Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Dzien dobry. - Mojra
Autor Wiadomość
Mojra
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 16:58   Dzien dobry. - Mojra

Mam na imię Kazimiera i -nareszcie!! jestem na emeryturze.
Chciałam teraz własnie spełnic moje wielkie marzenie, a jest nim,posiadanie baseta.Wczesniej nie było to mozliwe, a teraz nareszcze mam czas ,wiec rozejrze sie za pieskiem ,jezeli pozwolicie :grin:
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sro 27 Lip, 2011 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 17:03   

Witaj, zapraszamy serdecznie
na pewno spotkasz, tego swego wymarzonego basseta
zapraszam do działu zwierzęta w potrzebie
T U T A J
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 17:34   

witaj :)
zazdraszczam emerytury!!!!
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Kala
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 17:53   

witamy, witamy :)
 
 
Mojra
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 18:15   

Ja tez witam, jeszcze raz :grin:

Pani Bogumiło, przeczytalam o Gniotku wszystko, ale ja nie moge zabrac pieska z taka przeszloscia, prosze sie nie obrazic!
Nigdy nie mialam psa, a więc nie nadaje sie na matke adopcyjną dla psa z problemami :~
Wiem ,ze wcale nie jest łatwo wychowac szczeniaka,ale pies ktory gryzie.. raczej nie :!:

Chcialabym kupic pieska z hodowli, wiem ,ze to duzy wydatek , ale jestem gotowa wziąsc kredyt w banku, byle miec swojego wymarzonego basetka,moze byc zreszta suczka...

Kiedys widziałam w internecie takiego pieknego psa baseta,-byl bardzo utytułowany,medale i jakies tam liczne skroty w podpisie, nie wiem co one znaczyły,ale był piekny, mial czarne uszy , a tułow bialy nakrapiany drobnymi,czarnymi kropkami i nazywal sie GROSZEK.
Moze ktos wie z jakiej hodowli mogł pochodzic?
Moze sa gdzies szczeniaczki ,od tego Groszka?
Dziękuje za kazda odpowiedz.
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 18:51   

Witaj
O szczeniaczkach po Groszku nic nie wiem, ale Groszek jest z Polany Kłapouchego od Agaty L. Tam rodzą się takie psiaki w kropeczki, ale nie wiem czy teraz ma i jakie szczenięta.
A dlaczego nie chcesz psiaka z adopcji, jest nie tylko Gniotek i niestety ciągle się jakieś trafiają, one kochają równie mocno albo jeszcze bardziej niż te kupione.


edycja: usunięto nazwisko
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Nie 27 Lut, 2011 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 19:00   

Witam koleżankę emerytkę,ja tak jak Ty nigdy wcześniej nie miałam psa,a o istnieniu takiej rasy jak basset nie miałam pojęcia :oops:Miesiąc po przejściu na emeryturę przyszła do mnie Goldie,miała 2 lata i jest już ze mną 4 lata,dlaczego Ty nie mogłabyś przygarnąć jakiegoś basseta w potrzebie :?: :?: :?:
_________________

 
 
 
Mojra
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 19:12   

Hm..ja poprostu nigdy nie myslałam o tym w taki sposob :oops:

Wiem ,ze sa ludzie o wielkich sercach, ktorzy sie tym zajmuja, tzn przygarniaja psy albo biora ze schroniska .Tak samo jak sa ludzie ,ktorzy adoptuja lub przysposabiaja dzieci z Domow Dziecka..Mysle ,ze kieruja sie sercem i miloscia do tych biednych istot.
Ale sa rowniez tacy jak ja, ktorzy sie w tym nie odnajda.
Przepraszam ,ze wam sprawiłam zawod, ale chyba nie chodzi o to zeby adopcja byla wymuszona..To sie musi zle skonczyc.Mysle ,ze i dla psa i dla czlowieka.
Przepraszam ,za taki niefortunny początek.Moze zle zostałam zrozumiana.
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 19:19   

Przepraszam jeśli Cię dotknęłam :oops: ,decyzja oczywiście należy do Ciebie.Mam nadzieję,że znajdziesz dla Siebie tego jedynego,wymarzonego basseta :lol: Trzymam kciuki :lol:
_________________

 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 19:31   

Mojra ja dwa pasztety kupiłam :)
I kocham je miłością wielką.

Do adopcji niedawno dorosłam :mrgreen:

Szukaj swojej wymarzonej parówki. Toż po to są hodowle :grin:
Te mocno rasowe i papierowe psiury też czekają na swoją pańcię!
Na Ciebie czekają :mrgreen:

Trzymamy kciuki.
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 19:54   

Witaj na forum :wink:
Każdy ma prawo wyboru i nie musi pojawić sie na tym forum tylko dlatego, że są bidy do adopcji.
Uważam, że szukasz maluszka w bardzo dobrym miejscu - na forum bassecim.
Są ludzie, którzy kupują psa z hodowli, są tacy, którzy adoptują ale są też tacy, którzy łączą ze sobą kupno i adopcję :wink:
Życzę miłego pobytu na forum i wyboru tego najwspanialszego i najukochańszego basseciego dziecka.
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pon 28 Lut, 2011 11:48   

Serdecznie witamy na Forum i trzymamy kciuki za to, abys mogla stac sie szczesliwa posiadaczka basseta.
Bogumila podala juz link na bassety "z drugiej reki" ;) szukajace domkow, zalacze jeszcze link na dzial Szczeniaczkow T U T A J , moze akurat zakochasz sie w jakims :)
Pisz, pytaj jak najwiecej, czytaj, w razie problemow chetnie pomozemy :) Milego pobytu na Forum :)


Przypis Mod. Ewentualne informacje o szczenietach w hodowlach prosze umieszczac w Dziale SZCZENIETA .
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Agataw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2011 15:05   

Witaj, czytaj, mam nadzieję, że niebawem zobaczymy co Ci los przyniesie. Powodzenia!
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 14:56   

Nasza 3-osobowa ekipa również serdecznie wita,

i poleca dział szczenięta, Przemyślana Intryga- to nazwa hodowli. Szczeniaki piękne, zdrowe i baaaaardzo kochane. Nasz Stefan jest z tej właśnie hodowli i nie mamy z nim żadnych problemów (no może pomijając sikanie :) )
zdjęcia szczeniaków obrazują ich czar i basseci urok. mam nadzieję, że znajdziesz psiaka dla siebie.

Pozdrawiamy
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011 23:57   

Mojra napisał/a:
J

Chcialabym kupic pieska z hodowli, wiem ,ze to duzy wydatek , ale jestem gotowa wziąsc kredyt w banku, byle miec swojego wymarzonego basetka,moze byc zreszta suczka...


Mojra, czy już masz wymarzonego bassecika ?
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11