Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Mój basset - FELEK, Fuks i Luka u Martyny

Miła od Gucia - Pon 09 Kwi, 2018 10:24
Temat postu: FELEK, Fuks i Luka u Martyny
Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie dodał(a) nowe zdjęcia

Najprawdziwszy Basset Hound.
Do adopcji po pokryciu kosztów operacji (kastracja + przepuklina) i oczywiście przejściu procedury adopcyjnej.
Zachęcamy osoby znające się na rasie.

https://www.facebook.com/...579606562137720














https://www.facebook.com/...WWDw154bFnrt2uE

ElenaJerry - Pon 09 Kwi, 2018 13:22

piekny piesek, sportowy, pewnie szybko znajdzie domek.
Miła od Gucia - Czw 12 Kwi, 2018 08:51

i co nie ma chętnych na adopcję, tyle osób się starało o Rysia, wysłałam Państwu informacje o tym basseciku.
Miła od Gucia - Czw 12 Kwi, 2018 09:38

Kochani, o co chodzi, nikt z nas naprawdę nie jest zainteresowany adopcją tego basseta. Nie będziemy go brać na tymczas, żeby mu nie fundować, traumy związanej z transportem, poznawaniem nowych ludzi i potem kolejnej Rodziny. Dla niego najlepszych rozwiązaniem jest na już NOWA RODZINA. Dlaczego nikt nie pyta, chodzi o koszty ?
czy chodzi o to, że ciut nie basseci ?
Piszcie i dzwońcie do mnie
wyjasnię, pomogę
CZY ON NIE ZASŁUŻYŁ NA SWOJE MIEJSCE TAK JAK KAŻDY NASZ BASSET
TEL. 694 409 059

Lacota - Czw 12 Kwi, 2018 20:39

Ja Ci dam Miła ,,ciut nie basseci" :P
Basseci jak każdy inny z naszych bassetów. Cudny i bez wątpienia zasługuje na najlepszy domek na świecie.
I bardzo dziękuję Ci za tego posta. Mnie też to często zastanawia jak to jest, że po jednego kolejki się ustawiają, a inny zupełnie niewidzialny jest. Ostatnio Ryszard miał takie branie, a jednocześnie Paris była do adopcji i tutaj zainteresowanie było mniejsze. Jednak wszystkie bassety przebił Lilo. O niego w ciągu roku zapytała tylko, a może aż jedna osoba!
I na tym skończę juz bo...bo tak będzie dobrze.

Aśka - Pią 13 Kwi, 2018 09:20

Aż trudno uwierzyć, że nikt nie pyta, przecież jest piękny!. Ma figurę taką jak bassety na początku XX wieku miały ❤
Miła od Gucia - Pią 13 Kwi, 2018 12:01

Już, już pytają
wstawiłam w swoim profilu, już rozmawiamy
Jestem w kontakcie z Panią Magdą ze Schroniska
i pomagam ile mogę, aby wybrać domek najlepszy z najlepszych

W związku z tym, że jest opłata za kastrację i operację przepukliny 300 zł na rzecz schroniska

w Waszym imieniu zadeklarowałam wsparcie finansowe od forum 200 zł, a 100 zł Adoptujący

Miła od Gucia - Pon 30 Kwi, 2018 21:42

Kochani w imieniu Martyna Kocik i Jej Rodziny informuje, że Kierownictwo Schronisko wybrało Jej domek dla basseta.
Bassior ma teraz na imię Felek.
Ja od siebie dodam, że dom Martyny to dom basseci, bassety jej towarzyszyły długo, obecnie ma inne psiaki z którymi Felek się zaprzyjaźnia.
Martyna czekała na basseta, już wcześniej wysłała ankietę i była w słynnym kajciku.
Życzymy powodzenia i w imieniu Nasze Bassety bardzo dziękujemy za domek dla tego ujmującego za serce basseta













Miła od Gucia - Nie 13 Maj, 2018 22:33

Felek pokazuje różki
młodzieniec, ale Martyna i Rodzina pracują nad chłopakiem
z psami domowymi Fuksem i Luką też adopcyjną
dogaduje się




