Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Miła od Gucia
Wto 06 Lis, 2012 13:18
Kto tu rządzi...
Autor Wiadomość
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010 12:08   Kto tu rządzi...

Witam
Mam na imię Krzysztof i jestem pomysłodawcą, założycielem i administratorem tego forum.
Wszystko zaczęło się w 2000 roku od mojej pierwszej bassetki Lady Eldorado Nefer dla której założyłem stronę www - Nasze Bassety. Do mojej bassetki dołączyły inne tworząc pierwszy basseci portal tematyczny, który z kolei drogą ewolucji przekształcił się w to największe (chyba) bassecie forum w kraju ( a może nie tylko ;) ).



Jak na każdym forum i tu obowiązuje regulamin i pewne zasady - o których niżej. Jest też grupa osób zarządzających forum, które w tym temacie się Wam przedstawią.
O sobie powiem tylko, że jestem bardzo wyrozumiały w stosunku do forumowiczów, ale nie znaczy to, że nie można mnie wyprowadzić z równowagi :mrgreen: Interesuję się wszystkim po trochu, a najbardziej nowościami technicznymi, strzelectwem no i oczywiście zwierzętami - poza bassetem mam w tej chwili również królika i spore akwarium z rybkami, a miałem chyba wszystko co można normalnie w domu hodować (poza gadami, których żona nie trawi).
Mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie na tym forum, gdzie można pogadać w zasadzie o wszystkim - byle się trzymać odpowiednich działów i tematów. Ale o tym to już szczegółowo poczytajcie w prawach i obowiązkach oraz regulaminie forum.
Pozdrawiam
Krzysiek.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Prawa i obowiązki moderatorów.

1. Moderator MUSI być bezstronny.
2. Moderatorzy posiadają wszystkie uprawnienia zwykłych użytkowników.
3. Moderatorzy mają prawo do blokowania i odblokowywania tematów.
4. Moderatorzy mają prawo przenoszenia tematów do innych kategorii w celu poprawienia spójności poruszanej na danym forum tematyki.
5. Moderatorzy mają prawo dzielenia wątków na części.
6. Moderatorzy mają prawo kasowania postów innych użytkowników.
7. Moderatorzy mają prawo edycji cudzych postów, (choć zaleca się unikanie takich posunięć). Fragmenty edytowane przez moderatora powinny być wyróżnione.
8. Moderatorzy mają obowiązek przestrzegać regulamin w sposób szczególnie rygorystyczny, ponieważ ich zadaniem jest dawać przykład innym użytkownikom.
9. Moderatorzy mają obowiązek czuwać nad porządkiem panującym na forum, oraz interesować się publikowanymi treściami intensywniej niż zwykli użytkownicy.
10. Moderatorzy powinni służyć radą i pomocą w użytkowaniu forum niedoświadczonym użytkownikom.
11. Moderatorzy mają prawo udzielać ostrzeżeń użytkownikom naruszającym regulamin forum lub zasady netykiety - ostrzeżenia mogą być cofnięte przez moderatora który udzielił ostrzeżenia lub administratora w przypadku poprawy zachowania ukaranego forumowicza.
12. Moderatorzy mają pierwszeństwo przy kontaktach z administratorem, a ich opinie są szczególnie brane pod uwagę przy wprowadzaniu zmian na forum.
13. Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.
14. Moderatorzy powinni ściśle współpracować z administratorem i w ramach forum podporządkowywać się jego decyzjom.
15. Moderatorzy powinni zabiegać o zwiększenie popularności swojego forum.
16. Moderatorzy nie mają obowiązku publicznego informowania o zastosowaniu sankcji ani tłumaczenia się z podjętych działań, powinni jednak odpowiadać na prywatne wiadomości wysyłane do nich w sprawach dotyczących ich działań na forum.
17. Moderatorzy mają obowiązek przenosić całe wątki lub wydzielone ich fragmenty (tworząc nowe wątki) do odpowiednich działów jeśli są niezgodne z tematyką działu (kategorii), a wszystkie niespełniające regulaminu posty oraz tematy zamknięte przenosić do działu "Usunięte i zamknięte" widocznego tylko dla nich. Pojedyncze posty nie zgodne z regulaminem lub tematem będą usuwane całkowicie z forum.
18. O tym, kto zostanie moderatorem decyduje administrator. Aby zostać moderatorem należy przestrzegać regulaminu i pomagać przestrzegać go innym, udzielać się w dyskusjach, pisać mądrze i na temat. Należy też zgłosić chęć zostania moderatorem administarcji forum.

Prawa i obowiązki administratora merytorycznego.

1. Administrator merytoryczny MUSI być bezstronny.
2. Administrator merytoryczny ma wszystkie uprawnienia zwykłych użytkowników oraz moderatorów.
3. Do podstawowych praw i obowiązków administratora merytorycznego należy dbałość o zawartość merytoryczną forum oraz rozstrzyganie sporów między użytkownikami i moderatorami.
4. Administrator merytoryczny jest nadrzędną władzą nad moderatorami, może udzielać praw moderatorskich użytkownikom forum i w porozumieniu z administratorem głównym je odbierać, aktywuje nowych użytkowników i może ich również usuwać w uzasadnionych przypadkach.
5. Administrator merytoryczny nie zajmuje się w żadnej kwestii stroną techniczną forum, jego strukturą i funkcjonowaniem. Wszelkie uwagi techniczne należy kierować do administratora głównego forum.

Prawa i obowiązki administratora forum.

1. Administrator forum ma wszelkie uprawnienia na forum.
2. Do jego obowiązków należy przede wszystkim dbałość o sprawne funkcjonowanie forum od strony technicznej, tworzenie i zmienianie na wniosek moderatorów i administratora merytorycznego struktury forum, a w szczególnych przypadkach na ingerowanie w sprawy merytoryczne.
3. Administrator posiada "klucze od zaplecza" forum i "wyłacznika głównego" z których może skorzystać bez uprzedzenia w sytuacji gdy zajdzie taka konieczność (awaria, przebudowa forum, backup itp).
4. Administrator jest władzą nadrzędną na forum - skargi użytkowników przyjmuje tylko w przypadku gdy niższe instancje nie zareagują w odpowiedni sposób na wydarzenia na forum. Administrator nie ma obowiązku odpowiadać na każdą wiadomość od użytkownika - może od razu przystąpić do działania.
5. Od decyzji administartora nie ma odwołania.
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Nie 18 Lis, 2012 00:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010 12:40   


Witajcie,
mam na imię Bogumiła, mój nick forumowy to „Miła od Gucia”
Od 8 lat jestem zaprzyjaźniona z bassetami i ich rodzinami.
Mój basset ma na imię Gustaw, odszedł za Tęczowy Most, teraz mieszka ze mną Flipa

Jestem administratorem merytorycznym,


Uwielbiam długie spacery, wyjazdy do lasu. Interesuję się psychologią, poszukuję sposobu na szczęśliwe życie. Jestem optymistką. Lubię nowe wyzwania, nie boję się nieznanego. Unikam rutyny. Interesuję się rozwojem osobistym i wszystkim co dotyczy pozytywnego myślenia, aby osiągać cele i spełniać marzenia, nie pozostając obojętną na krzywdę ludzi i zwierząt.

Zapraszam na nasze forum.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16