Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Czw 02 Lut, 2023 22:22
BELLA u Moniki w trakcie leczenia, niedowład
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 31 Gru, 2021 19:52   

Bella się rehabilituje. Jeszcze trzeba wytrwałości i dalszej rehabilitacji. Są efekty.
Ani przez moment nie żałujemy decyzji o operacji.Dla tych oczu warto było.
KOSZT OPERACJI, POBYTU W KLINICE I wszystkiego co się z tym wiąże to 18.298,74. W tym Bardzo drogie stabilizatory. Bella jest tego warta. Monika nie zaprzepaści dzieła doktora. Teraz jeździ z nią na rehabilitację. Za dwa tygodnie kontrola w klinice.
Bella dziękuje całej społeczności basseciej i innym wspierającym. Wy wszyscy macie swój udział we wsparciu Belli.
Fakturę opłaciłam z Waszych darowizn, z 1%, z bazarków, z darowizn innych, z licytacji zlotowej. Wszystkim Wam dziękujemy.
Szczęśliwego Nowego Roku
Bella operowany przez Jacek Mederski Klinika Weterynaryjna Verum Grudziądz najnowsza wiedza weterynaryjna

Film

https://www.facebook.com/...031580140907339
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 01 Sty, 2022 20:06   

Wydaje się, że kwota jest duża, tak, ale proszę mieć na uwadze, że bardzo drogie były stabilizatory i to, że BELLA była w Klinice ponad dwa tygodnie, w tym czasie też tam rehabilitowana.

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022 00:16   

7 stycznia Bella odwiedziła ponownie Klinika Weterynaryjna Verum Grudziądz najnowsza wiedza weterynaryjna.
Bella trafiła do nas ze stanem zapalnym, ropnym zębów, z wiadomych względów nie można było nic wcześniej robić, dlatego wyznaczono termin usunięcia tych ropniaków na czwartek 13 stycznia na godz. 13.
W międzyczasie Monika cały czas z Bellą jeździ na rehabilitację i to daleko od domu zamieszkania.
Jest coraz lepiej, to niesamowite, naprawdę jak Bella stanęła na nogi, łapinki kochane.
Jak pisałam wszystkie pieniądze wykorzystałam na opłacenie faktur za operację. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dalej Bellę wspierać, będziemy wdzięczni, bo nasze konto mamy prawie zerowe.


a tu finanse.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=6682

tu jest film

https://www.facebook.com/...054627801517259

jeszcze wstawię zdjęcia, coś mi teraz serwer odmawia posłuszeństwa
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022 10:57   

no w końcu się udało, oto i Bellunia w drodze do kliniki i po zmianie opatrunku





pozdrawiamy
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 13 Sty, 2022 21:49   

Dziś Bella miała zabieg usunięcia 3 zębów i zrobienia porządku z resztą. Pani Doktor Daria Klinika Weterynaryjna Verum Grudziądz najnowsza wiedza weterynaryjna zajęła się troskliwie i fachowo pyszczkiem Belli, który wyglądał jak na zdjęciach.
Jak tylko Bella sobie pozwoli zrobić zdjęcie pokażemy Wam jak wygląda teraz, to za parę dni.
Dziewczyny niedawno dojechały do domu, Bella bardzo obrażona na Monikę. Pani Dr @Darii bardzo, bardzo dziękujemy
Kochani wpływają od Was Darowizny, za co z całego serca dziękujemy - dla Belli, jak tylko dostaniemy fakturę wszystko uzupełnię, Wasze Darowizny i Wydatki ❤.

https://www.facebook.com/...95184102213/...













_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 15 Sty, 2022 22:46   

Potwierdzam Darowizny dla Belli

Bez zwrotu kosztów - transport Belli Warszawa - Grudziądz Marzanna Wydział Filozofii
1.000 zł - Lucyna Sado
500 zł - Jovita Gajewska
50 zł - Luk Asz
100 zł - Małgosia od Bombajka Gosia Samosia Samosia
100 zł - Rafał Januszewski
100 zł - Renata Starnawska
200 zł - Marzanna Fijałkowska
100 zł - Kasia Jka
402,50 zł - Bozena Tieszen
100 zł - Kasia Jka
400 zł - Roksana Roxy Roksana i Marcin N.
60 zł - Beata Zalewska Jaroszewska
150 zł - Jola Ignatowicz
200 zł - Tofik i Lenka

100 zł - Marta Mark. od Ciapciuszka
100 zł Małgosia Grzy.od Fini
30 zł - Beata Jarosz. od Duli
50 zł - ŁukAsz
40 zł - Marta Masaj.
100 zł - Jacek i Ania od Zondy
150 zł - Paweł Kow. - Uszesa
20 zł - Kasia Marc.
219,35 - Elena Mores.
150 zł - Michał Wawrz. od Tekli i Rabii20 zł - Beata Pek. od Klusi
100 zł - Rafał Zieli.
Kochani, Darczyńcami dla Belli jesteście wszyscy, biorący udział w Bazarkach, Wstawiający rzeczy na Bazarki, Zasilający Konto Bassecie, WSZYSCY, którzy z nami jesteście, wspieracie także dobrym Słowem, Każdemu razem i z osobna WIELKIE DZIĘKUJĘ.
Lekarzom, Rehabilitantom, Wszystkim, którzy mnie leczą, Którzy się o mnie troszczą.
DZIĘKUJĘ ZA DOM - Mój dom - Dziękuję Mamusiu Moniko<3


Wydatki:
18.298,74 - operacja w tym stabilizatory, pobyt w klinice, badania, rehabilitacja. ZAPŁACONE


Teraz czekam na fakturę za operację zębów.




_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 26 Sty, 2022 21:27   

Informuję, że kolejna faktura Nr 21/01/2022 za wizytę kontrolną i sanację ząbów i czyszczenie na kwotę 932,79 została zapłacona w całości z Waszych Darowizn. Dziękujemy z całego serca. Daliście Belli życie, drugie życie. Teraz rehabilitacja, rehabilitacja, niebawem Mama Monika podeśle Wam więcej fotek, abyście się nacieszyli szczęściem Belli.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2022 22:50   

BELLA Księżniczka Moniki.
Bassetka wyjątkowa, adopcyjna z niedowładem. Brak czucia głębokiego, Bellę przejął pod skrzydła medyczne od nas Pan Doktor Jacek Mederski Klinika Weterynaryjna Verum Grudziądz najnowsza wiedza weterynaryjna. W grudniu operował, Bella chodzi. Dziękować nie przestaniemy, 7 godzin operacja trwała. Monika zakochana w Niej po uszy, ale nie jest łatwo, długa rehabilitacja, wyjątkowa opieka nad Bellą, zaangażowanie Moniki ogromne i pełne miłości. Ja nie jestem nigdy w stanie opisać, całego zaplecza, z reguły się pisze jest fajnie, ok. Ale uwiercie mi, to ogromna praca. Monika bez względu na wynik operacji, podjęła decyzję o przejęciu Belli. Jej zaufałam od razu, wiedziałam, że nikt inny nie zaopiekuje się Bellą tal jak Monika, jak wcześniej zajęła się Lilutem, którego historia podoba.
Jak słucham głosu Moniiki na filmach, jest w nich tyle ciepła, tyle miłości, aż Jej napisałam, „do mnie nigdy tak nie mówisz” hi hi.

tu są filmy

https://www.facebook.com/...217652387340634

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15