Miła od Gucia - Wto 22 Maj, 2018 13:36

Felek basset adopciak i adopcyjna Luka

Felek jaki szczęśliwy, unurany, a łapy hi hi


w kolejności Felek, Fuks i Luka
co za miny



spanko wspólne


Miła od Gucia - Czw 14 Cze, 2018 23:34

FELUŚ zadomowiony
na zdjęciach zmokła kura po kąpieli



ładny dziadyga <3

madziaa - Pon 25 Cze, 2018 10:58

To wspaniałe czytać jak kolejna cudna biedula znajduje kochający dom i takie wyjątkowe towarzystwo
Miła od Gucia - Sro 31 Paź, 2018 23:15

Felek jeszcze czorci
Ale jest przekochany
Ma cudowną Rodzinkę

Jadą


Miła od Gucia - Czw 13 Gru, 2018 22:24

Felek, jak Felek
ale jak widać grzeczny też potrafi być.
Pewnie na Mikołaja czekają.


Miła od Gucia - Pon 25 Mar, 2019 21:42

Dziś pozdrowienia od FELKA, schroniskowy adopciak, trafił do super Rodziny i ma do towarzystwa Fuksa i Lukę. Pańciostwo jest bardzo odpowiedzialne, ale jak oni to robią, że psy czekają na sygnał, to nie wiem. Pozdrowienia dla Was. Dziękujemy za domeczek i pełne miseczki :)

Felek



Turyści



odpoczynek


jemy czy nie jemy







ElenaJerry - Wto 26 Mar, 2019 15:58

fantastyczne z tym jedzonkom. moja labcia Bruklyn tez czekala, Tare chyba bym nauczyla, ale po co kiedy wiem ze Jerrego nie naucze :mrgreen:
Miła od Gucia - Czw 25 Lip, 2019 22:10

Dziś pozdrowienia od adopcyjnego FELKA (ja takich wspomnień od adopciaków mam w zanadrzu dużo, ale będę Wam stopniować, codziennie jedna Rodzina hi hi).
Pamiętacie FELKA, basseta ze schroniska Magdalena B. Martyna z Andrzejem mieli i mają wyżła Fuksa i labladorkę Lukę i kogo im brakowało do kompletu, ano basseta. To była bardzo przemyślana adopcja i jak teraz widać, jakże udana Martynko Andrzeju ukłony w Waszym kierunku - dziękujemy, bo Felek znalazł swoje miejsce, a jak zobaczycie na zdjęciach jego przyjacielem jest Fuks, nie rozstają się.
Pozdrawiamy Was cieplutko i serdecznie.








klusia - Nie 28 Lip, 2019 00:35

:yahoo :yahoo :yahoo <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Miła od Gucia - Pon 27 Sty, 2020 21:25

FELEK adopciak schroniskowy z Rodziną pozdrawia.
Pamiętam ten czas adopcji, długich rozmów z Martyną Martyna K., Andrzejem Andrzej W. Adopcja to odpowiedzialność, pies jest zdany na nas, nie zawsze rozumie zmiany i nie zawsze jest potulny od razu, trzeba czasu, pracy, a w przypadku basseta miłości. Uwierzcie mi, są trudne bassety, ale to nie one są winne, to przez nas ludzi, one wołają o pomoc swoim zachowaniem. Dobra rozpisałam się a ma być o Felku. Martynka pisze:
Felek zaaklimatyzował się w stadzie już w pełni, jest bardzo aktywny i otwarty na nowe bodźce i sytuacje, wciąż podejmuje próby przejęcia przywództwa, ale regularnie studzimy jego zapędy. Ponadto najstarsza sunia Luka swoim "urokiem osobistym" i stanowczością charakteru nie daje mu się rozpędzić w wybrykach. Felek doskonale czuje się podczas długich spacerów, jest zdyscyplinowany i przyjazny wobec ludzi i innych psów. Od kilku miesięcy spaceruje luzem w terenie leśnym, starając się nadążyć za swoim idolem Fuksem albo Melodią (chart polski), do której zapałał gorącą miłością niestety nie odwzajemnioną 😉 Na szczęście jamniczka Zuri i znajdka Mania, które dopełniają skład stada córki Andrzeja -Karoliny, chętnie podejmują zabawy.
A teraz porcja obrazowa, filmy, zdjęcia. Wielką rozkosz budzą we mnie zdjęcia Fuksa z Felkiem, cudowna z nich para.








































ŁucjaLuna - Wto 28 Sty, 2020 20:55

Z takim stadkiem i wózkiem....podziwiam. Ja ledwo radzę sobie z moim jednym "potworem" :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group