Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Czw 06 Sty, 2011 22:22
znalazłam basseta - Zalesie Górne/zguba wróciła do domu
Autor Wiadomość
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 13:28   znalazłam basseta - Zalesie Górne/zguba wróciła do domu

Witam
W dniu 23.12.2010 znalazłam basseta pomiędzy miejscowościami Zalesie Grne i Ustanów. Błąkał się środkiem drogi. Objechałam okoliczne sklepy, ale nikt nie wiedział czyj może to być piesek.
Jest bardzo grzeczny, posłuszny. Maści trikolor z przewagą czarnego. Bardzo tęskni za Właścicielem.
Zrobiłam kilka zdjęć psiaczka.
Może ktoś będzie mógł pomóc mi w odnalezieniu Właściciela.
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Czw 06 Sty, 2011 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 13:38   

Matko jaki wysyp bassetów w okresie świątecznym

Wklej proszę zdjęcia, jeśli masz problem wyślij mi na emaila
Rozumiem, że basset jest u Ciebie - tak ???
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 13:43   

Tak, jest u mnie. Nie miałabym serca zostawić go na tej drodze.
Cały czas się łudzę, że tylko się zgubił i ktoś go szuka.
Zdjęć nie mogłam wkeić, więc wysyłam na maila.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 14:01   


_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 14:02   

Po moich wielu ogłoszeniach dostałam przed chwilą maila, że blisko miejsca gdzie go znalazłam taki pies zginął. Podobno uciekł 20.12.
Dam znać jak zakończyła się sprawa.
 
 
alexis1983 
Ola od Rajzy



Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 215
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 15:34   

Trochę chudy jak na basseta, który ma "dobrego" właściciela... Dawaj znać jak się sprawa wyjaśni...
 
 
 
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 15:40   

Poprosiłam ludzi, którzy się ze mną skontaktowali o zdjęcia pieska (napewno mają) i otrzymałam fotki innego psa.
Pies podobno zginął 20.12, ja go znalazłam 23.12. Gdyby był to mój pies to chyba bym oszalała przez tak długi czas.
Na razie jest cisza, więc mam dziwne podejrzenia.
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 16:23   

Chudzinka z niego :roll: A mordę to ma podobną do naszego. Ma tatuaż?
_________________
Luiza
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 16:30   

Przecież właściciele muszą mieć jakąś książeczkę zdrowia, znać jakieś cechy szczególne psa, może czip, tatuaż. Bądź ostrożna, bo to coś nieciekawie wygląda.
A on miał jakąś obrożę ?
 
 
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 16:32   

Niestety nie miał obroży. Idziemy dzisiaj do weterynarza, może ma czip. Chociaż wątpię.
 
 
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 19:30   

Wróciliśmy od weterynarza. Czipa nie ma. Weterynarz stwierdził, że jest to młody psiak. Ludzie, którzy twierdzili, że jest ich to jacyś naciągacze. Trzeba się strzec. Człowiek szuka właścicieli albo dobrego nowego domu i do konca nie wie co się może zdarzyć.
 
 
zuza i gabi 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 1726
Skąd: poznan
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 21:26   

Kurcze może się jeszcze znajdą prawdziwi właściciele tego biedaka,może nie wiedzą jak szukać i gdzie :sad:
W mojej miejscowości w czasie ostatnich dwóch świąt uciekły aż 4 psy,a to dlatego ,że dzieciaki wieczorami odpalają petardy i psy się boją, :sad: wiszą porozwieszane ogłoszenia i chyba na tym się kończy szukanie,są ludzie którzy nie wiedzą o takim forum i że tu może czekać ich pupil :sad:
A swoją drogą to nie rozumiem jak można się podszywać pod właścicieli psa,wychodzi na to,że handlarze bacznie obserwują takie fora,i tylko czekają na okazję :sad:
_________________
Zuza, Gabi, cavalierka Fiona oraz koty Filemon i Miłka
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Gru, 2010 20:23   

Choroba, Zalesie to niedaleko Piaseczna.Nie jest to żaden z "moich" okolicznych bassetów, bo bym wiedziala, my się tu wszyscy znamy. Popytam u mojej pani wet, może ona coś wie.
 
 
Kajka93 

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Gru, 2010 09:01   

Słuchajcie, niestety nikt (poza oszustami) nie odpowiedział na moje ogłoszenia. Pokusiłam się nawet i pojechałam wczoraj tam gdzie go znalazłam. Myślałam, że może gdzieś wiszą ogłoszenia i ktoś go szuka. Niestety nic nie znalazłam. Muszę zacząć szukać mu nowego domu. Piesek nie lubi zostawać sam. Mam jeszcze labradora, ale to nie to samo co bycie z człowiekiem. Mieszkam w bloku i obawiam się, że sąsiedzi po nowym roku zrobią mi "eksmisję". Ratujcie proszę.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 29 Gru, 2010 09:52   

Kaju, nie wiem nic na pewno, postaram się tę rodzinę z Tobą skontaktować, dziś będę rozmawiać z tym Państwem telefonicznie.
to tekst od Państwa, chętnych na adopcję.
Cytat:
zawsze marzyłam aby mieć basseta , ale były małe dzieci i zawsze mój dom był pełen zwierząt. Obecnie również mam kundelka ,który jest psem ,,podwórkowym,, a dzieci już dorosły. mieszkam na wsi mamy z mężem dom i niewielką posesję.jesteśmy nauczycielami i pracujemy w zespole szkół gdzie mieści się szkoła podstawowa oraz gimnazjum.jestem zainteresowana adopcją właśnie basseta może spełni się moje marzenie .
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12