Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Nie 26 Wrz, 2010 22:23
BELLFORD
Autor Wiadomość
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Gru, 2005 16:12   BELLFORD

to sa zdjecia bellforda nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :P znaczy sie nas :P ...
















Mam nadzieje ze sie wam spodobał mój bellford :P hehe pozdro for all ...
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Sro 22 Lut, 2012 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Gru, 2005 17:44   

Witaj Czarku ponownie,
fajnie, że można Bellforda w końcu zobaczyć.
A ta piegowata morda na schodach - super się prezentuje :lol:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 16 Gru, 2005 20:29   

A jakiej muzyki słucha Bellford ? Jakżesz byśmy mogli Ciebie zapomnieć, tylko dlaczego się nie odzywałeś tak długo. Zdjęcia śliczne, to znaczy Bellford jest ładniutki i widzę, że podobnie jak nasze wszystkie psiaki, urzęduje po całym domku i po kanapach. To jest to.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Gru, 2005 22:42   

hehe róznej słucha muzy ... ale była jakas taka piosenka co reagował jak ja usłyszał ale juz nie pamietam jaka to była ;) ... a mnie nie było tak długo bo jakos nie miałem czasu wchodzic , wiecie ostatnia klasa gimnazjum musze jakos sie postrac o dobra srednia i zeby napisac dobrze egzamin (strasznie sie go boje) , mam nadzieje ze jakos to wyjdzie ...
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 16 Gru, 2005 22:44   

To miło słyszeć, że się uczysz i się starasz, będziemy trzymać kciuki za Ciebie.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Gru, 2005 22:47   

nie pomyslcie sobie ze jestem jaki kujon albo cos :P hhe heh bo tak nie jest .... poprostu musze sie chodx troszke uczyc zeby przynjemniej miec te 4 ;)
 
 
pauluś
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 15:52   

heh :D No to miłego Zaqwania :P ja mam dopiero egzaminki za rok :P a bellford jest śśśliiiczny :D pozdrowienia
 
 
Klaudia i Mimi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 16:03   

rzeczywiscie jest uroczy :) moja Mimi tez juz strasznie urosla, postaram sie w najblizszym czasie wrzucic pare fotek, bo rowniez z braku czasu ostatnio zaniedbalam forum, tyle ze nie przez gimnazjum tylko studia... niestety :cry:
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 20:28   

mam nowe zdjecie bellforda mam nadzieje ze sie spodobaja ;) ... pozdro









Pozwoliłem sobie przenieść fotki tutaj.
Admin
 
 
Marcik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 21:22   

Jak dla mnie Bomba :) Belford ma genialnie opadającą czapeczke na oczy :D I do tego Pieguski...kurcze...jak nie Kochać bassetów? Piękny jest Belford :) A na tym drugim zdjęciu to to przerażenie w oczach to z jakiego powodu? ;) Pan Kiełbasą straszy :lol: hehe... :)
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 22:18   

Z tego co widzę, to on upatrzył sobie schody, ciągle po nich buszuje, albo się wyleguje. Śliczne zdjęcia. A razem wyglądacie uroczo.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006 09:22   

hehe a dziekuje :P , kurna musialem go podniesc a musze stwierdzic ze nie jest tal latwo bo sie troszke wyrywa :P ... a co do schodów to wlasnie On lubi tam lezec :D , moze wiecie czemu ??;]
 
 
Klaudia i Mimi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006 09:26   

kazdy basset ma swoje ulubione miejsce do lezenia i obserwowania z niego swiata, znam basseta co uwielbia parapet, Mimi ukochala sobie miejsce pod biurkiem na ktorym stoi komputer, szczegolnie jak ja siedze przy biurku :)
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006 10:42   

hehe bellford kiedys tez lubil wchodzic na parapetet ale odsunelismy kanapeee i juz nie ma jak wejsc :P ... pod biurko to np. uciekaa jak cos zpsoci albo cus :P i nie pozwala aby ktos go z tamtad wyjol :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12