Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Wto 19 Lip, 2011 00:36
NELA bassetka 5-lat śliczna do adopcji/u "Pauzy"
Autor Wiadomość
dominik 


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 60
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 12:36   NELA bassetka 5-lat śliczna do adopcji/u "Pauzy"

Pomóżmy suczce spędzić resztę lat we wspaniałym kochającym domku






Witam wszystkich!!!
Kiedy dzisiaj przeglądałem ogłoszenia znalazłem wystawioną na allegro sunie, suczka ma 5 lat, posiada metrykę. Cena nie jest duża, ktoś chce ja sprzedać za 100zł


http://tablica.pl/oferta/...zka-IDbXSB.html


------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BASSET-HOUND DOROSŁA SUCZKA
Gostyń Dodane przez kuba 21:37, 11 Lip 2011

Cena: 100,00 zł

Odbiór: osobisty

Sprzedam dorosłą 5 letnią suke z metryką . tel 692755011

edycja: uaktualnienie tematu, wstawienie zdjecia 14.07.2011
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Wto 19 Lip, 2011 00:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
dominik 


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 60
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 12:39   

zdjęcie cos nie wyszło ale link jest umieszczony w ogłoszeniu
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 17:19   

Gostyn - w morde, juz niepotrzebna czy co.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 17:33   

Gostyń, widzę, że znana już wszystkim fabryka psów....
_________________
Asia i Stefanek pozdrawiają
 
 
watla 



Dołączyła: 17 Wrz 2010
Posty: 881
Skąd: Kaźmierz/Poznań
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 18:36   

Biedna sunia :sad:
 
 
zuza i gabi 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 1726
Skąd: poznan
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 19:03   

Biedna sunia,zrobiła swoje a teraz w odstawkę :cry:
któreś z jej szczeniąt będzie teraz pewnie nabijać kasę :evil:
_________________
Zuza, Gabi, cavalierka Fiona oraz koty Filemon i Miłka
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 20:16   

3 lata temu w ten sam sposób,w tym miejscu była ogłoszona moja Doxi. Odkupiłam ją z okolic Gostynia za taką kwotę jak ta w ogłoszeniu. Jeśli to jest to samo miejsce, to pewnie się zużyła.
Wszystkie sunie z odrzutu stamtąd mają wspaniałe charaktery, więc jeśli ktoś będzie chciał pomóc tej suni i dać jej dożywotni domek, może całkiem dobrze trafić.

Sama bym ją wzięłą, gdybym miała warunki... :(
 
 
julkarem 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 1368
Skąd: Międzychód
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 20:19   

porodziła i ją oddaje co za......... ale mnie zaraz nosi :twisted:
  
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 20:23   

MAdziu, czy dajesz gwarancje, ze wszystkie sunie z Gostynia maja super charakter? Gostyn to wylegarnia i ostatnie co im potrzebne to dobra reklama. Nie gniewaj sie , ale wpis co najmniej nie na miejscu.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 20:56   

Asia i Basia napisał/a:
MAdziu, czy dajesz gwarancje, ze wszystkie sunie z Gostynia maja super charakter?


nawet w hodowlach takiej gwarancji nie dostaniesz. Ja nie jestem producentem, żeby dawać gwarancję, a pies to nie rzecz, żeby taką gwarancję otrzymać.

Wszystko co piszę, piszę z własnego doświadczenia, bo moja sunia i jeszcze 2 inne (jedną miałam na tymczasie) stamtąd pochodzą.

Asia i Basia napisał/a:
Gostyn to wylegarnia i ostatnie co im potrzebne to dobra reklama. Nie gniewaj sie , ale wpis co najmniej nie na miejscu.


Sam ten temat jest już świetną reklamą a nie ja go założyłam.

Dlaczego nie na miejscu?
Może ktoś zechce sunię przygarnąć a zastanawia się dlaczego tak tanio, może się waha, bo nie wie co go może czekać za taką kwotę.

