Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
ZUZA u Oli "Ola11" TM
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013 17:44   ZUZA u Oli "Ola11" TM

KROPKA (obecnie ZUZA) jedzie do nowego domu
17 marca 2013 rok
o wcześniejszej historii Kropeczki można poczytać w temacie

Kropka do adopcji

--------------------------



od lewej
mniemam, że to Brat Madzi, Ola, Madzia i Wojtek
czy tę damę z pierwszego planu muszę przedstawiać ???

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 08:50   

Doszły mnie słuchy, że nasza Kropeczka teraz nazywa się Zuzia :)
Nowi właściciele popłynęli jak Ja, zakochali się w Zuzi, sunia jest już zapisana na zabieg sterylizacji i szczepienia.
Super słyszeć, że tak wspaniały dom trafił do ciepłego domku, gdzie znalazł miłość.

Dziękuje jeszcze raz Olu mam nadzieje, że sama się tu do nas odezwiesz za jakiś czas i pokażesz nam Zuzie szczęśliwą :)
_________________

 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 09:25   

Zuzia - jak pięknie :mrgreen:
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
ola11 



Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Bielsko
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:08   

tak jesteśmy zachwyceni! dzwoniłam wczoraj do doktora Wątroby (sprawdzony i świetny weterynarz który od lat opiekuje się moim labkiem) zdecydował ze najpierw zostanie wysterylizowana a potem szczepienia umówiłam się na uzgodnienie wizyty za tydzień. Zuzia zaczyna jeść surowe warzywa na razie jabłuszka i marchewkę co mnie bardzo cieszy . Zauważyłam że świetnie się uczy różnych dobrych zachowań od mojego labusia (labek jest po tresurze) np. czeka na swoją porcję jedzonka cierpliwie i przestaje żebrać o każdy kęs jedzenia.za chwile wybieram się do rodziców to zrobię kilka fotek i wieczorem wrzucę na forum. z kotem u moich rodziców też świetnie się dogaduję.Kropka faktycznie jest niezwykłym psiakiem,bardzo przyjaźnie jest nastawiona do całego świata. pewno będzie tak że będzie tez u przebywała u mnie np podczas nieobecności rodziców ponieważ w moim domu tak planujemy i tak mamy rozłożony czas obowiązków poza domowych ze prawie zawsze ktoś jest w domu,co też mnie cieszy że czasem Zuzia będzie u mnie. mieszkamy blisko siebie, kwestia dosłownie paru kroków. aa lekarz zastosował ulgę adopcyjną i sterylizacja będzie w sumie kosztowała 300 zł a nie 350. dziękuję wszystkim zaangażowanym w adopcję Zuzi! Aha jeszcze jedno sympatyczne zachowanie ze strony Zuzi które mnie bardzo wzruszyło. kiedy zauważa radość mojego psiaka od razu również reaguje podobnie i "wciska się podczas głaskania pomiędzy labusia a mnie:)))
czyli polubiłyśmy się z wzajemnością:)śpi bardzo dobrze przez cała noc,. Jest zrównoważona i spokojna w konfrontacji z nowym domem i nowymi sytuacjami.szelma inteligentna i mądra.
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:19   

Ola, miód na mą duszę :mrgreen: Bardzo, bardzo się cieszę, że Zuzia łatwo się zaaklimatyzowała, teraz już jest wasza :lol: pozdrawiamy i całuski przesyłamy
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
ola11 



Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Bielsko
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:34   

mam jeszcze pytanie;co sądzicie o jedzeniu "mieszanym" czyli jeden posiłek suchej karmy a drugi gotowany.Tak karmię mojego psa, bo wciąż mam przeświadczenie że sucha to jak chińska zupka spreparowana pod kątem smakowym. skład niby zdrowy i kompletny ale to jedzonko przetworzone na wszelkie możliwe sposoby. Buni poprzedniemu psu rodziców również serwowano taki zestaw i dobrze się miała do starości.mój jest alergikiem bierze sterydy ale ogólnie bardzo dobrze się czuje.
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:38   

Mówiła to anioł w basseciej skórze hmm boże nie mogę doczekać się zdjęć..
Dziękuje Olu za serducho jakie dajecie Zuzi aaa i proszę przekaż podziękowania ode mnie rodziców, że przyjęli do siebie Kropeczkę przepraszam Zuzię.
To cudny i wyjątkowy piesek po tym krótkim czasie jaki jest u Was na pewno zrozumiałaś moje łzy jak musiałam się z Nią rozstać :oops: Pamiętajcie kochani macie Zuzie i cząstkę mojego serducha już na zawsze i jeśli kiedyś było by coś potrzebne dla Zuzi, potrzebowali byście pomocy to dzwoń masz moje namiary na umowie zawsze o każdej porze dnia i nocy jestem do dyspozycji :)

Proszę jeszcze o jedno kocham Ją strasznie dlatego proszę ucałuj Zuzie ode mnie i wymiziaj klejnocik

Aż Łezki lecą jak się czyta że w końcu znalazła swoją przystań i ma SWOJE Pańciostwo (Ona potrzebuje być jedynym skarbem właścicieli)
_________________

 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:40   

Myślę, że to dobry pomysł :)
Trzeba trochę urozmaicać sama karma sucha według mnie nie jest za dobra, jak ugotujesz to i warzywka są i mięsko także jak najbardziej
_________________

 
 
 
ola11 



Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Bielsko
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:47   

całusy i czułości od Ciebie Madziu oczywiście!

jeszcze kwestia schodów...czy są przeciwwskazania? martwię się bo niebawem taras będzie otwarty a z niego schody na ogród. bassety mają dość długi kręgosłup a z tego co czytałam opinie na ten temat sa różne raczej niekorzystne..
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:52   

Wydaje mi się, że jeśli będzie sama chodzić to może śmigać nawet po schodach, słuchałam kiedyś wypowiedzi weterynarza, że po mimo tego że mają nasze skarby taki kręgosłup długi to jest on silny i przystosowany dlatego myślę, że da sobie Kruszynka rade ze schodami na tarasie. Ona jest szczuplutka, zwinna więc da rade.
Oj ale się cieszę na te wieczorne zdjęcia, nie masz pojęcia Olu :)
_________________

 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 12:58   

Ja tak karmię, rano trochę suchego a na obiadek rosołek, mięsko, ryż itd
Zajrzyj tu jest wiele ciekawych tematów http://forum.bassety.net/viewforum.php?f=14
i tu tez jest o schodach http://forum.bassety.net/viewforum.php?f=3
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 18:28   

Aaaa Oleńka zapomniałam Ci powiedzieć Zuzia bardzo lubi sie bawić piłka (taka zwykła tenisowa) Jak Jej mój barciszek rzucal to strasznie Jej to frajde sprawiało, bawila sie spróbujcie :-)
_________________

 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 19:23   

Kochana kropeczka- Zuzanka :wink: Cieszę się, że tak dobrze sie klimatyzuje i że wszyscy "zwariowali' na jej punkcie :mrgreen:
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013 21:30   

Nie da się inaczej Ona ma coś w oczkach, każdy Jej krok zbliża Ją do ludzkiego serducha :)
_________________

 
 
 
ola11 



Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Bielsko
Wysłany: Czw 21 Mar, 2013 20:31   

Zuzia ma wszystko czym ujmuje nas i nie sposób jej nie pokochać. Jest bardzo ułożonym psiakiem,szybko aklimatyzuje się w nowym środowisku, ale jest bardzo zazdrosna o uczucia.
Sadzę ,że kiedy poczuje się pewnie i nie będzie miała wątpliwości zaufa w to, że jest jedyna i wyjątkowa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15