blaneczka nas znalazła ( oczywiście 5 lat wczesniej przybył Leniuszek).
Cudny maluch <3

Cleopatra - Pią 01 Kwi, 2016 22:02

Witamy serdecznie. Taka niepotrzebna smierc, bardzo wsploczujemy
klusia - Pią 01 Kwi, 2016 23:52

Witamy Beta i Klusia my jesteśmy od roku i bardzo żaluję że od roku ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:))))) Miło nam :yahoo
Aśka - Sro 04 Maj, 2016 23:29

od poniedziałku Vincent ma towarzyszkę, 7 tygodniową sunie mieszańca. Dwa szczeniaki w domu, jeden 3,5 miesiąca (Vincent) i drugi 7 tygodni (Rozi) - ja to chyba lubię wyzwania... ;) całe szczęście, że jest ciepło na dworze, przynajmniej o 6 rano nie jest tak zimno i w pidżamie da się na gródek wyskoczyć :buha:
Miła od Gucia - Czw 05 Maj, 2016 10:34

fajnie, że kolejny piesek znalazł dobry domek
<3

Aśka - Czw 05 Maj, 2016 11:23

Troszkę fotek dorzucę ;)
Miła od Gucia - Czw 05 Maj, 2016 11:54

słodkości
niech się zdrowo chowają, powodzenia

Marynia - Czw 05 Maj, 2016 19:20

Ślicznoty dwie <3 <3 <3
Lacota - Pią 06 Maj, 2016 07:45

Świetne <3
Ja mam słabostkę do jamników.
Nawet miałam jednego z ,,odzysku"
To był unikatowy na tamte czasy jamnik marmurkowy,
albo tygrysi. Kto jak woli.
Jejku jak on mi życie organizował.
Był bardziej wymagający niż stado bassetów.
No, ale mojego pierwszego basseta wychował.

Aśka - Pią 06 Maj, 2016 22:51

fakt, jamniki są strasznie specyficzne ;) wredne i kochane zarazem ;)

Słodziaki z moich to są jak śpią ;) Ale jak nie śpią to czasami nie wiem czy się bawią czy chcą się zagryźć na śmierć ;) ale jedno za drugim leci w ciemno hehe. Vincent nic nie gryzie, szybko się nauczył, że nie wolno, za to mała nadrabia za dwa szczeniory.. czepia się wszystkiego... Ale wreszcie mam pierwszą przespaną noc za sobą odkąd Vincenta wzięliśmy - w nocy budził mnie piszczeniem... zawsze... A one już się tak do siebie przyzwyczaiły, że przy łóżku w jednym kojcu przytulone do siebie śpią całą noc - tfu tfu - żeby nie zapeszyć ;)

Aśka - Pią 17 Cze, 2016 10:35

Rozi wczoraj skończyła 3 miesiące, a Vincent jutro kończy 5 miesięcy ;)
madziaa - Pią 17 Cze, 2016 11:59

Słodkie dzieciaki <3
Aśka - Sro 14 Wrz, 2016 23:13

Dzieci jak to dzieci, szybko rosną ;) Vincent ma już prawie 8 miesięcy, a Rozi 6 miesięcy :D

Załączam fotki :)

jabluszko520 - Czw 15 Wrz, 2016 07:18

Czym ty ich "pastujesz", ze sie tak błyszczą? :D
zojka - Czw 15 Wrz, 2016 07:38

Ale rozrabiają!!!
Rozniosły Ci już chałupę, czy jeszcze coś się ostało? :mrgreen:

Aśka - Czw 15 Wrz, 2016 10:09

One tak sie świecą od głaskania! hehe 😉 No i chyba karma robi swoje. Daje im Taste of Wilde Pacyfic Stream sucha i czasem dla "rozluźnienia" puszki Dolina Noteci.


Chałupy jeszcze nie rozniosły, ale ogródek tak... Co dziwne robią we dwa mniej szkód niż jeden Bobber robił 😉 no ale on był przecież w połowie bassetem no i jako jedynak sie nudził... 😁

zojka - Czw 15 Wrz, 2016 12:23

W czasie, kiedy nie chciałam rozmawiać o przyjęciu basseta, ba! nawet nie chciałam o nim myśleć, Pietrek namawiał mnie na jamnika.
Jako koronny argument podawał ich niewiarygodną skuteczność w walce z kretami :roll:

Niechętnie podjęłam temat, bo byłam przekonana, że nam się trafi jamnik, który będzie się kretami brzydził.
A poza tym latoś tego roku krety się od nas wyniosły.
Jednak opcja jamnior w mojej głowie była.

Kiedy do domu przyszła Amelka krety powróciły :evil:
Amelia uwielbia tarzać się w kretowiskach :mur:

besta - Czw 15 Wrz, 2016 12:31

Oj Zojka Zojka ty sie ciesz , że tarza się w kretowiskach, naprawde mogłaby o wiele gorzej wybrać....a ty narzekasz :evil:

Swoją drogą czarnuchy błyszczą jak wypolerowane....

zojka - Czw 15 Wrz, 2016 13:12

besta napisał/a:
Oj Zojka Zojka ty sie ciesz , że tarza się w kretowiskach, naprawde mogłaby o wiele gorzej wybrać....a ty narzekasz :evil:

Swoją drogą czarnuchy błyszczą jak wypolerowane....


Myślisz o tym, że mam szczęście, bo zamiast kretów mogły się wprowadzić na przykład krowy?
:buha:

Aśka - Czw 15 Wrz, 2016 13:48

no właśnie mi się trafił jamnik który nie tępi kretów i nawet dołów nie kopie... za to Rozi nornice jedną już złapała i poluje na kreta, który się własnie pokazał po długiej nieobecności :D niestety skutkiem jej polowań są dziury i trzeba uważać, żeby sobie nogi nie skręcić na trawniku...
Aśka - Czw 15 Wrz, 2016 13:49

zojka napisał/a:

Myślisz o tym, że mam szczęście, bo zamiast kretów mogły się wprowadzić na przykład krowy?
:buha:


:haha:

Miła od Gucia - Czw 15 Wrz, 2016 16:09

Asiu
założyłam Ci temat dla Ciebie i Twoich psiaczków
tam możesz opisywać swoje, Wasze historie zapraszam

http://forum.bassety.net/...p=163770#163770

besta - Czw 15 Wrz, 2016 16:25

zojka napisał/a:
besta napisał/a:
Oj Zojka Zojka ty sie ciesz , że tarza się w kretowiskach, naprawde mogłaby o wiele gorzej wybrać....a ty narzekasz :evil:

Swoją drogą czarnuchy błyszczą jak wypolerowane....


Myślisz o tym, że mam szczęście, bo zamiast kretów mogły się wprowadzić na przykład krowy?
:buha:



Noooooo 8) . Bo takich np nosorożców u nas na wolności nie uświadczysz.
Ale taki kompistownik też daje niezły efekt- wiem o czym mówię :zly:

Aśka - Czw 15 Wrz, 2016 17:21

Miła od Gucia napisał/a:
Asiu
założyłam Ci temat dla Ciebie i Twoich psiaczków
tam możesz opisywać swoje, Wasze historie zapraszam

http://forum.bassety.net/...p=163770#163770


Dziękuję! 😊


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group