Żeby nie robić "reklamy" dodam, że odkupiłam stamtąd Doxi za symboliczną kwotę - nie pamiętam dokładnie ile. Do suni dołożyłam znacznie wyższą kwotę, bo była zaniedbana i wymagała leczenia, może nie natychmiastowego, ale jednak.
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 20:57   

julkarem napisał/a:
porodziła i ją oddaje co za......... ale mnie zaraz nosi :twisted:


Nie, nie, nie oddaje. Jakby oddawał, to za darmo.

To jeszcze bym zrozumiała. Zużyła się, ale ktoś mimo wszystko chce jeszcze na niej zarobić.
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 21:00   

No wlasnie, dolozylasz, sama odpowiedzialas sobie na pytanie czemu nie, charakter super, ale zdrowie... a moze pojdzmy dalej, skoro sunia super to i maluchy tez bomba, matko, Madziu, my tu nie reklamujemy pseudohodowli. Tyle jest Ci chyba wiadome. To , ze jestes ze swoich suczek zadowolona - super, ale na litosc boska, to najwieksza wylegarnia w Polsce, i ile wadliwych psow stamtad na samym naszym forum to wiadomo, czy nic CI nie dzwoni? JEsli ktos chce stamtad psa, niech bierze, ale nie za reklama u nas.

Dominik jest od miesiac u nas, moze nie wiedziec. Ale Ty?
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 21:12   

Asia i Basia napisał/a:
No wlasnie, dolozylasz, sama odpowiedzialas sobie na pytanie czemu nie, charakter super, ale zdrowie... a moze pojdzmy dalej, skoro sunia super t oi maluchy tez bomba, matko, Madziu, my tu nie reklamujemy pseudohodowli. Tyle jest Ci chyba wiadome. To , ze jestes ze swoich suczek zadowolona - super, ale na litosc boska, t onajwieksza wylegarnbia w Polsce, i ile wadliwych psow stamtad na samym naszym forum forum bylo to wiadomo, czy nic CI nie dzwoni? JEsli ktos chce stamtad psa, niech bierze, ale nie za reklama u nas.


Ile "dołożyliście" do innych porzuconych, bezpańskich psów, ile wykupiliście za uzbierane pieniądze, ilu dawaliście tymczas czy hotelik? - bardzo, bardzo wielu. Czy to znaczy, że jeżeli do psa trzeba "dołożyć" to już nie warto się nim interesować?

Czy suka z "odzysku" za 100zł jest gorsza niż z hodowli?

Cytat:
JEsli ktos chce stamtad psa, niech bierze, ale nie za reklama u nas.

Ja nie reklamuję pseudohodowli. To nie ja założyłam ten temat. Jeśli wam ten temat nie pasuje, kłóci się z waszym światopoglądem czy zasadami - po prostu go skasujcie!!!
A zdanie skądinąd ciekawe i warte zapamiętania. Czy jeśli pojawi się do adopcji pies "stamtąd" - nie będziecie szukać mu domu?

Cytat:
a moze pojdzmy dalej, skoro sunia super t oi maluchy tez bomba, matko

Cytat:
To , ze jestes ze swoich suczek zadowolona - super, ale na litosc boska, t onajwieksza wylegarnbia w Polsce, i ile wadliwych psow stamtad na samym naszym forum forum bylo to wiadomo, czy nic CI nie dzwoni


Ja nie idę dalej, to jak zwykle twoja nadinterpretacja. W tym temacie piszę tylko o DOXI, bo tylko o niej mogę się w tym kontekście wypowiadać - innych adoptowanych suczek niestety nie mam.
Nie prowadzę statystyk, ile psów było "z Gostynia" a ile nie. Nie jest mi to do niczego potrzebne. A z resztą, jeśli pies nie ma tatuażu i metryki to tak naprawdę nie wiemy skąd jest. Możemy gdybać.

Mam nadzieję, że znajdzie się odpowiedzialna osoba, która zechce dać suńce dożywotnio dom. Bez względu na jej charakter, wiek i stan zdrowia.

I dodam jeszcze, że łatwo jest przyjąć coś, co jest już przygotowane i podane na tacy.
Adoptowany pies zawsze jest niespodzianką, czasem przyjemną a czasem nie - to loteria. Jednak tylko ludzie o wielkim sercu są w stanie świadomie dać dożywotnio dom takiej "bezużytecznej" suni i przyjąć ją taką, jak jest. To nie powinna być osoba przypadkowa, tylko taka, która jest świadoma tego, co ewentualnie ją może czekać.

I właśnie stąd moje wcześniejsze posty:
- żeby przestrzec ewentualnych przypadkowych kupujących, skuszonych niską ceną,
- żeby utwierdzić osobę przekonaną do zakupu co do słuszności decyzji (ja nie żałuję, że zdecydowałam się na moją Doxi),
- żeby uświadomić z czym wiąże się zakup takiego psa (swoją drogą gdzieś powinien znaleźćsię taki temat, ku przestrodze lub na zachętę - jak kto woli).

"Stara zużyta suka" też jest psem pełnowartościowym, tak samo jak młoda, papierowa czy niewyeksploatowana.

I to wszystko ode mnie w tym temacie. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy pytania - proszę pisać na PW. Z góry uprzedzam, że na złośliwe komentarze nie odpowiadam ;)
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 21:42   

madzialinka napisał/a:
Asia i Basia napisał/a:
MAdziu, czy dajesz gwarancje, ze wszystkie sunie z Gostynia maja super charakter?


nawet w hodowlach takiej gwarancji nie dostaniesz. Ja nie jestem producentem, żeby dawać gwarancję, a pies to nie rzecz, żeby taką gwarancję otrzymać.

Wszystko co piszę, piszę z własnego doświadczenia, bo moja sunia i jeszcze 2 inne (jedną miałam na tymczasie) stamtąd pochodzą.

Asia i Basia napisał/a:
Gostyn to wylegarnia i ostatnie co im potrzebne to dobra reklama. Nie gniewaj sie , ale wpis co najmniej nie na miejscu.


Sam ten temat jest już świetną reklamą a nie ja go założyłam.

Dlaczego nie na miejscu?
Może ktoś zechce sunię przygarnąć a zastanawia się dlaczego tak tanio, może się waha, bo nie wie co go może czekać za taką kwotę.

Żeby nie robić "reklamy" dodam, że odkupiłam stamtąd Doxi za symboliczną kwotę - nie pamiętam dokładnie ile. Do suni dołożyłam znacznie wyższą kwotę, bo była zaniedbana i wymagała leczenia, może nie natychmiastowego, ale jednak.




Temat ma prawo zalozyc kazdy, pytanie czy trzeba zawsze odpowiadac, Ty odpowiedzialas, raz tak, raz tak, uwazny czytelnik wylapie. Powiedzialas co chcials, mysle, ze jasno postawilas sprawe, wiem juz o co chodzi, pomine pw, nie mam nic do dodania.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 21:50   

madzialinka napisał/a:
3 lata temu w ten sam sposób,w tym miejscu była ogłoszona moja Doxi. Odkupiłam ją z okolic Gostynia za taką kwotę jak ta w ogłoszeniu. Jeśli to jest to samo miejsce, to pewnie się zużyła.
Wszystkie sunie z odrzutu stamtąd mają wspaniałe charaktery, więc jeśli ktoś będzie chciał pomóc tej suni i dać jej dożywotni domek, może całkiem dobrze trafić.

Sama bym ją wzięłą, gdybym miała warunki... :(


Jest to informacja dla osoby, która chciałaby się zaopiekować sunią , przyjąć ją do swego domu.
Dla mnie jest to pies po przejściach - tak po przejściach i faktycznie trzeba tu osoby odpowiedzialnej, osoby która chce przyjąć psa "niespodziankę".

Nie widzę w tym poście nic niestosownego, ani reklamy.
Większość ludzi wie, co to Gostyń. Tu nie chodzi o reklamę, tak przynajmniej ja to odbieram, tu chodzi o pomoc tej suni.

Wysłałam e-maila z pytaniem czy ogłoszenie jest aktualne.
Wysłałam informację o suni do Pani, która zgłosiła się celem przygarnięcia psa po przejściach, zaznaczyła, po przejściach, chce pomóc.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17